کرم موبر خارجی جنس خوب 2020


اصلاح ، اپیلاسیون ، نخ ، دفع یا اپیلاسیون – کدام یک بهترین است؟
زن پا را واکس می کند
تصویر از راشل هینز توسط راشل هینز
در فیسبوک به اشتراک بگذاریددر توییتر به اشتراک بگذاریداشتراک از طریق ایمیل
رژیم رفع موی شما چیست؟
این که آیا ما هر روز در مورد اصلاح صورت یا پاهای شما صحبت می کنیم ، یا گرفتار شدن در برخی موارد بسیار مورد نیاز مانع یا باغبانی خانم ها می شویم ، تقریباً همه ما تجربه کوتاهی در زمینه کوتاه کردن مو داریم. اینها روش هایی مانند اصلاح ، اپیلاسیون ، کرم موبر های دفع کننده ، نخ و استفاده از اپیلاتور هستند. آنها سریع ، به طور کلی کاملاً ارزان هستند و اثرات آن از یک روز تا چند هفته ادامه دارد.

اما همانطور که هرکسی که سعی در ریش کردن ریش خود داشته باشد ، تصدیق می کند ، هر روش مناسب برای هر ناحیه مو نیست. ما در اینجا هستیم تا به شما در انتخاب نوع مناسب موهای زائد کمک کنیم که بهترین نتیجه ممکن را به شما می دهد و امیدوارم در درازمدت مقداری از پول شما را پس انداز کند.

کرم موبر خارجی
اپیلاسیون
دفع
موچین
اپیلاتورها
موضوع
چمن زنی چمن بزنیم یا چمن رو بریزیم؟
وقتی صحبت از کوتاه کردن موها می شود ، دو دسته اصلی وجود دارد. اولین – “چمن زنی چمن” – شامل گزینه هایی مانند اصلاح ، اصلاح و پیرایش (کرم موبر های رفع مو) است که همه آنها موها را از سطح پوست خارج می کنند. این روش ها سریع و بدون درد هستند و مزایای آن ارزان تر بودن نیز خواهد بود. نکته منفی این است که موها به سرعت رشد می کنند ، به این معنا که کمی مراقبت مداوم مورد نیاز است.

از طرف دیگر ، شما می توانید یکی از طولانی ترین شکل های کوتاه مدت موهای زائد را انتخاب کنید ، آنهایی که بیشتر شبیه “ریشه کن کردن چمن” هستند. با این گزینه ها – اپیلاسیون ، موچین شدن ، اپیلاسیون و نخ کردن – مو به معنای واقعی کلمه از بین می رود ، و در فولیکول کشیده می شود. هر دو گزینه DIY و حرفه ای در این دسته وجود دارد ، و گرچه نتایج به مدت طولانی تری ادامه می یابد ، اما این راه حل ها نیز هزینه بیشتری دارند و بیشتر صدمه می زنند (به خصوص در ابتدا).

سریع و بدون درد: اصلاح
ابزارهای تراشیدن در انواع مختلفی قرار دارند: تیغ های دستی ، که شامل تیغ های یکبار مصرف و سیستم های اصلاح (تیغ با تیغه های قابل تعویض) و تراشنده برقی است . تیغ های دستی معمولاً به سمت مردان یا خانمها مورد هدف قرار می گیرند ، در حالی که تراشنده های برقی تمایل دارند بیشتر برای مردان به بازار عرضه شوند ، اگرچه برای خانم ها نیز مناسب برای استفاده و همچنین در مناطق دیگر بدن مناسب است.

3 چگونه بهترین روش کوتاه کردن موهای کوتاه مدت را پیدا کنیم

خانم هایی که می خواهند موهای صورت خود را از بین ببرند ، اگر می خواهند رشد موهای نرم تری داشته باشند ، باید موهای خود را برای موم کردن ، موچین شدن ، نخ و کرم موبر های ضد ریزش انتخاب کنند. برداشتن طولانی مدت مو نیز ممکن است برای خانم های دارای موی صورت گزینه بهتری باشد.

ما جزئیات بیشتری راجع به آنچه در تیغ و ریش تراش برقی در راهنمای خرید تیغ و ریش تراش مردانه ما به دنبال آن هستیم ، به جزئیات بیشتری می پردازیم ، اما در اینجا مختصراً آمده است:

تیغ های دستی
در حالی که روزهای تیغ مستقیم لزوماً از بین نمی رود – بله هیپرستر ، ما به شما نگاه می کنیم – بیشتر افراد به سمت تیغ های یکبار مصرف یا سیستم های اصلاح برای دفعات منظم تمایل دارند. اگر این راهی است که شما تصمیم به رفتن دارید ، چندین نکته وجود دارد که هنگام خرید می توانید از این امر چشم پوشی کنید.
دنبال چه چیزی میگردی
تیغ های چند تیغه ای معمولاً نسبت به تیغ های با یک یا دو تیغه کار بهتری انجام می دهند.
محافظ قبل از قطع تیغه ها ، به صافی پوست کمک می کند.
بعد از تراشیدن تیغه ، نوارهای روغن کاری پوست را آرام می کنند.
صاف کننده ها برای پیرایش در اطراف سوزش های جانبی یا ریش یا هر گونه “لبه های چمن” مفید هستند.
هزینه
یک تیغ دستی می تواند از 0.20 دلار در یک بسته بندی لوازم یک مارک تجاری “مارک شخصی” خود به 20 دلار برای تیغ یکی از سیستم های اصلاح بالاتر استفاده کند.

ریش تراش برقی
دقیقاً همانطور که تیغ های دستی دستی برای ویژگی های مختلفی دارند – سر ارتعاش ، چندین تیغه و موارد دیگر – سازندگان ریش تراش برقی همیشه به دنبال اضافه کردن ویژگی های جدید به مدل های خود هستند.
دنبال چه چیزی میگردی
تراشنده های چرخشی برای بلند کردن و کوتاه کردن موها از دو یا سه سر چرخان استفاده می کنند. تراشندگان فویل از تیغه های نوسان کننده استفاده می کنند.
پایه شارژ برای شارژ مجدد ریش تراش. برخی ممکن است دارای یک ایستگاه تمیزکننده داخلی باشند که احتمالاً لازم نیست.
شاخص به شما اطلاع می دهد که چه مقدار هزینه باقی مانده است.
باتری برای راحتی در هنگام مسافرت.
اصلاح ریش باعث می شود قبل از تراشیدن ، رشد طولانی تر آسان شود.
از مدل های ضد آب می توان در حمام استفاده کرد.
قابل شستشو است تا بتوانید آن را در زیر شیر آب تمیز تمیز کنید.
هزینه
مدل های موجود در جدیدترین بررسیهای ریش تراش برقی ما از 60 تا 600 دلار است.

تریمرها
برای مردانی که ظاهر خراشیده را ترجیح می دهند ، یک ریش و ریش محکم می تواند موهای صورت را کنترل کند. همچنین می توان از آنها – با احتیاط – در مناطق صمیمی برای زیبایی ظاهری استفاده کرد.
دنبال چه چیزی میگردی
سر قابل تنظیم – برخی از تریمرها با خطوط صورت (یا مناطق دیگر) حرکت می کنند تا برش نزدیک تر و مداوم تری به شما نشان دهند.
تنظیمات قابل تنظیم – اینها برای سرعت و همچنین برای طول مو است.
پیوست ها – مدل های مختلف مو (و مناطق مختلف) ممکن است نیاز به دلبستگی متفاوت داشته باشند. برقی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای یک ظاهر طراحی شده شما باشد.
تنظیم برقی قفل شونده – این گزینه در هنگام استفاده از برش تنظیمگر شما را قفل می کند ، به طوری که شما به طور تصادفی از چهار به یک اصلاح در اواسط تغییر ندهید.
ویژگی خلاء – این مو را به عنوان موهای شما ضبط می کند ، در حالی که سبک می گیرید کمتر خراب می شوید و تمیز کردن کار ساده ای است.
هزینه
صاف کننده های ریش می توانند از 20 دلار تا 300 دلار قیمت داشته باشند.

سریع و بدون درد: دفع
بخشهای مو – یا کرم موبرهای موهای زائد مانند تیغهای شیمیایی عمل می کنند. آنها حاوی ماده شیمیایی هستند که ساختار پروتئین مو را حل می کند و باعث جدا شدن آن به راحتی از سطح پوست می شود. آنها اغلب برای بوی بد بو و کثیف بودن اعمال می شوند ، و رشد مجدد می تواند کاملاً خوب باشد. کلیه مواد دفع کننده می توانند برای پوست تحریک کننده باشند ، بنابراین دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید. آنها را روی پوست های شکسته یا ملتهب نکنید و همیشه قبل از استفاده از یک محصول جدید ، آزمایش پچ را انجام دهید.

دنبال چه چیزی میگردی
زمان – سعی کنید محصولی را با زمان توسعه نسبتاً کوتاه پیدا کنید. بعضی از مارک هایی که ما به آنها نگاه کرده ایم تا 12 دقیقه کار کنیم ، که اگر عجله داشته باشید می تواند کمی درد داشته باشد.
ضد آب – این خصوصاً درصورتی که می خواهید از آب مقطر در حمام استفاده کنید ، بسیار مفید است ، استفاده و حذف آن بسیار آسان تر است.
سهولت كاربرد – از ميان بخش هايي كه ما سعي كرده ايم ، بعضي از آنها بطور قابل توجهي آسانتر از ساير موارد بودند. در نظر بگیرید که آیا استفاده از کرم موبر ، ژل ، موس یا اسپری آسانتر است.
سهولت از بین بردن – بعضی از کرم موبر های رفع مو به سادگی قابل شستشو هستند ، در حالی که برخی دیگر به یک وسیله مخصوص که در بسته بندی استفاده می شود نیاز دارد تا از خراشیدن کرم موبر دور استفاده کند – تیغ بدون تیغ ​​را تصور کنید.
بو – بعضی از مارک های عطر سعی می کنند با بوی غالباً قوی خود مبارزه کنند ، اما ممکن است بخواهید به دنبال کرم موبر هایی باشید که عطر و بوی کم بو یا بدون بو باشد (این در واقع درست نخواهد بود ، اما ممکن است به اندازه بعضی ها بد نباشد). از دیگران) همه یکسان است.
هزینه
کرم موبرهای ضد عفونی کننده ، ژل ها و موس ها با قیمتی در حدود 5.00 دلار / 100 گرم شروع می شوند و حداکثر 30/100 دلار برای محصولات صورت هستند.

طولانی تر اما دردناک: اپیلاسیون
یک لایه از موم (معمولاً گرم) روی پوست اعمال می شود و یا به آن سخت می شود یا نوار پارچه ای اعمال می شود. سپس موم یا نوار در برابر جهت رشد مو کشیده می شود و موها را با آن از بین می برد. رشد مو بعد از اپیلاسیون کندتر از اصلاح است و هفته ها به طول می انجامد تا روزها.

اپیلاسیون مؤثر است ، اما یکی از روشهای دردناک تر کوتاه کردن موهای زائد است. شما می توانید خودتان این کار را در خانه انجام دهید و در بازدیدهای سالن در هزینه خود صرفه جویی کنید ، اما می تواند کاملاً کثیف باشد. نوارهای موم یک جایگزین مناسب در منزل برای گلدان موم است. شما به سادگی نوار پشتی را جدا کرده و (در اکثر موارد) آن را بین دستان خود گرم می کنید ، آن را روی پوست دراز می کنید و سپس آن را پاره می کنید و موها را با آن جدا می کنید. نوارها در اندازه های مختلف برای استفاده در نواحی مختلف بدن وجود دارند.

اپیلاسیون برای مناطق بزرگ مانند پاها یا پشت و همچنین زیر بغل و خط بیکینی مناسب است. همچنین گزینه ای برای رفع مو است که هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است.

دنبال چه چیزی میگردی
خطرات سلامتی – حتی در صورت انجام یک حرفه ای خطرات و عوارض جانبی با اپیلاسیون وجود دارد. در صورت عدم مراقبت مناسب ، خطر عفونت پوست وجود دارد ، به همین دلیل در بیشتر ایالت ها سالن هایی که انجام عمل اپیلاسیون می شوند توسط قانون تنظیم می شوند و ممکن است برای اطمینان از مطابقت با استانداردهای بهداشتی مورد بازرسی قرار گیرند. موم نباید روی پوست شکسته ، آفتاب سوختگی یا خال استفاده شود. و در یک سالن باید از اسپاتول های یکبار مصرف استفاده شود و گلدان های یکبار مصرف ترجیح داده شوند.
موهای زائد – اپیلاسیون می تواند به موهای زائد منجر شود. شما می توانید با پوشیدن لباس های گشاد و جلوگیری از دوش گرفتن یا شنا در استخرهای کلر بلافاصله پس از اپیلاسیون ، و به طور مرتب لایه برداری و مرطوب کردن این موارد را به حداقل برسانید.
درد – بسیاری از افراد اپیلاسیون را کاملاً دردناک می دانند. به خانمها توصیه می شود که هفته قبل و در دوران قاعدگی ، هنگامی که پوست حساس تر است از واکس زدن خودداری کنند. بعد از اپیلاسیون پوست می تواند قرمز شود ، اما این کار فقط باید چند ساعت طول بکشد.
اپیلاسیون خانگی
یک کیت با نوارهای بیشتر انتخاب کنید تا بتوانید در یک دور اپیلاسیون فضای بیشتری را بپوشانید و مطمئن شوید که آن را به همراه یک اسپاتول قرار دهید. یکی از کیت های موم که ما به آن نگاه کردیم شامل یک دماسنج روی اسپاتول است تا از سوختگی و ناراحتی جلوگیری کند.

هزینه
هزینه یک روش اپیلاسیون حرفه ای بسته به منطقه ای که اپیلاسیون می شود متفاوت است ، اما معمولاً از حدود 12 دلار برای ابرو و 20 دلار برای موم نیمه پا شروع می شود.

گلدان های موم DIY حدود 100 دلار برای 6.00 دلار قیمت دارند.

ماندگاری طولانی اما دردناک: نیشگون گرفتن و کشیدن
به طور کلی ، موچین محدود به مجسمه سازی ابروها و از بین بردن موهای ولگرد عجیب و غریب در جاهای دیگر است ، زیرا برای مناطق بزرگتر بسیار وقت گیر است. موچین به شما کمک می کند که کاملاً دقیق باشید و یک جفت خوب نیز در از بین بردن شکاف ها نیز مفید خواهد بود.

دنبال چه چیزی میگردی
نوک شیب دار – این به شما کمک می کند تا موهای کوتاه تری داشته باشید ، همچنین راحت تر می توانید وارد فضاهای تنگ شوید.
انتهای کاملاً هماهنگ – اگر انتهای موچین شما کاملاً مطابقت داشته باشد ، احتمالاً موها را به درستی چسبیده و باعث می شود کل کار به سرعت و یکنواخت پیش برود.
گرفتن دسته – پشته ها یا سایر اشکال بافت ، نگه داشتن موچین را آسان تر می کند.
هزینه
قیمت موچین در هر جایی ممکن است از چند دلار تا 20 دلار باشد.

طولانی تر اما دردناک: اپیلاتورها
اپیلاتورها برای بیرون کشیدن موهای ناخواسته از یک سری موچین های چرخشی ریز استفاده می کنند. آنها به روشی مشابه موم کار می کنند ، اما بدون ظروف سرباز یا مسافر و به دلیل اینکه موها را از ریشه خارج می کنند ، نتایج باید چندین هفته دوام داشته باشد. این وسایل همچنین بسیار سریع هستند ، بیشتر آنها 10 دقیقه یا کمتر طول می کشد تا موهای پاهای پایینی از بین برود.

اپیلاتورها نسبت به سایر اشکال موهای زائد ارزان تر هستند ، اما این هزینه بر خلاف هزینه های مداوم سایر محصولات ، یک طرفه است.

دنبال چه چیزی میگردی
نور داخلی – یک نور داخلی به شما کمک می کند موها را بهتر ببینید ، از بین بردن آن راحت تر است.
اتصالات اضافی – سرهای اضافی که برای استفاده در خطوط بیکینی و مناطق زیر بغل طراحی شده اند می توانند بسیار مفید باشند.
بی سیم – اپیلاتورهای باطری با استفاده از سفر راحت تر می شوند.
هزینه
اپیلاتورهای اندازه کامل (مدل های در نظر گرفته شده برای مناطق بزرگ ، نه فقط خط صورت یا بیکینی) از قیمت حدود 80 تا 300 دلار قیمت دارند.

طولانی مدت اما دردناک: موضوع
نخ زدن شامل پیچاندن و چرخاندن یک تکه نخ نخ در امتداد سطح پوست برای جلب موهای داخل نخ است که سپس از فولیکول کشیده می شوند. این یک روش باستانی برای موهای زائد است که در هند سرچشمه گرفته است ، و هنوز هم کاملا یک مهارت تخصصی است که فقط در برخی سالن ها موجود است. برخی آن را روش مؤثرتری در شکل دادن به ابرو نسبت به اپیلاسیون می دانند و عموماً در نظر گرفته می شود که درد نیز کمتر است.

هزینه
قیمت نخ برای ابروها حدود 20 دلار است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>