10 بهترین سینک ظرفشویی آشپزخانه – 2020 (بررسی و راهنمای خرید)

آیا به دنبال بهترین برند سینک آشپزخانه بوده اید؟ سینک ظرفشویی یکی از مواردی است که ما آن را تصدیق می کنیم و ما نمی دانیم که چقدر ارزش دارند تا زمانی که زهکشی مسدود شود یا اینکه تمیز کردن دیگ بخار آنقدر کافی نیست. اگر قصد دارید آن سینک را به روز کنید ، برای چیزی کمتر از بالاترین کالایی که می توانید هزینه کنید ، تسویه نکنید.

زمانی وجود داشت که چاره ای جز انتخاب هر آنچه در دسترس بود وجود نداشت ، اما اکنون خرید آنلاین باعث شده است که از بین طیف گسترده ای از سینک های آشپزخانه در تمام روش های اندازه ، نوع ، سبک ، مواد و بودجه خود را انتخاب کنیم. شما حتی نیازی به ترک خانه خود ندارید. چند کلیک خواهید کرد که سینک ظرفشویی جدید با نام تجاری تحویل داده شده است.

اما چگونه صحیح را انتخاب می کنید؟ بله می توانید بررسی ها را بخوانید ، اما این کار به زمان زیادی می انجامد ، و خواندن همه آنها عملی نیست. و لازم نیست از آنجا که من قبلاً آنها را مرور کرده ام و ده مورد از بهترین ها را انتخاب کردم.

هر بررسی در مورد ویژگی ها ، جوانب مثبت و منفی و نحوه عملکرد این غرق ها در شرایط زندگی واقعی به تفصیل می رود. با گذشت سالها ، بسیاری از سینکها را پشت سر گذاشته ام ، برخی خوب و برخی بد. خوب با انتخاب زیر مطمئن هستم که نیازی به نگرانی در مورد گیر شدن با یک سینک ضعیف نیست.

من در اینجا راهنمایی هم اضافه کرده ام ، بنابراین اگر با سینک های آشپزخانه آشنایی ندارید ، اطلاعات زیر می تواند کمک کننده باشد.

10 سینک آشپزخانه برتر ، مقایسه و رتبه بندی
مدل طرح ابعاد عمق قیمت
Kraus KHU100-30 کاسه تنها 30 “x 18″ x 10 ” 10 ”
بررسی قیمت
Zuhne 32inch کاسه تنها 32 “W x 19” D x 10 “H 10 ”
بررسی قیمت
Kraus KHU100-32 کاسه تنها 32 “x 19″ x 10 ” 10 ”
بررسی قیمت
Kraus KBU 14 کاسه تنها 31 1/2 “x 18 3/8″ x 10 ” 10 ”
بررسی قیمت
Kraus KBU22 کاسه دوبل 50/50 32 1/4 “x 18″ x 8 1/2 ” 10 ”
بررسی قیمت
بلانکو 440194 کاسه تنها 33.5 x 22 x 9.5 اینچ 9.5 ”
بررسی قیمت
Kraus KHU103-33 کاسه دوبل 60/40 32 3/4 “x 19″ x 10 ” 10 ”
بررسی قیمت
Kraus KBU12 کاسه تنها 23 “x 17 1/2″ x 9 ” 9 ”
بررسی قیمت
Kraus KHU101-23 کاسه تنها 23 “x 18″ x 10 ” 10 ”
بررسی قیمت
Kraus KHF200-33 کاسه تنها 32 7/8 “x 20 3/4″ x 10 ” 10 ”
بررسی قیمت
سینک آشپزخانه چیست؟
این دستگاه لوله کشی است که آب سرد و گرم را تأمین می کند. بعضی از سینک ها برای شستشوی سریعتر دارای اسپری هستند. سینک های مدرن همچنین دارای مکانیزمی برای جلوگیری از سرریز ، وسیله خاموش کردن خودکار و فشار دهنده هستند. سینک ظرفشویی ممکن است دارای یک یا سه کاسه یا حوضچه و همچنین یک دستگاه پخش کننده صابون باشد. آنها را می توان در حمام یا آشپزخانه در پیشخوان نصب کرد.

10 مورد برتر بهترین بررسی سینک آشپزخانه

 1. Kraus KHU100-30-30 اینچ – بهترین قیمت سینک آشپزخانه (انتخاب برتر)
  Kraus KHU100-30-30 اینچ – بهترین قیمت سینک آشپزخانهKHU100-30 بررسی های مثبت سینک آشپزخانه را بدست آورده است و این یکی از دلایلی است که من می خواستم این موضوع را ارزیابی کنم. و باید بگویم KHU100-30 لایق استعدادی است که بدست آورده است.

KHU100-30 مطابق با بالاترین استاندارد ، صنایع دستی و تولید می شود. ساخته شده از فولاد ضد زنگ 16 سنج ، KHU100-30 برای مصارف سنگین و با کمترین حد ممکن در حد امکان مورد نیاز است.

مانند سایر غرق کراس ، KHU100-30 به خوبی بسته بندی شده است تا واحد آسیب نبیند. سینک ورزشی با طراحی چشمگیر ، شیارهایی به سمت زهکشی و گوشه های شعاعی فشرده نشان می دهد. به علاوه زیبایی شناسی ، این ویژگی ها باعث می شود شستشو و تمیز کردن نیز آسان تر شود.

KHU100-30 به لطف ساخت و ساز از جنس استنلس استیل با دوام است. همچنین به سینک پایان زیبایی می بخشد. این نه تنها خوب به نظر نمی رسد بلکه احساس صاف و قابل مقایسه با سینک های گران قیمت می کند. همچنین به اندازه کافی عمیق است که می توانید 30 صفحه یا یک انبار 12 قوت را جمع کنید. اگر مجبور باشید بسیاری از ظروف و بشقاب ها را بشویید ، این عالی است.

گوشه های KHU100-30 به خوبی طراحی شده اند و به خوبی با بقیه طراحی مطابقت دارند. این نسبتاً ضد خش است اگرچه بی احتیاط باشید ، خراش ظاهر می شود. تا زمانی که مراقب باشید مشکلی ایجاد نمی شود.

من همچنین فناوری لغو صدا را در KHU100-30 دوست دارم. میرایی نویز به خوبی اجرا شده و در مقایسه با سینک های دیگر ضخیم تر است. ضخامت و کیفیت آن چیزی است که به KHU100-30 می دهد نویز را بسیار بهتر از سایر غرق ها کاهش دهد. سینک ظرفشویی به خوبی تخلیه می شود ، بنابراین لازم نیست نگران جمع کردن آب باشید.

طرفداران

تعمیر و نگهداری کم
طراحی زیبا
به اندازه کافی عمیق است که چندین صفحه را جمع کنید
حوضه بزرگ
نسخه Chrome نیز موجود است
بادوام
منفی

پیچ زهکشی می توانست دوام بیشتری داشته باشد
سنگین تر از سینک های دیگر
اگر بی احتیاط باشید ممکن است خراشیده شود
طراحی پایین سینک بسیار جذاب نیست
KHU100-30 یکی از غرفه های زیر بشکهای امروزی است و به اندازه کافی همه کاره است که در هر آشپزخانه قابل استفاده است. KHU100-30 از تعمیر و نگهداری کم ، عمق بسیار خوبی را ارائه می دهد و فقط کارهای تمیز کردن را بسیار ساده تر می کند.

آخرین قیمت را بررسی کنید!

 1. Zuhne 32 اینچ کاسه زیر بشکهای Undermount – بهترین سینک عمیق
  10 بهترین سینک ظرفشویی آشپزخانه – 2020 (بررسی و راهنمای خرید)این سینک ظرفشویی 32 اینچی برای کسانی طراحی شده است که نمی خواهند در هنگام عملکرد و دوام ، سازش کنند. در ساخت سینک ، از حساسیت به دقت و دوام آن ، از مدل سازی و ترسیم نهایی CAD استفاده شده است. اجزای ثبت شده از Zuhne در ساخت آن استفاده شده است ، و پشتیبانی مشتری خوب است.

بدنه سینک از 16G یکنواخت ساخته شده و دوام و ماندگاری بالایی را ارائه می دهد. این ماده از مواد مورد استفاده برای سینک های دیگر قوی تر است. در حقیقت ، 28٪ فولاد اضافی برای کاهش نویز و تقویت بدن وجود دارد.

عملکرد هوشمندانه Zuhne مطابق ادعاهای شرکت است. به اندازه کافی عمیق است که دو ده بشقاب یا یک گلدان بزرگ را در آن نگه دارید. در هر صورت زوهان بسیاری از زحمتی که همراه با بشقاب های شستشو می باشد را از بین می برد. گوشه ها صاف و آسان برای تمیز کردن هستند ، بنابراین دیگر هیچ آوار مواد غذایی در آن گیر نمی کنند.

کیفیت زهکشی سازگار است و آب را در سینک نگه نمی دارد. حتی اگر سینک عمیق باشد و با آب ریخته شود ، Zuhne به خوبی تخلیه می شود. نکته دیگری که در مورد Zuhne دوست دارم این است که سر و صدا به طور موثر لغو می کند. سر و صدا یک تحریک کننده رایج است به خصوص هنگام شستن ظروف.

Zuhne دارای یک دفترچه نصب و تمام سخت افزارهای مورد نیاز برای نصب است. یک حوله تهیه شده و رنده زیرین نیز بسته شده است. گریت یک ویژگی مهم است زیرا باعث خراشیده شدن سینک نمی شود. T 304 به Zuhne قدرت اضافی لازم برای مقاومت در برابر استفاده سنگین را می دهد ، به علاوه مقاومت در برابر خوردگی را تقویت می کند.

طرفداران
عمیق و جادار
ساخته شده از مواد با کیفیت
در اندازه های مختلف موجود است
از مواد سمی استفاده نشده است
محافظ شبکه گنجانده شده است
پاک شوندگی راحت
منفی
زهکشی خوب است ، عالی نیست
در صورت عدم استفاده صحیح از سینک ظرفشویی می تواند زنگ بزند
سوراخ های کشش بزرگ هستند
مقاومت در برابر خراش می تواند بهتر باشد
سینک ظرفشویی Zuhne 32 اینچی از لحاظ عملکرد تا حد انتظارات جواب می دهد. چه شما در حال تمیز کردن ده ها ظرف ، قابلمه یا گلدان هستید ، Zuhne فضای لازم را برای نگهداری از آن ها فراهم می کند. کمبود سینکهای آشپزخانه کم نیست ، اما Zuhne در بین بهترین ها قرار دارد.

آخرین قیمت را بررسی کنید!

 1. Kraus KHU100-32 32 اینچ – بهترین سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل
  Kraus KHU100-32 32 اینچ – بهترین سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیلKHU100-32 بسیاری از ویژگی های سری Kraus را به اشتراک می گذارد ، اما همچنین دارای ویژگی های متمایز است که آن را جدا از سینک معمولی آشپزخانه می کند. KHU100-32 با یک حوله بشقاب پنبه ای ، یک محفظه سبد ، توری کف و تمام لوازم جانبی و سخت افزار مورد نیاز برای نصب سینک می باشد.

KHU100-32 بخشی از سری دستباف Kraus است که شباهت آن را با دیگر سینک های Kraus توضیح می دهد. مدل خاص از فولاد سنگین ساخته شده است بنابراین از زنگ زدگی و خوردگی برخوردار است. بر خلاف دیگر سینک های آشپزخانه از جنس استنلس استیل ، KHU100-32 دارای کاهنده سر و صدا در داخل است ، بنابراین استفاده از آن تحریک کننده نیست.

ابعاد آن شبیه به غرق های کراس دیگر است. حوضه به اندازه کافی عمیق است برای بیش از ده ها بشقاب – در واقع 30 – یا یک گلدان بزرگ. از جنس استیل ضد زنگ است بنابراین ضد زنگ و ضد خوردگی است. علاوه بر این ، KHU100-32 در برابر خندق و گودالها مقاوم است. حتی با استفاده زیاد از کارهای سنگین ، تمیز کردن را ساده می کند.

اگرچه برای بسیاری از افراد ، عمق سینک بزرگترین نقطه فروش است. آیا نیاز به تمیز کردن آن گلدان دارید و سینک معمولی شما به اندازه کافی بزرگ نیست؟ KHU100-32 می تواند همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. حوضه بزرگ فقط مخصوص بشقاب ها نیست ، بلکه برای قابلمه های پخت و پز ، ورق های پخت و ظروف نیز هست. KHU100-32 همچنین به فناوری عایق صوتی Kraus NoiseDefend مجهز شده است که نویز ایجاد شده توسط دیگر سینک های آشپزخانه را از بین می برد.

طرفداران
فضای زیادی برای بشقاب ها ، قابلمه ها و گلدان ها
تمیز کردن آسان بعد از استفاده
به راحتی قفل نمی شود
مواد سنگین
دارای ضمانت مادام العمر است
لوازم جانبی به علاوه یک دفترچه راهنمای دقیق
منفی
نصب حرفه ای برای مبتدیان توصیه می شود
تمیز کردن آب سخت کمی بیشتر طول می کشد
شبکه های محافظ باعث کاهش علائم می شوند
مقدار زیادی آب و مواد غذایی باقی مانده ممکن است مدتی طول بکشد تا تخلیه شود
KHU100-32 یک سینک آشپزخانه در اطراف است و از ماندگاری طراحی شده است. بله مشخصات ممکن است بسیار شبیه به سینک معمولی باشد ، اما ساخت و ساز جامد و طراحی زیبا به معنای مناسب بودن آن برای بسیاری از صاحبان خانه است.

آخرین قیمت را بررسی کنید!

 1. سینک Undermount Kraus KBU14 31 اینچ – بهترین ارزش برای پول
  سینک Undermount Kraus KBU14 31 اینچ – بهترین ارزش برای پولKBU 14 ممکن است شبیه سینک آشپزخانه معمولی شما باشد ، اما به دلیل کیفیت و قابلیت برجسته است. ساخته شده از فولاد ضد زنگ ، KBU 14 اگر نوسازی کنید ، گزینه ایده آل است. مورد دیگری که من متوجه شدم ، کیفیت بالای ساتن است که به زیبایی و کارایی آن می افزاید.

به عنوان یکی از بهترین محصولات سینک ظرفشویی زیر آب ، KBU 14 راحتی ، دوام و قابلیت اطمینان دارد. زهکشی مناسب است ، بنابراین حتی اگر مجبور به تمیز کردن بسیاری از ظروف باشید ، آب و مواد غذایی مسدود نمی شوند. ساخته شده از فولاد ضد زنگ سنج سنگین ، KBU 14 مقاوم در برابر دندان است بنابراین باعث شستشوی ظروف می شود.

لوازم جانبی و سخت افزار نصب شده بنابراین نصب ساده است. این یک سینک ظرفشویی زیر آب است ، بنابراین اگر قبل از این کار یکی از آنها را داشتید باید آشنا باشید. من همچنین می خواهم به این نکته اشاره کنم که تمیز کردن و نگهداری آن آسان است. بخشی از دلیل آن ، اتمام ساتن آن است ، که به همان اندازه برای زیبایی شناسی و کارایی نیز هست.

KBU 14 از فناوری NoiseDefend برای کاهش صدای ناخواسته استفاده می کند. سینک های آشپزخانه زیادی نوعی کاهنده سر و صدا دارند اما به خوبی کار نمی کنند. با KBU 14 متفاوت است زیرا مناسب برای رهایی از سر و صدا است.

KBU 14 فضای کافی برای 24 صفحه دارد. به اندازه سایر سینک های آشپزخانه که در اینجا مورد بررسی قرار گرفته اند ، عمیق نیست ، اما برخی از مردم حوضه های بسیار عمیق را دوست ندارند. اگر نیازی به پشته کردن صفحات زیادی ندارید ، این سینک ظرفشویی را انجام خواهد داد.

طرفداران
فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا
طراحی شده برای یک عمر
مقاوم در برابر لکه
به راحتی خراشیده نمی شود
پایان استثنایی
سطح خوردگی نمی کند
منفی
سنگین
سطح مقاومت در برابر زنگ زدگی پایین تر است
سبد کشویی خیلی بادوام به نظر نمی رسد
حوضه 10 اینچی ممکن است برای بعضی از افراد بسیار عمیق باشد
KBU 14 یک سینک آشپزخانه استثنایی است که برای شستن ظروف ضروری است. جادار ، تمیز کننده ای آسان و دارای کمترین تعمیر است. برای بهسازی خانه یا اگر می خواهید سینک خود را به روز کنید ، KBU 14 ارزش دیدن دارد.

آخرین قیمت را بررسی کنید!

 1. سینک آشپزخانه دو کاسه کراس KBU22 32 اینچ Undermount 50/50
  Kraus KBU22 32 اینچ Undermount 50/50 سینک آشپزخانه دو کاسه ایKBU22 به عنوان یک سینک با کیفیت عالی به بازار عرضه می شود و باید بگویم که این درست است. این یک کاسه دوتایی 50/50 است ، بنابراین می توانید ظرف ها را در یک حوضه بشویید و کارهای دیگر را انجام دهید. هر حوضه از ظرفیت خوبی برخوردار است بنابراین جا دادن وسایل یا مواد غذایی مسئله ای نخواهد بود.

ساخته شده از فولاد ضد زنگ T-304 ، KBU22 برای استفاده سنگین مناسب است. این دو حوضه نه تنها فضای کافی را فراهم می کند ، بلکه به اندازه کافی عمیق نیز هست ، بنابراین می توانید تعداد خوبی از بشقاب و مواد غذایی را در آن قرار دهید. هر دو کاسه به خوبی تخلیه می شوند ، و مشکلی درمورد غذا یا گرفتگی آب مشاهده نخواهید کرد.

سطح صاف است و به KBU22 زیبایی جلا داده ای می بخشد. همچنین وظیفه پایین نگه داشتن سینک را بر عهده دارد. اتمام ساتن همچنین با خواص لکه و خراش مقاومت خوبی دارد بنابراین استفاده از آن راحت تر است. تا زمانی که از مواد شیمیایی خشن استفاده نکنید ، مشکلات مربوط به تعمیر و نگهداری وجود نخواهد داشت.

سینک ظرفشویی از مواد غیر متخلخل ساخته شده است بنابراین سطح کاری که سایر سینک ها انجام می دهند ، زنگ نزنند و زنگ نزنند. من همچنین دوست دارم ساخته شده در نمک های سر و صدا ضخیم تر از آن باشد که از غده های معمولی استفاده می شود. این مسئله واقعاً باعث ایجاد تفاوت می شود که آب سنگین در حال کار باشد و شما تمیز کردن زیادی انجام می دهید و این به دلیل وجود لنت های لاستیکی امکان پذیر است. آنها در اطراف سینک هستند و به عنوان محافظت و کاهش سر و صدا در خدمت هستند.

طرفداران
سطح مقاوم در برابر خراش
سینک به سرعت لکه نمی خورد
تعمیر و نگهداری کم
در برابر خوردگی آسیب پذیر نیست
عایق عالی
کاهش نویز خوب
منفی
تماس با مواد شیمیایی خشن به سطح آسیب می رساند
اگر سفیدکننده روی سینک استفاده شود ، تمیز کردن ممکن است زمان بیشتری ببرد
دستورالعمل ها می توانند واضح تر باشند
کیت سیم برق و دفع زباله به طور جداگانه فروخته می شود
بسیاری از خریداران KBU22 را به عنوان بهترین حوضه مضاعف می دانند و من موافقم. این ساختمان از کیفیت عالی برخوردار است و کاردستی یکی از بهترین مواردی است که من به آن رسیدم. برای شستشو و تمیز کردن ظرف بدون دردسر ، نمی توانید با KBU22 اشتباه بگیرید.

آخرین قیمت را بررسی کنید!

 1. سینک عمق کاسه Blanco 440194 Single 9-1 / 2
  Blanco 440194 Single 9-1 / 2 Bowl S عمقBlanco 440194 مانند سینک استیل استاندارد شما نیست. ساخته شده از آنتراسیت و گرانیت جامد 80٪ ، برای کسانی که می خواهند یک سینک سنگین کار کنند که به نگهداری زیادی احتیاج ندارد. در حالی که کاملاً ساخته شده است ، 440194 به اندازه سینک چدن وزن ندارد بنابراین نصب آن به سختی نخواهد بود. این همچنین به معنای فشار کمتر بر روی پیشخوان شما است.

440194 بزرگ است ، فضای زیادی را ارائه می دهد ، بنابراین شما می توانید سریعتر آن ظروف را مرتب کنید. آیا نیاز به پشته کردن چندین صفحه دارید؟ سینک 440194 فضای کافی را نه فقط برای ظروف بلکه برای غذا فراهم می کند. نسخه ای که من مرور می کنم نوع کاسه منفرد است اما نسخه کاسه ای دو نفره در دسترس است.

440194 برای هرکسی که می خواهد یک سینک بزرگ اندازه داشته باشد بدون اینکه سنگین باشد. یکی از مواردی که مشاهده خواهید کرد طراحی دکوراسیون تخت آن است. این یک انتخاب آگاهانه است و به این معنی است که آن را با پایین آمدن و افت نصب سازگار می کند. این همه روز نیست که سینکهای آشپزخانه را پیدا می کنید که می توانند این کار را انجام دهند ، انعطاف پذیری به آن می بخشند.

عرشه ضخامت نیم اینچ که دقیقاً مناسب این نوع غرق ها است. خوب به نظر می رسد و ضد خش است. سطح به راحتی مانند سایر غرق ها لکه نمی گیرد. به همان اندازه مهم ، 440194 در برابر بسیاری از لکه های خانگی مقاوم است. بنابراین اگر به طور تصادفی محلول های قلیایی یا اسیدها را رها کنید ، قرار نیست آسیب زیادی وارد کند.

طرفداران
عالی ساخته شده است و سالها ماندگار خواهد شد
زهکشی سریع کار می کند
مقاوم در برابر حرارت در برابر 536 F
برای کاهش و افت کار در تاسیسات کار می کند
مقاوم در برابر خراش و لکه نیست
ضمانت محدود عمر دارد
منفی
طراحی کلیپ نصب می تواند از پیشرفت استفاده کند
بسته بندی به سختی خوب است
دستورالعمل نصب می تواند واضح تر باشد
اگر به طور مرتب در معرض آب سخت قرار دارد ، باید تمیز شود
سینک 440194 به دلیل ظرفیت و قابلیت اطمینان ، در لیست ما جایگاهی کسب می کند. میزان فضایی که به دست می آورید چشمگیر است و پاکسازی طول نمی کشد. در آخر اینکه ، رنگ مشکی مات همانند بافت خوب است.

آخرین قیمت را بررسی کنید!

 1. سینک آشپزخانه دو کاسه Kraus KHU103-33 33 اینچ Undermount 60/40
  کراس KHU103-33 33 اینچ Undermount 60/40 سینک آشپزخانه دو کاسه ایسینک ظرفشویی دوتایی KHU103-33 از جنس استنلس استیل با کیفیت بالا T-304 ساخته شده است که ضمن طولانی شدن طول عمر ، استحکام بیشتری به آن می بخشد. این یک کاسه دست ساز است ، که تنها تأکید می کند که چقدر خوب طراحی شده است. این تنها سینک استیل ضدزنگ آنلاین نیست اما KHU103-33 یکی از متنوع ترین است.

شیارهای کانال سینک مخصوصاً در آنجا قرار داده شده اند تا آب به سرعت تخلیه شود. اگر شما هر زمان را صرف انجام ظرف ها کرده اید ، می دانید که ناامید کننده تخلیه چقدر ناامید کننده است. با KHU103-33 می توانید از آن خداحافظی کنید زیرا سیستم زهکشی آن فوق العاده خوب است.

همه سینک های آشپزخانه خوب دارای یک لکه مرطوب کننده هستند که برای کاهش سر و صدا طراحی شده اند و این مورد را نیز انجام می دهد. لنت های میرایی کار را انجام می دهند زیرا سینک حتی در اثر برخورد سطح آب ، سر و صدای زیادی ایجاد نمی کند. از آنجا که هر کاسه به خوبی طراحی شده است ، بدون هیچ مشکلی قادر خواهید بود مواد غذایی را بشویید و تمیز کنید.

اتمام ساتن لمس زیبایی می بخشد و با سیستم زهکشی خوب پیش می رود. می توانید سینک را در محل کار مشاهده کنید زیرا آب به راحتی و به سرعت در حال تخلیه جریان دارد. در اینجا شما همچنین می توانید مزایای شیارهای کانال را مشاهده کنید زیرا آب را به خوبی از آب در تخلیه هدایت می کند. این همچنین بدان معنی است که نیازی به نگرانی در مورد استخر آب در سینک نیست.

KHU103-33 همچنین یکی از مکانیسم های بهتر برای کاهش نویز را دارد که من دیده ام. گیرنده های صدا در دیگر سینک های آشپزخانه کار را انجام نمی دهند و می توانند واقعاً تحریک کننده باشند. در این حالت متوجه خواهید شد که سینک بی صدا است. حوضچه جادار را اضافه کنید و خوب است.

طرفداران
حوضه دو جداره بزرگ
راهنمای نصب آسان است
کاهش نویز بسیار عالی است
جنس استنلس استیل عالی است
سیستم زهکشی عالی
لباس زیر جامد
منفی
مواد شیمیایی بسیار سخت ممکن است علائم برجای بگذارد
گاهی اوقات لکه های آب ایجاد می شود
می تواند از زمین تخلیه بیشتری استفاده کند
برای آشپزخانه های ریز مناسب نیست
Kraus سینک های زیادی را تولید کرده است و KHU103-33 در بین بهترین محصولات خود قرار دارد. اگر به دنبال سینک ظرفشویی دوتایی هستید که برای مصارف خانگی ساخته شده است ، KHU103-33 هم اکنون یکی از بهترین گزینه های موجود است.

آخرین قیمت را بررسی کنید!

 1. سینک آشپزخانه کاسوس KUus KBU12 23 اینچ و زیر بغل
  سینک آشپزخانه کاسوس Kraus KBU12 23 اینچ UndermountKBU12 از فولاد ضد زنگ T-304 ساخته شده است ، و این به تنهایی به شما می گوید چقدر دوام دارد. سینک گوشه های صاف و گرد دارد ، بنابراین مواد غذایی در گوشه و کنار جمع نمی شوند. طراحی صاف همچنین باعث می شود آب از بنای آن جلوگیری شود.

همانطور که ممکن است از یک سینک با کیفیت بالا انتظار داشته باشید ، KBU12 مقاوم در برابر لکه و خراش است. یک سینک با کیفیت پایین به سرعت خراشیده می شود و در بسیاری از موارد حذف تقریبا غیرممکن است. با KBU12 که کمتر اتفاق می افتد. سطح آن از دوام بالایی برخوردار است و در مواقعی که شما نیاز به شستشوی سنگین دارید ، بطور خاص ساخته شده است.

KBU12 از ظاهری متمایز برخوردار است و به آن بافت می دهد. در حالی که فولاد ضد زنگ معمولی نقره ای است ، KBU12 خاکستری روشن تر است. ظاهر کارایی آن را تحت تأثیر قرار نمی دهد ، اما یک لمس خوب است و باعث می شود سینک شما از بقیه جدا شود. بنابراین جدا از همه کاره بودن سینک ظرفشویی نیز شیک است.

KBU12 کاملاً ساخته شده است ، اما شما فقط نمی توانید مواد داخل آن بریزید یا مواد شیمیایی خشن بریزید. در صورت استفاده منظم ، سینک ظرفشویی دوام می آورد. سینک ظرفشویی بسیار مقاوم است ، بنابراین نیازی نیست که بیش از حد نگران خراش ها یا چاله ها باشید.

KBU12 همچنین دارای درپوش / کشش / تخلیه است. آن را به درستی مونتاژ کرده و کاری را که قرار است انجام دهد انجام می دهد. با توجه به استفاده ، KBU12 خود را در برابر دیگران نگه می دارد و به اندازه کافی برای 24 ظرف بزرگ و یک گلدان 12 قلو اندازه کافی دارد. فناوری ضد عایق صدا NoiseDefend آن نیز بسیار عالی عمل می کند.

طرفداران
ساخته شده از استیل ضد زنگ بسیار بادوام
نصب و راه اندازی آسان
ضد خش
مقاوم در برابر خوردگی
زهکشی خوب است
تعمیر و نگهداری کم
منفی
انتهای آن به اندازه فولاد ضدزنگ معمولی صاف نیست
صاف کننده چیز قابل توجهی نیست
تخلیه ممکن است برای برخی خیلی عمیق باشد
کمی گسترده تر از اکثر سینک ها است
KBU12 یک دستشویی نیست که تقریباً در هر طراحی آشپزخانه متناسب باشد. قدرت زهکشی خوب است ، به سرعت پاک می شود و حوضچه به اندازه کافی عمیق است برای یک گلدان به اندازه خوب. در اینجا شکایت زیادی وجود ندارد.

آخرین قیمت را بررسی کنید!

 1. کراس KHU101-23 سینک آشپزخانه Undermount 23 اینچ
  Kraus KHU101-23 سینک آشپزخانه Undermount 23 اینچKHU101-23 برای کسانی است که می خواهند سینک آشپزخانه داشته باشند که بتواند بسیاری از مواد تمیز کننده و شستشوی مواد غذایی و وسایل آشپزی را کنترل کند. این سینک متعلق به سری دستباف Kraus است که از کیفیت و کارکرد آن استفاده می کند. این واقعیت که دارای ضمانت عمر محدود است ، نشان می دهد که چقدر ایمان به محصول دارند.

KHU101-23 یک سینک زیر آب است و مانند سایرین نصب شده است. پس از آماده شدن سینک ، می توانید از آن برای شستن وسایل آشپزی ، بشقاب ، میوه و غیره استفاده کنید. شستن ظرف ها ایده ی سرگرم کننده نیست ، اما KHU101-23 انجام این کار را آسان تر می کند.

پس از اتمام کار ، تمیز کردن KHU101-23 راحت تر است. حتی اگر مجبور به تهیه غذاهای زیادی هستید ، ساتن صاف باعث می شود که سینک ظرفشویی راحت تر باشد. من همچنین شیارهای کانال را در این یکی دوست دارم که سرعت تخلیه را تسریع می کند. اگر تا به حال مجبور شده اید با زهکشی مسدود شده به هم ریخته باشید ، می دانید که چقدر ناخوشایند است.

با KHU101-23 می توانید روی کار مورد نظر تمرکز کنید. بله ، این فناوری دارای انعطاف پذیری صدا در برابر سر و صدا Noise Defend است تا امور را ساکت و آرام نگه دارد. همچنین باید بگویم KHU101-23 یکی از بادوام ترین سینک های اطراف است که بدون نیاز به پاکسازی گسترده قادر به مجازات زیادی است. به همین دلایل من این را خرید خوبی می دانم.

طرفداران
فولاد ضد زنگ جامد
نصب آسان
ساتن زیبا
میرایی سر و صدا کار می کند
حوله گنجانده شده است
شبکه کششی و پایین بسته بندی شده است
منفی
سینک کمی سنگین است
مشبک پایین کافی است
در صورت استفاده از مواد تمیز کننده سخت ، ممکن است برخی از نقاط ایجاد شود
اگر بعد از استفاده تمیز نشود ممکن است خراشیده شود
KHU101-23 یک سینک آشپزخانه در اطراف است که برای شستن ظروف ، ظروف ، مواد غذایی و هر چیز دیگری که در بین آن است مناسب است. روشی که طراحی شده است باعث می شود آن را نسبت به دیگر سینک های آشپزخانه برتری داشته و این گزینه را برای هر کسی که می خواهد یک سینک آشپزخانه ساخته شده برای ماندگاری باشد ، یک انتخاب عملی است.

آخرین قیمت را بررسی کنید!

 1. سینک آشپزخانه تک گلدان Kraus KHF200-33 33 اینچ مزرعه
  Kraus KHF200-33 مزرعه 33 اینچی مزرعه پیشبند سینک آشپزخانه تنهاKHF200-33 بسیاری از ویژگی هایی را که غرق های Kraus دیگر دارند ، به اشتراک می گذارد. با این حال همچنین دارای صفات خاصی است که به آن امکان می دهد تا از جمعیت متمایز شود. مهمتر از همه و از جنس استیل ضدزنگ است. این به شما می گوید این واحد برای استفاده از وظایف سنگین ساخته شده است و نیازی به تعمیر و نگهداری زیادی ندارد.

سبک جلوی پیش بند ، جلوه خاصی به KHF200-33 می بخشد ، همچنین سینک خانه ای که مزرعه ای با دوام دارد. فولاد ضد زنگ 16 سنج ضخیم تر از متوسط ​​است بنابراین سینک ظرفشویی می تواند استفاده سنگین تری داشته باشد. شما نمی خواهید عمداً سعی کنید آن را لکه دار کنید ، اما با استفاده منظم سینک ظرف سال ها دوام می آورد.

KHF200-33 به راحتی خم نمی شود و همچنین یکی از با دوام ترین در محدوده آن است. سیستم زهکشی و تبلیغات آن نیز کار می کند ، و اطمینان حاصل می کند که مواد زائد مواد غذایی جمع نمی شوند و آب در آن جمع نمی شود. فناوری لغو نویز آن سر و صدایی را تا حدی کاهش می دهد که دیگر غرقاب ها با آن مطابقت ندارند.

KHF200-33 همچنین دارای همان عمق است که سایر سینک های آشپزخانه زیرپوشش در اینجا بررسی کرده اند. حوضچه به اندازه کافی برای چندین قطعه وسایل آشپزی عمیق است و عرض و طول سخاوتمندانه باعث شست و شو می شود.

KHF200-33 دارای بسیاری از ویژگی های مفید ، از زهکشی ، عمق ، ضد صدا و مقاومت در برابر دندان است. همه این موارد برای هرکسی که می خواهد ظروف آنها تمیز و مرتب باشد ضروری است. بسیاری از سینک های آشپزخانه ادعا می کنند که چنین کاری را انجام می دهند ، اما می توانم بگویم KHF200-33 همان چیزی است که واقعاً ارائه می دهد.

طرفداران
دارای اتاق زیادی برای صفحات است
رطوبت گیر عالی
به اندازه کافی بزرگ برای انبار
زیبایی ساخته شده
بادوام
حوضه عمیق
منفی
شیب سینک کمی بیش از حد است
سینک سنگین است
راهنمای کاربر می توانست واضح تر باشد
در صورت برخورد تقریباً خراشها
KHF200-33 یک سینک ظرفشویی برجسته است. به عنوان یک اسب کار تبلیغ می شود و آن قول را می دهد. اگر بعد از یک سینک آشپزخانه هستید که می تواند حتی به او کثیف ترین ظروف را نیز تحمل کند ، KHF200-33 یکی از مواردی است که باید به آن توجه کنید.

آخرین قیمت را بررسی کنید!

مواد سینک آشپزخانه
از مواد مختلفی برای ساخت و سازهایی از قبیل استیل ضدزنگ ، سنگ گرانیت ، سنگ مرمر ، سنگ صابون ، سرامیک ، مس ، چدن و ​​موارد دیگر استفاده می شود. بعضی از سینک های آشپزخانه از مواد کامپوزیتی ساخته شده اند و مارک ها معمولاً برای تقویت داخلی ساخته شده ، یک ویژگی یا مواد اختصاصی را اضافه می کنند.

فولاد ضد زنگ بیشترین کاربرد را دارد زیرا بین دوام ، نگهداری ، قابلیت استفاده و هزینه سازش خوبی را ایجاد می کند. بیشتر سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل با قرار دادن فولاد بر روی قالب ساخته می شوند. همچنین از جوشکاری در ایجاد سینک های عمیق استفاده می شود. یکی دیگر از مزایای ارائه شده توسط سینک های ضد زنگ این است که آنها در اثر اجسام سرد یا گرم آسیب نمی بینند

اشکال برخی از سینک های ضد زنگ ، سر و صدایی است که آنها ایجاد می کنند. برای مقابله با این مسئله ، مارک ها از ضدزنگ ضخیم یا ضدزنگ برای جلوگیری از این مسئله استفاده می کنند. سینک های برتر بازار همچنین دارای مواد ضد لرزش برای پایداری هنگام شستشو هستند.

سینک های سنگی هزاران سال است که مورد استفاده قرار می گیرند و امروزه هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرند. 80٪ گرانیت احتمالاً محبوب ترین است ، اگرچه از صابون سنگ ، اونیکس و مرمر نیز استفاده می شود. مواد دیگر مورد استفاده تراززو ، بتون و شیشه هستند ، اگرچه معمولاً برای تقویت و کاربرد آن تقویت شده است.

اگر می خواهید یک سینک آشپزخانه بخرید ، وقت بگذارید تا بدانید که هر یک از ویژگی های اصلی آن و مواد مورد استفاده چگونه کار می کنند. این کار به شما ایده بهتر می دهد که سینک ظرفشویی چه کاری می تواند انجام دهد و آیا این برای شما مناسب است یا خیر.

چه چیزی را در سینک آشپزخانه جستجو کنید
همه سینک های آشپزخانه دارای همان هدف هستند ، ظرف ها را بشویید و غذا را تهیه کنید ، همچنین سایر وسایل و اشیاء را نیز تمیز کنید. اما این بدان معنا نیست که آنها به طور یکسان ساخته شده اند. همانطور که در ابتدای این راهنمای بررسی اشاره کردم ، بعضی از سینک های آشپزخانه بهتر از سایرین ساخته می شوند و گیر نکردن با سینک ضعیف می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

من قبلاً اصول اولیه یك ظرفشویی آشپزخانه را پوشش داده ام تا دیگر به آن چیزها نپردازم. با این وجود ، هنگام خرید یک سینک جدید باید آن عوامل را در نظر بگیرید. علاوه بر این شما می خواهید به موارد زیر فکر کنید.

تعداد کاسه ها
آیا شما 1 ، 2 یا 3 می خواهید؟ انتخاب با شما است. یک حوضه منفرد به شما امکان می دهد چندین ظرف را به طور همزمان تمیز کنید. فضای بزرگ همچنین به این معنی است که شما می توانید آن انبار را درون سینک ظرف قرار داده و آن را تمیز کنید.

از طرف دیگر ، دو یا سه کاسه اجازه می دهد تا چند وظیفه ای داشته باشید. می توانید بشقاب ها را بشویید و همزمان غذا را آماده کنید. همچنین افراد زیادی به سینک دو کاسه عادت دارند پس چرا آن را عوض کنیم؟ فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام سبک مناسب تر است.

ابعاد
من در مورد دو نوع صحبت می کنم ، ابعاد فیزیکی سینک و اندازه کاسه یا کاسه. ابعاد فیزیکی سینک را بدست آورید تا از چسباندن آن در پیشخوان خود اطمینان حاصل کنید. بعد ، ابعاد کاسه را بررسی کنید. در حالت ایده آل عمق 9 تا 10 اینچ است ، گرچه ممکن است برخی از اینها خیلی عمیق باشند.

زه کشی
این نیاز به توضیحی طولانی ندارد. تا آنجا که ممکن است یک سینک را با طراحی زهکشی مناسب تهیه کنید. هیچ کس نمی خواهد وقتی یک تن ظرف برای تمیز کردن استخر وجود داشته باشد ، بنابراین برای جلوگیری از این مشکل فقط از تولید کنندگان معتبر بخرید. با یک فاضلاب با کیفیت بالا ، آب دائماً به داخل زهکشی جاری می شود.

نصب و راه اندازی
سینک های Undermount در حال حاضر نسبت به سالهای قبل نصب آسانتر شده اند ، اما بعضی از مدل ها هنوز پیکربندی ساده تر از سایرین هستند. باز هم شما می خواهید از یک تولید کننده معتبر بخرید تا از عوارض آن جلوگیری کنید.

ویژگی های دیگر
یک سینک آشپزخانه خوب باید با سخت افزار و راهنمای کاربری لازم نصب شود. برخی حتی با حوله و لوازم جانبی دیگر همراه هستند. این به شما بستگی دارد که آیا باید روی لوازم جانبی تأکید کنید یا نه ، اما می توانند مفید و مقرون به صرفه باشند.

دوام
همانطور که بررسی های بالا نشان می دهد ، ده محصول مورد بررسی در اینجا ، همه بادوام ، لکه دار و ضد خش هستند. اینها ویژگیهای مهمی هستند که شما باید بدون در نظر گرفتن نام تجاری یا اندازه به دنبال آن باشید.

نحوه نصب سینک آشپزخانه (ویدئو)

حکم نهایی
بنابراین در آنجا آن را دارید ، ده سینک آشپزخانه برتر که می توانید بصورت آنلاین خریداری کنید. می دانم سینک و مارک تجاری خوبی وجود دارد ، اما من در انتخاب ده مورد در اینجا از معیارهای دقیق استفاده کردم. اول و مهمتر از همه ، اطمینان حاصل کردم که همه این شرکت ها توسط شرکت های معتبر ساخته شده اند و هرکدام بازخورد خوبی کسب کرده اند.

سینک ظرفشویی با کیفیت دارای علائم تجاری خاص مانند دوام ، عمق ، فضای زیادی ، سهولت در نصب و غیره است. مواد استفاده شده البته مهم هستند بنابراین من این موضوع را مورد توجه قرار دادم. بعد از بررسی هر یک می توانم بگویم که همه ده برش را ایجاد کردند. اما این بدان معنا نیست که شما می توانید آنها را با ارزش برابر پیدا کنید زیرا ممکن است یکی را بر دیگری ترجیح دهید.

اگر یک سینک گرانیتی جامد را دوست دارید ، Blanco 44094 ارجحیت دارد. آیا شما یک سینک ظرفشویی دوتایی را ترجیح می دهید؟ سپس Kraus KHU103-33 ایده آل است. آیا به دنبال یک سینک عمیق 10 اینچی هستید ، یکی از محصولات Kraus را در اینجا انتخاب کنید. آیا به دنبال سینکهای با اندازه خاص هستید؟ فقط جدول بالا را بررسی کنید و مشخصات آن را می دانید.

نکته این است که همه ده سینک ظرفشویی آشپزخانه چیزی برای ارائه دارند. همه آنها بله هستند ، اما ویژگیهای آنها با مکانیسم هایی که کار می کنند متفاوت است. دانستن تفاوت مهم برای کمک به شما در پیدا کردن کدامیک برای خانه شما مهم است. از این گذشته ، آنچه ممکن است برای شما مفید باشد ، بنابراین انتخاب چندگانه لازم نیست.

امیدوارم این راهنما بتواند در یافتن بهترین سینک آشپزخانه به شما کمک کند. چند مورد ناامید کننده تر از آن است که با یک سینک ضعیف گیر نکنید و باعث شستن بشقاب ها و گلدان ها شود. باز هم ، من برای شما تصمیم نمی گیرم که سینک آشپزخانه ایده آل ترین چیست ، اما می توانم بگویم همه محصولات در اینجا با کیفیت بالا هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>