117 میلیون کودکان و نوجوانان در معرض خطر از دست رفته سرخک واکسن در طول COVID-19 همه گیر

ABC News Corona Virus Health and Science

مردم آسیب پذیر باید دریافت این واکسن به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار.

به عنوان کشور در سراسر جهان تعطیل برای مبارزه با COVID-19 گیر 117 میلیون کودکان و نوجوانان در معرض خطر هستند از دست رفته سرخک, واکسن, بالا, سازمان بهداشت و درمان می گویند.

سرخک ایمن سازی مبارزات انتخاباتی در 24 کشور در حال حاضر به تعویق افتاده است و انتظار می رود بیشتر به تاخیر می افتد و با توجه به سرخک و سرخجه طرح سلامت همکاری که شامل سازمان جهانی بهداشت مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری و, United Nations Foundation.

در ماه مارس که منتشر شد دستورالعمل جدید در صورت COVID-19 توصیه که دولت موقت مکث پیشگیرانه واکسن مبارزات مانند سرخک واکسن تا زمانی که وجود دارد هیچ فعال سرخک در آن منطقه است.

دولت باید محاسبه خطر به طور موقت به تاخیر انداختن واکسن در مقابل خطر COVID-19 انتقال در حوزه های قضایی خود را.

“اگر این انتخاب دشوار به توقف واکسیناسیون ساخته شده است با توجه به گسترش COVID-19 ما مصرانه از رهبران به تشدید تلاش ها برای ردیابی کودکان واکسینه نشده به طوری که اکثر جمعیت های آسیب پذیر ارائه می شود می توانید با واکسن سرخک به عنوان به زودی به عنوان آن می شود ممکن است برای انجام این کار” این طرح در بیانیه ای گفت.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • “در حالی که ما می دانیم که وجود خواهد داشت بسیاری از مطالبات در سیستم های سلامت و خط مقدم کارگران در طول و فراتر از تهدید COVID-19 ارائه تمام خدمات ایمن سازی از جمله واکسن سرخک ضروری است برای صرفه جویی در زندگی می کند که در غیر این صورت از دست دادن قابل پیشگیری با واکسن بیماری است.”

  بیش از 140,000 مردم در سراسر جهان در اثر سرخک در سال 2018 بسیاری از آنها کودکان زیر سن 5 با توجه به که.

  در مقايسه با بیش از 121,000 مردم فوت کرده اند تا کنون در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>