109 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا مبتلا به آسیب های مغزی از حمله به ایران

ارتش ایالات متحده روز دوشنبه فاش کرد بیش از 50 درصد پرش در موارد آسیب مغزی پس از سانحه ناشی از موشکی ایران و حمله به یک پایگاه در عراق در ماه گذشته با تعدادی از اعضای خدمات تشخیص داده نوردی به بیش از 100.

هیچ ما سرباز کشته شدند و یا در مواجهه فوری بدن آسیب زمانی که ایران شلیک موشک در عین اسد پایگاه در عراق در اقدامی تلافی جویانه برای ما کشتن از بالا ايراني, فرمانده, قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در فرودگاه بغداد در ژانویه 3.

این حملات موشکی دربسته در محیط یک کهکشان مارپیچی از خشونت که آغاز شده بود در اواخر ماه دسامبر. هر دو طرف را به خودداری از پیشبرد تنش نظامی اما تعداد نصب از ما تلفات می تواند به افزایش نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در نزدیک شدن به ایران است.

بیشتر:

خبرگزاری رویترز برای اولین بار گزارش شد که وجود دارد بیش از 100 نفر از TBI از 64 قبلا گزارش شده در ماه گذشته.

پنتاگون در بیانیه ای تایید کرد که تا کنون 109 خدمات ما اعضای مبتلا به بیماری خفیف مغزی است. آن اضافه شده است که 76 از آنها تا به حال بازگشت به وظیفه.

ارتش ایالات متحده در گذشته گفته بود انتظار می رود افزایش در شماره هفته بعد از این حمله به دلیل علائم می تواند زمان را به آشکار و نیروهای نظامی می تواند گاهی اوقات دیگر را به آنها گزارش.

ژنرال ارتش علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در ماه گذشته که خدمات اعضای مبتلا به صدمات ناشی از ضربه مغزی تشخیص داده شده بود با موارد خفیف. او افزود که این تشخیص می تواند تغییر به عنوان گذشت زمان است.

علائم آسیب رسان صدمات عبارتند از: سردرد و سرگیجه و حساسیت به نور و حالت تهوع.

مقامات پنتاگون بارها و بارها گفته شده است وجود دارد هیچ تلاشی برای به حداقل رساندن و یا تاخیر اطلاعات در آسیب رسان صدمات. اما افشاگریهای زیر در تهران حمله را تجدید سوالات بیش از نظامی آمریکا در سیاست با توجه به چگونه آن را داخلی گزارش مشکوک به آسیب های مغزی و اینکه آیا آنها در حال درمان علنا با همان فوریت به عنوان از دست دادن اندام و یا زندگی.

ما حزب جمهوری خواه و سناتور جونی ارنست گفت: پاسخ های بیشتر مورد نیاز است.

“من به نام در پنتاگون برای اطمینان از ایمنی و مراقبت از ما اعزام نیروهای که ممکن است در معرض انفجار صدمات در عراق” ارنست گفت در توییتر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به مغز صدمات ماه گذشته گفت: “شنیده ام که آنها تا به حال سردرد و یک زن و شوهر از چیزهای دیگر” پس از حمله باعث انتقاد از سیاستمداران و ما جانبازان ،

های مختلف بهداشتی و پزشکی گروه برای سال ها تلاش کرده اند به منظور بالا بردن آگاهی در مورد جدی بودن آسیب های مغزی از جمله ضربات مغزی است.

از سال 2000 در مورد 408,000 اعضای خدمات تشخیص داده شده اند با آسیب های مغزی با توجه به پنتاگون داده است.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>