12-year-old جغرافیا فن گیر کرده در داخل خانه در تولد پر نقشه جهان با تشکر از توییتر

در دو روز دانشآموز کلاس ششم دریافت بیش از 100,000 پاسخ.

با کمک خود را از پدر و یک پسر که عاشق جغرافیا در بر داشت یک راه خلاق به جشن تولد خود را در قرنطینه در حالی که درگیر شدن با مردم در سراسر جهان است.

Brandon Smith, که تبدیل 12 سال در آوریل 11, معمولا نشانه مناسبت با بازی گلف و یا رفتن به یک پارک تفریحی با پدرش. اما با ماندن در خانه و نظم در اثر در شهر خود براندون تصمیم به قرعه کشی یک نقشه جهان و خواسته کاربران توییتر برای پیوستن به در در سرگرم کننده است.

پدر جودی اسمیت در توئیتر خود نوشت: “این پسر من است, Brandon. امروز خود را 12th تولد. من نمی توانم به او و حزب او سزاوار اما براندون جغرافیا را دوست دارد. او آن را دوست دارم اگر شما می RT یا پاسخ به جایی که شما هستند بنابراین او می تواند علامت آن را بر روی نقشه است.”

در دو روز دانشآموز کلاس ششم دریافت بیش از 100,000 پاسخ در پدر خود را در صفحه توییتر. او شده است با سنجاق مکان از افرادی که رسیدن.

“من تا به حال به فکر می کنم از چیزی است که ما می تواند انجام دهد. از آن گذشته خود را قبل از تولد او یک نوجوان” جودی اسمیت از لیگ شهرستان تگزاس گفت: “صبح به خیر آمریکا”. “دانستن منافع خود را در نقشه های من شکل رسیدن در توییتر. فکر می کنیم می خواهم دریافت 50 تا 100 پاسخ. بدیهی است که آن را منفجر بیشتر از آن است.”

اسمیت گفت: درخواست ویروسی رفت و پس از Mark Hamill است که بهترین و شناخته شده برای بازی لوک اسکای واکر در فیلم “جنگ ستارگان” فیلم های ارسال شده “سلام از مالیبو کالیفرنیا” براندون از طریق توییتر.

براندون دریافت پیام های دوستانه از مردم به عنوان دور به عنوان تاسمانی و قطب جنوب است.

“او می گوید: آن همه بسیار هیجان انگیز” اسمیت گفت: پسر خود را. “مردم در نظر گرفتن زمان برای ارسال تصاویر و ویدئوها شده است واقعا خوب است.”

شرکت والت دیزنی است که شرکت مادر ABC News.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>