1-در-3 آلمانی ها به طور کامل راضی وضعیت دموکراسی

بسیاری از آلمانی ها هستند حداقل تا حدودی راضی به وضعیت دموکراسی در کشور خود بر اساس یک مطالعه جدید. رضایت توسط دولت متفاوت با اکثر مردم ناراضی با دموکراسی در شرق سابق آلمان است.

کمتر از نیمی از آلمانی ها به طور کامل راضی دموکراسی در کشور خود با توجه به یافته های منتشر شده در روز جمعه توسط یک موسسه تحقیقاتی.

تنها 37 درصد از آلمانی ها مصاحبه در مطالعه انجام شده توسط بنیاد کنراد Adenauer گزارش شده است که آنها خیلی یا نسبتا راضی دموکراسی در آلمان است. بزرگترین درصد از آلمانی ها گفته بودند تا حدودی راضی دموکراسی در 45 درصد از پرسش شوندگان.

بیشتر از 17 درصد از آلمانی ها پاسخ دادند که آنها بودند و یا کاملا ناراضی با دموکراسی در آلمان است.

شرقی-غربی و نظرات انشعاب

حتی نزدیک به 30 سال پس از الحاق به, آیا یک فرد زندگی در سابق شرق و یا غرب آلمان ثابت کرد یک عامل تعیین کننده در اعتقادات خود در مورد وضعیت دموکراسی در آلمان است. این مطالعه نشان داد که 22 درصد از آلمانی ها زندگی در برلین آلمان راضی بودند با دموکراسی نسبت به 40 درصد از جمعیت در چه زمانی غرب آلمان است.

ساکنان در ایالت هسن در ایالت راینلند-فالتز در کشور آلمان واقع و ایالت نوردراین-وستفالن در غرب آلمان هستند راضی به دموکراسی نزدیک از سوی دولت شهر هامبورگ در شمال آلمان.

زندگی مردم در غرب آلمان ایالت زارلاند که سهام خود را در مرز با فرانسه و مکلنبورگ-سگ پشمالوی سیاه پومرانیا غربی در برلین آلمان به احتمال زیاد باید نسبت به دموکراسی گزارش 41 درصد و 48 درصد نارضایتی با دموکراسی بود.

حامیان کردن راست پوپولیستی جایگزین برای آلمان (AfD) بودند به طور قابل توجهی بیشتر نسبت به دموکراسی در آلمان از هواداران هر حزب سیاسی.

پایه و اساس انجام 5,585 مصاحبه در سال 2018 با افراد بالاتر از 18 و حق رأی دادن دارند.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>