11-ساله به ارمغان می آورد AR-15 به دادرسی در قانون اسلحه

11-ساله toting لود AR-15 حمله سلاح به نظر می رسد روز شنبه با پدربزرگ خود که حمایت از قانون که اجازه می دهد بازدید کنندگان به آیداهو که از نظر قانونی می تواند دارای سلاح گرم حمل پنهان تفنگ دستی در داخل محدوده شهر

بویزی آیداهو — 11-ساله toting لود AR-15 حمله سلاح به نظر می رسد روز شنبه با پدربزرگ خود که حمایت از قانون که اجازه می دهد بازدید کنندگان به آیداهو که از نظر قانونی می تواند دارای سلاح گرم حمل پنهان تفنگ دستی در داخل محدوده شهر است.

چارلز نیلسن خطاب به کمیته که رای دادند برای ارسال این قانون به مجلس به عنوان بیلی نیلسن بود در کنار او با سلاح پرتاب بیش از حق خود شانه اما چیزی نمی گویند.

“بیلی حمل لود AR-15” چارلز نیلسن قانونگذاران گفت. “مردم در ترس زندگی می کنند وحشت زده از این که آنها را درک نمی کنند. او تیراندازی شده است پس از او 5 ساله بود. او خود را برای اولین بار گوزن با این سلاح در 9. او آن را حمل مسئولانه است. او می داند که چگونه برای قرار دادن انگشت بر روی ماشه. ما در ترس زندگی می کنند در یک جامعه است که بانک فدرال ترس روزانه است.”

او گفت: Bailey شد یک مثال از کسی که می تواند مسئولانه اداره اسلحه و قانونگذاران باید گسترش است که به افراد غیر مقیم.

“زمانی که آنها می آیند به آیداهو آنها باید قادر به حمل پنهان زیرا آنها حمل مسئولانه” او گفت:. “آنها در حال شهروندان مطیع قانون. این قانون ما باید به نگرانی در مورد.”

جمهوری خواه در کنگره کریستی Zito که پیشنهاد این اقدام مخالف سه دموکرات ها در خانه های امور خارجه کمیته گفت: این قانون در نظر گرفته شده است برای از بین بردن سردرگمی در مورد دولت قوانین اسلحه. حامیان نیز می گویند آن را به مردم توانایی دفاع از خود را در صورت نیاز.

آیداهو ساکنان 18 سال مجاز به حمل پنهان تفنگ دستی در داخل محدوده شهر در آیداهو بدون مجوز و یا آموزش زیر یک قانون جدید که رفت به محل در تابستان گذشته. این قانون را گسترش دهد که به هیچ قانونی مقیم ایالات متحده و یا خدمات نیروهای مسلح ایالات متحده ،

“من اینجا ایستاده قبل از اینکه شما امروز به عنوان یک مادر و مادر بزرگ که تا به حال به استفاده از اسلحه گرم به دفاع از فرزند خود” Zito گفت. او گفت: دو مرد هنگامی که با نزدیک شدن به وسیله نقلیه خود را با دختر خود را در داخل.

“حتی اگر من به ماشه فقط این واقعیت است که آنها می تواند آن را ببینید و آنها می دانستند که من تا به حال از آن بود که عامل تعیین کننده” Zito گفت.

مخالفان می گویند اجازه می دهد نوجوانان به حمل سلاح پنهان بدون هیچ گونه آموزشی مورد نیاز در داخل محدوده شهر است یک ایده بد است و می تواند منجر به تیراندازی. اگر این لایحه تبدیل به قانون آیداهو خواهد بود در میان معدود کشورهایی است که اجازه می دهد که نوع حمل پنهان.

“اکثریت قریب به اتفاق متحده نیاز است که یک فرد دریافت مجوز قبل از حمل پنهان اسلحه در مکان های عمومی” گفت: دیوید از Moms Demand Action, یک سازمان است که به دنبال امنیت عمومی اقدامات لازم برای محافظت از مردم از خشونت اسلحه. “این یک حس مشترک سیاست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>