کاور پلاستیکی چمدان در بهترین طرح ها 2020


توسط ویراستاران
بهترین چمدان ها با توجه به مسافرت های مکرر – استراتژیست
عکس: بایگانی تام استودارت / گتی ایماژ
لازم نیست یک کوهنورد مکرر باشید که بدانید ، هنگام مسافرت ، چیزهای قابل اطمینان تر و راحت تری نسبت به یک تکه چمدان وجود دارد . اما شاید به همان اندازه که جهانی شناخته شده است این باشد که بعضی از چمدان های چرخان می توانند وقتی که آنها را بکشید ، کمی دلپذیر به نظر برسند. بنابراین پیدا کردن مواردی که در واقع به نظر خوب می رسند هرگز ضرری ندارد. با این وجود ، چمدان رفتن یک نفر می تواند کابوس دیگری باشد – بسیاری از مسافران می توانند در مورد چمدان های خود وسواسی و خاص باشند – و امتیاز قیمت برای این چیزها به شدت متفاوت است. بنابراین ما به برخی از خوش رفت و آمدترین افراد شناخته شده (که آنها نیز هوشمند و شیک هستند) فراخوانده ایم و از آنها در مورد چمدان های مورد علاقه خود ، از سخت پوسته گرفته تا سبک های نرم در هر دو سوال کردیم.اندازه های حمل و بررسی شده

بهترین چمدان های حمل و نقل سخت پوستان

کاور پلاستیکی چمدان
245 دلار
بسیاری از مسافران مکرر ما Away’s Bigger Carry-On را به عنوان بهترین شرط بندی خود برای سفرهای کوتاه و طولانی معرفی کردند. کلی فاربر ، بنیانگذار KF Literary Scouting می گوید: “من اساساً یک تبلیغ پیاده روی برای آن هستم. این موضوع فقط کنار نمی ماند. ” Clémence Polès ، بنیانگذار سایت توصیه های سبک Passerbuys با دوام ، ظرفیت و سبک ساده Bigger Carry-On برنده شد. او می گوید: “حساسیت نسبت به طراحی آن وجود دارد. این چیزی است که من همیشه در تمام چیزهایی که می خرم به دنبال آن هستم.” نویسنده و عکاس نیکلاس گیلکیسه را هم دوست دارد او می گوید: “چمدان های من به جهنم کتک می خورند ، بنابراین مهم نیست که مبلغ بیشتری را برای هزینه ماندگاری بپردازم.” وی گفت: “این محکم اما سبک است و یک شارژر USB نیز دارد ، بنابراین می توانم تلفن خود را فقط برای سفارش Uber شارژ کنم . بعلاوه ، داخل آن یک کیسه نایلونی وجود دارد که می توانم بعد از گرفتار شدن در یک ناگهانی جنگل ناگهانی ، که می تواند در آن اتفاق بیفتد ، لباس خود را بریزم ، که همیشه به نظر می رسد. ” جیمز فس – با نام مستعار کوله پشتی ، که از لحاظ تاریخی با کوله پشتی نیز سفر می کند – طرفدار حمل نیز هست ، و می گوید که او این کار را برای سفرهای کوچک دوست داشت ، “به خصوص باتری باتری برای اینکه بتوانیم تلفن ها و iPad های خود را شارژ کنیم.” او می گوید استفانی باش از TravelBreak.net و BUENA همچنین “قفل تأیید شده TSA ، چرخ های 360 درجه ، سخت افزار سخت و طراحی براق را از بین می برد.”

245 دلار در دور

بهترین چمدان رولینگ چیست؟
375 دلار
جاکینتا اوهالوران ، سردبیر ارشد سفر فودور ، به ما گفت که در حالی که طرفدار چمدان Away است (می گوید: ” همه جا کیف زندگی من را تغییر داد” ، او می گوید) ، او آرلو را با یک هوی و هوس تست کرد و در پایان به همان اندازه دوست داشت. ، اگر کمی بهتر نباشد جیب خارجی امنیت را به یک نسیم تبدیل می کند. مانند یک رویا با چرخ های خاموش و صاف حرکت می کند ، و تعداد زیادی بسته بندی می شود. “او می گوید ، با توجه به این که یک طرف کیف دارای بند فشرده سازی است و طرف دیگر دارای یک زیپ برای نگه داشتن کفش و سایر موارد است. “و، صادقانه، آن را فقط احساس می کند گران تر از دور،” او می گوید. “اوه ، و نه همه آرولو در مقابل دور ، اما به نظر می رسد مقاوم در برابر زنگ زدگی نیز هست.” برای عشق به سفرمدیرعامل و بنیانگذار تارا کاپل از اجرای Arlo Skye نیز خوشش می آید. او می گوید: “من به خصوص جیب جلویی را دوست دارم ، که به من سریع می تواند به کامپیوتر ، کتاب یا دفترچه یادداشت دسترسی پیدا کند.” “این واقعیت که جیب هنوز حیرت آور است به این معنی است که اشیاء با ارزش در طول سفر حتی در هوای بارانی محافظت می شوند.” جیب جلوی فوق الذکر دارای یک قفل داخلی تأیید شده TSA برای ایمن نگه داشتن اشیاء با ارزش و همچنین شارژر مخصوص تلفن شما است که می تواند در کمتر از نیم ساعت شارژ شما را به حداقل برساند. پوشش نیز بخشی از درخواست برای کاپل است: “می گویند که گرمافوبی ها می توانند شاد شوند – پوشش ضد میکروبی است.”

375 دلار در ARLO SKYE

AmazonBasics چمدان اسپینر 20 اینچی هاردساید
50 دلار
برای نویسنده رابین Reetz ، حمل ادامه دادرس استرس تا زمانی که او این چرخش 20 اینچی از AmazonBasics را امتحان کرد. “من هرگز زیاد مورد حمل و نقل نبوده ام. علی رغم مسافرت منظم برای کار و بازی ، من همیشه ترجیح می دهم کیف را چک کنم تا آن را حمل کنم. ” “چیزی در مورد استرس وجود دارد که هنگام مسافرت تنها می توانید چمدان خود را به حمام بیاورید ، سپس بر یافتن فضای سربار در هواپیما استرس دهید.” در حالی که او برای اولین بار به این قیمت مناسب خود را به این چمدان نورد جذب کرد ، “محفظه ها و عملکردی بسیار بهتر از آنچه انتظار می رود چیزی هستند که نمی توانم در آن تعطیل باشم.” وی گفت: “این سفر برای تعطیلات آخر هفته یا چهار پنج روزه بسیار مناسب است. من به تازگی با دوستانی که چمدان های دور و دلسی دارند سفر کرده ام و همه در حال فکر کردن در مورد گرفتن این کیف هستند. “

50 دلار در آمازون

پرسه زدن Jaunt
495 دلار
ژاکی گیفورد ، سردبیر سفر + اوقات فراغت ، می گوید: “بیشتر چمدان ها فقط به نیروی دریایی ، نقره ای و سیاه وارد می شوند .” پیشنهادهای روشن تر Roam ، یک شرکت نسبتاً جدید که خود را به عنوان “اولین چمدان با حق بیمه و قابل تنظیم” تنظیم می کند ، از گیفورد که می خواست کمی منحصر به فرد تر باشد درخواست کرد. او می گوید: “پرسه به شما اجازه می دهد تا قطعات سخت پوسته سبک وزن خود را با رنگ های روشن و چشم نواز سفارشی کنید.” “من اخیراً یکی از آنها را با” Arabian Purple “پشت (آن را به رنگ نارنجی ظریف است) ، یک جبهه” Pacific Blue “(یک نیروی دریایی کمی روشن تر ، خنک کننده) و یک زیپ” Metro Grey “خریداری کردم.” به علاوه ، وی اضافه می کند ، می توانید بدون هیچ گونه هزینه اضافی ، ابتکاری های خود را روی کیسه تک رنگ کنید.

495 دلار در روام

Béis The Roller Carry-On
198 دلار
اگر نوت بوک ها سرعت بیشتری دارند ، لورا راتلیف ، مدیر تحریریه TripSavvy ، چیزی را از Béis توصیه می کند – به گفته وی ، چمدان های او “تا دو اینچ قابل گسترش است (نادر بودن در کیسه های سخت پوسته این روزها). علاوه بر این ، آن را نیز دارای چند ویژگی خوب است که شما حتی نمی دانید شما مورد نیاز است ، مانند نوار زیپ مقاوم در برابر آب – شما می دانید ، هنگامی که کیسه شما به ناچار در حال نشستن بر روی لکه دار در باران ریخته شده است – و یک نشانگر وزن بنابراین شما می توانید از ریختن چیزهای خود در دروازه یا پیشخوان چک جلوگیری کنید. ” این کیف همچنین دارای یک دسته کوسن دار با گرفتن سیلیکون است و کشیدن آن را به راحتی راحت می کند.

198 دلار در بیس

چمدان کابینت Horizn Studios M5
450 دلار
“نورد چمدان مورد علاقه من در حال حاضر Horizn کابین چرخ دستی در رنگ نیروی دریایی آبی شیک، می گوید:” پائولین اگه، روزنامه نگار سفر و عکاس پشت وب سایت ریزه اندام گذرنامه . در داخل واگن برقی یک شارژر وجود دارد که می توانید هنگام انتظار در فرودگاه تلفن خود را شارژ کنید. “چرخ ها واقعا صاف هستند و یک جیب جلوی اضافی برای لپ تاپ ، iPad ، مجلات و کتاب نازک من وجود دارد.” Egge قسمتی از استودیو Horizn Studios خود را قسم داد که به ما گفت امیدوار است به زودی اندازه قابل بررسی را به دست آورد.

450 دلار در آقای پورتر

شامل غلظت غلتکی EO Travel Hard Shell
300 دلار در حال حاضر 30٪ تخفیف
210 دلار
Kurt Soller ، سردبیر مقالات T Magazine می گوید: “من اولین بار در مورد EO Hard Shell Roller شنیدم که به عنوان سردبیر در یک مجله تجاری کار کردم و آن را به عنوان راهنمای هدیه قرار دادم .” وی افزود: “من خودم یكی خریدم و خیلی زود انتخاب خودم شد. ترین نبوغ پوسته سخت پلی کربنات است. شما لپ تاپ خود را به آستین آن وصل کرده و قسمت بالای کیف را از حالت فشرده خارج می کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که لپ تاپ را از طریق دستگاه های TSA عبور دهید بدون اینکه آن را جدا کنید. (این فیلمچمدان بیشتر از مقررات درجه من Tumi است ، و از آنجا که فقط یک طرف InCase از هر ساختاری برخوردار است – بقیه از پارچه های خوش تیپ ، سبک و پشمی ساخته شده است – به راحتی قابل حمل است و به داخل یک محفظه سربار می رود. . من همچنین دوست دارم که فقط دو چرخ داشته باشد (نظر غیرقابل انعطافی ، من می دانم) زیرا من ترجیح می دهم چمدان ها را بیشتر از این بخاطر داشته باشم تا اینکه مثل سگی در کنار من قدم بردارم. “

210 دلار در آمازون

Calpak Ambeur بر روی چمدان حمل می شود
165 دلار
عکس: 17-09-19 لوازم جانبی AM1 B1 audrekrull W
کارولین مگوایر ، مدیر مد در Shopbop می گوید: “قطعه مسافرتی مورد علاقه من حمل Calpak Ambeur است.” “من زیبایی زیبایی این کیف را دوست دارم: خطوط مینیمال را تمیز کنید ، شیک و زیبا استفاده کنید.” او همچنین از محفظه ها و تقسیم کننده های مرکز برای چگونگی مناسب بودن آنها برای بسته بندی تماس گرفته است. وی می افزاید: “این همچنین کاربردی و شیک است – و یافتن 165 دلار – بنابراین شما احساس گناه نمی کنید.”

165 دلار در نوردستروم

کابینت اصلی Rimowa
1،050 دلار
تام مارتانت ، بنیان گذار برندهای لوکس مسافرتی و شیوه زندگی Black Tomato می گوید: “قطعه مورد علاقه من از چمدان های نورد بدون شک Rimowa Classic است و من در بسیاری از سفرها با من همراه است.”. “از آنجا که سفر در زندگی من ثابت است ، چمدان من به دوام ، کارکرد و طراحی کم ارزش نیاز دارد.” او عاشق ظاهر بی انتها و ظرافت و واقعیت ضد آب بودن آن است – “یک عامل مهم هنگام مسافرت”. همچنین سبک وزن است و می توان آن را به صورت سربار ذخیره کرد. این دوام دارد ، همچنین: “ریمووا من چیزهای زیادی در سراسر جهان دیده است ، از جمله سقوط در قفسه سقف یک ماشین ریز در هنگام باد کردن جاده های یونان (به طرز معجزه آسایی دست نخورده).” او هرگز مجبور نیست نگران مواردی باشد که در هنگام شکستن سفرهای خود جمع آوری کرده است. او می گوید: “هنگامی که وقت خود را بین نیویورک و لس آنجلس تقسیم کردم ، این به یکی از اصلی ترین زندگی های من تبدیل شده است و به اعتقاد من یک طلسم خوش شانس از ماجراهای آینده است.”

1،050 دلار در NORDSTROM

کابینت اصلی Rimowa Essential Lite (FKA Salsa Air)
520 دلار
جرالین جربا ، بنیانگذار و مدیر سرمقاله وب سایت راهنمای سفر می گوید: ” من سالی که من فاتوم را با شریک تجاری خود ، پاویا روزاتی” راه اندازی کردم ، در Rimowa Salsa Air سرمایه گذاری کردم . وی گفت: “این بهترین مسافر است. بسیار کم وزن و محکم با نرمترین چرخ های بازی است. ” او آن را با خودش به 30 کشور یا کشور گرفته است. وی ادامه داد: “خواه من برای یک آخر هفته یا شش هفته سفر می کنم ، تنها چمدانی است که من به آن نیاز دارم. به عنوان یک حمل ، دارای یک siluette باریک تر از بیشتر است – بدین معنی که شما از طرف پروازها هیچ گونه تماشایی نخواهید کرد. “

520 دلار در BLOOMINGDALE’S

انسان شناسی چمدان Steamline Navy Carry-On
850 دلار
با توجه به مطلوبیت کمتری و جذاب تر به نظر می رسد ، Gerba و Rosati از Fathom Steamline چمدان را بخاطر ظرافت مدرن خود توصیه می کنند. آنها توضیح می دهند: “این یک چمدان سخت انعطاف پذیر است که به نظر می رسد یکپارچهسازی با سیستمعامل ، اما همه زنگ ها و سوت های فن آوری را دارد.”

850 دلار در چمدان STEAMLINE
بهترین چمدانهای حمل نرم پوسته نرم

Travelpro Luggage Platinum Elite 20 اینچ چرخش تجاری قابل گسترش
320 دلار در حال حاضر 36٪ تخفیف
206 دلار
“سفر نجوا” وندی پرین با استفاده از یک چرخش نرم نرم افزاری Travelpro که به گفته وی افسانه است ، استفاده می کند. او آن را دوست دارد زیرا قسمت بالا کوله پشتی خود را به اندازه کافی بزرگ استراحت می کند ، که با استفاده از دیگری برای فشار دادن چمدان از طریق فرودگاه ، یک دست آزاد به او می دهد. طرف های قابل توسعه چمدان نیز مهم هستند ، به ویژه که خطوط هوایی مختلف درباره آنچه که اندازه حمل را در نظر می گیرند ، قوانین مختلفی دارند: “من همه چیز را در چمدان بسته بندی می کنم. پارکت ، شال و هر چیز دیگری را که می خواهید سریع بکشید در بالا قرار دهید – می توانید در صورت لزوم فشرده سازی آن موارد را بیرون آورده و آنها را بر روی شخص خود پوشید ، بنابراین نیازی به چک کردن کیف خود ندارید. “

206 دلار در آمازون

کیف بازرسی 4 چرخه فیلسون نورد
750 دلار در حال حاضر 20٪ تخفیف
600 دلار
دیوید پیش ، مدیرعامل و بنیانگذار باشگاه مسافرتی PRIOR می گوید: “حدود 5 سال من به عنوان یک نویسنده و سردبیر سفر به جهان سفر کردم .” “این کیسه شامل زندگی من در آن زمان بود ، و من هنوز هم وقتی از مسافرت برای کار و تفریح ​​استفاده می کنم ، از آن استفاده می کنم.” پیش از این خاطر نشان می کرد که کیف در سمت سنگین تر است ، اما می گوید “غیر قابل خراب کردن” است و به زیبایی پوشیده است. او می گوید: “من می توانم به آن تبر بزنم و این دوام دارد.” نگاه کاوشگر نیز بخشی از جذابیت است. او می گوید: “من به پوسته های سخت احترام می گذارم اما قلب من با چمدانی است که می تواند طی سالها مسافرت از پتینه زیبایی برخوردار شود.” “شما می توانید یک مجموعه کامل با چندین رنگ ایجاد کنید: نیروی دریایی ، سبز تیره و برنزه. من نیروی دریایی دارم که بسیار وارد آن هستم.”

600 دلار در BACKCOUNTRY

Skyway Luggage Epic 21-Inch 2 Wheel Expandable Carry On
100 دلار در حال حاضر 25٪ تخفیف
75 دلار
هنگامی که وبلاگ نویس سفر / سلامتی اولیویا کریستین پرز کوله پشتی نمی کند ، سوگند می خورد که با خود به Skyway ادامه دهد. او به مدت ده سال آن را داشته و می گوید در شرایط عالی باقی مانده است.

75 دلار در آمازون

مورد بسته بندی قابل گسترش Tumi Alpha 3 کوتاه
995 دلار
تومی شخصیت مد را انتخاب می کند توشه نورد جو زی است. او در مورد Alpha 2 می گوید: “در اکثر سفرهایم ، من از این موارد استفاده خواهم کرد” (که دیگر در دسترس نیست ، اما آلفا 3 جدیدتر که در اینجا تصویر شده است). وی دوست دارد چمدان نام تجاری آن به طور کلی دوام داشته باشد ، و گفت که او آخرین چمدان Tumi خود را برای بیش از ده سال استفاده کرد و برای شاخه هایی با کتاب های مرجع در دوش سفر کرد. حالا ، او می تواند همه چیز را به تلفن خود نگاه کند ، اما او هنوز به اتاق نیاز دارد: “من می دانم که برای همه چیزهای شخصی من هنوز هم به کیف بزرگ احتیاج دارم.او می گوید. “من با بسیاری از فناوری ها سفر می کنم: دو لپ تاپ و iPad. و من شارژرهایی برای همه چیز دارم و شارژرهای قابل حمل نیز در صورت قطع شدن آب در حال حرکت. فضای داخلی کیف نیز بسیار آسان است: فقط یک محفظه جداگانه برای لباسشویی های کثیف دارد و در قسمت داخلی کلیپ هایی برای یک کیف پوشاک وجود دارد. تنها نکته این است که چنین رنگی اساسی است. هنگامی که من آن را می خریدم ، مثل همیشه ادامه می دادم: “آیا رنگ دیگری وجود دارد؟” متاسفانه خیر.”

995 دلار در NEIMAN MARCUS

T. Anthony 21 اینچ Carry-On
725 دلار
چمدان انتخاب فرش و مبلمان مدلین وینب از برند میراث آمریکایی T. Anthony است. او می گوید: “من از غلتک T. آنتونی در هر دو اندازه حمل و کنترل استفاده می کنم.” وی گفت: “من همیشه به اروپا ، مراکش یا آفریقا می روم ، بنابراین من معمولاً چیزهای زیادی می آورم و معمولاً باید کیف را چک کنم. فهمیدم که هیچ چمدانی واقعاً ضرب و شتم چمدان های حمل و نقل فرودگاه را به خوبی تحمل نمی کند – حتی فولاد – بنابراین من می دانم که با T. آنتونی من ، اگر چرخ بیفتد یا زیپ خراب شود ، شرکت آن را به طور رایگان تعمیر می کند ” به علاوه ، بسیار عالی به نظر می رسد: “دلبستگی من به مارک تجاری نیز از نظر زیبایی شناختی است. آنها ظریف و شیک هستند ، مخصوصاً نسخه هایی با رنگ مشکی با رنگ برنزه که من دارم. این تضاد باعث می شود تا بتوانید روی چرخ فلك را آسان كنید. مادرم مرا با برند معرفی کرد ، بنابراین من هم سنت و تاریخ را دوست دارم. “

725 دلار در T. آنتونی
بهترین چمدان های چسبان چک شده با سخت پوستان

Samsonite Freeform Spinner 28 اینچ
240 دلار در حال حاضر 25٪ تخفیف
180 دلار
وقتی صحبت از چمدان های بزرگتر می شود ، راموس وفادار به چمدان بزرگ پوسته سخت سامسونیت است (که به گفته وی اساساً نسخه بزرگتری از حمل ریکاردو بورلی هیلز است). او می گوید: “مورد علاقه من همیشه وفادار بوده است ، زیرا به دلیل آن که از شکستن خود یا پشت و بازوهای من امتناع می ورزد.” “پوسته سخت به دلیل میزان ترومائی که چمدانهایم از بین می رود ، ضروری است و همچنین به دلیل محافظت از مصنوعات تصادفی که من جمع می کنم ، محافظت می کند.” همچنین به او اجازه می دهد همه چیزهایی را که تمایل به اضافه کردن آن دارد اضافه کند و – مهمتر از همه برای او – به عنوان یک صندلی دو برابر می شود. او همچنین جزئی از اسپینر کوچکتر نویایر 20 اینچی سامسونیت است”به طور خاص برای تجهیزات دوربین و کیف پول من. به عنوان یک مسافر مکرر ، حمل تجهیزات دوربین و یک کیف دستی سنگین به شدت بر گردن ، پشت و بازوهای من فشار وارد می کند ، بنابراین من فقط آن را در حمل می گذارم و آن را رول می کنم. “

180 دلار در آمازون
170 دلار در سامسونیت

ثبت نام ضروری Rimowa L
820 دلار
چمدان L با ظرفیت 85 لیتری Rimowa Essential Check-in لاستیکی چمدانی است که برای اتی لیو و کریس شالکس از وب سایت سفر رایس / سیب زمینی تهیه می شود . شالكس می گوید: “آنها ایستگاه های مترو را در توکیو شلوغ كرده اند و در سواحل شنی در لامو كشیده شده اند و آنها هرگز ما را رها نمی كنند.” وی می افزاید: این قطعاً گران قیمت است ، اما ارزش سرمایه گذاری را دارد. “سالها پس از خرید اولیه ، ما اغلب به یکدیگر می گوییم که این یکی از بهترین سرمایه گذاری های سفر ما بوده است. پلی کربنات آنها را سبک و بادوام می کند. و چرخ ها به اندازه چاقو از طریق کره ، یکدست می شوند ، بدون توجه به زمینی که در آن قرار دارند. مهمتر از آن ، قفل ها امنیت بی نظیری را اضافه می کنند ، و این بسیار جالب است که بدانید در صورت بروز هرگونه اتفاقاتی می توانیم به یکی از بوتیک های Rimowa کمک کنیم. “

820 دلار در BLOOMINGDALE’S
820 دلار در ریمووا

Rimowa Original Trunk Plus
1750 دلار
در اینجا توصیه دیگری برای چمدانهای نورد Rimowa است ، این بار از Eugenia Gonzalez de Henn ، یک ویراستار کمک کننده در Condé Nast Traveler. کیسه مورد علاقه من آلومینیوم Topas Rimowa است که اکنون به عنوان اصلی شناخته می شود. من این نام تجاری را سه سال پیش از طریق شوهرم ، یک معمار کمال گرا آلمانی ، که به طراحی و عملی آنها قسم می خورد ، کشف کردم. من از آن زمان تبدیل شده ام. ” “من واقعاً خودم را ندارم. من فقط هر وقت می توانم او را دزدیدم. من دوست دارم که چقدر سبک باشند ، چگونه وقتی وزن را باز می کنند به طور مساوی تقسیم می شوند ، و این تقسیم کننده های آبی بسیار مفید که لباس شما را پایین می آورند تا هیچ چیزی هنگام باز و بسته شدن کیف خود چیزی جابجایی ، چروک یا آشکار نشود. می توانید آنها را محکم و سست کنید ، بنابراین همه چیز در جای خود باقی می ماند. کیسه همچنین خیلی راحت می چرخد ​​، احساس می کند می تواند به تنهایی راه برود.

1،750 دلار در BLOOMINGDALE’S

Duffel 40L Patagonia Black Hole Wheel Duffel 40L
299 دلار
دامین نونس مدیر جهانی روند و ایده های مردان در گپ می گوید: “من ماهانه تقریباً بین ساحل شرقی و لس آنجلس ، آستین و سیاتل یا بین المللی به لندن و پاریس سفر می کنم.” وی گفت: “این کیف را باید بررسی کنید که با من مطابقت دارد زیرا بسیار مقاوم در برابر آب و هوا است ، دارای چرخ های صاف ، محکم و یک دسته عالی است. چیزی که من دوست دارم این است که فضای بسیار گسترده ای بدون جیب ها و محفظه های بی فایده است. نکته جالب این است که دارای یک پوشش زیرین است که می توانم در طول سفر ، لباس های بد بو و کثیف را بریزم. “

299 دلار در BACKCOUNTRY

Douchebag Big Bastard 90L
249 دلار
زوج مسافرتی حرفه ای Chanel Cartell و Stevo Dirnberger – دوتایی که در پشت وبلاگ قرار دارد – چقدر از خانه دور هستید – عاشق چمدانهای نورد ظرفیت خود را با ظرفیت 90 لیتری Big Bastard از دوشبگ دوست دارند. با داشتن یک محفظه اصلی بزرگ که با جیب های مش مشبک شده است ، بسته بندی به هر روشی که ترجیح می دهید آسان است. “ما شخصاً از مکعب های بسته بندی استفاده نمی کنیم ، اما همه چیز را به گونه ای جمع می کنیم که به راحتی امکان مشاهده یک کالای مختلف را فراهم می کند و فقط آن را بیرون می آوریم و آن را با یک چیز دیگر نورد شده جایگزین می کنیم (این مانند یک بازی واقعی تتریس است).” به ما گفت. “ما قسمتهای پایین (شلوار جین ، شلوار جین ، شلوار ، دامن) را از یک طرف و تاپس از طرف دیگر ، با وسایل متفرقه پراکنده در طرفین قرار خواهیم داد.”

249 دلار در موزهجو
249 دلار در دوشبگ
The Strategist یک سایت جدید است که به منظور ترسیم سودمندترین و توصیه های متخصص برای خرید چیزهایی در چشم انداز گسترده تجارت الکترونیکی طراحی شده است. برخی از آخرین فتوحات ما شامل بهترین چترها ، چاقوهای استیک ، تی شرت های سفید ، گیره های ناخن و تشک های یوگا است. توجه داشته باشید که همه قیمت ها در معرض تغییر هستند.

اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، نیویورک ممکن است یک کمیسیون وابسته کسب کند.

مربوط
بهترین کفش سفر: Hers و نسخه او
برچسب ها: استراتژیست مسافرت رفتن بار مسافر از یک فرد باحال بپرسید
هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران (وسواس) انتخاب می شود. چیزهایی که از طریق پیوندهای ما خریداری می کنید ممکن است برای ما کمیسیون درآمد کسب کند.

68 دلار در حال حاضر 50 دلار
معامله روز
امروز فقط ، شلوارهای کاملا مستقیم عملی Everlane فقط 50 دلار است

72 دلار در حال حاضر 28 دلار
65 دلار در حال حاضر 30 دلار
200 دلار در حال حاضر 96 دلار
90 دلار در حال حاضر 67 دلار
27 چیز در فروش شما واقعاً می خواهید بخرید: از Mansur Gavriel گرفته تا Madewell
مشاهده همه در فروش
بازگرداندن نیست
استراتژیست 100: هدایای پایدار ما
بیشترین بازدیدها
براساس بررسی ها ، بهترین ضد عفونی کننده دستی در آمازون است
طبق ایده های متخصصان حرفه ای ، بهترین ایده های آپارتمانهای کوچک
طبق گفته کارشناسان ، چگونه می توان در میان شیوع کروناویروس سفر و رفت و آمد کرد
طبق گفته کارشناسان ، چگونگی آماده سازی یک قرنطینه Coronavirus
این ماسک درخشان بهتر از SK-II کار می کند (و یک سوم قیمت است)

بهترین آمازون
35 لهجه ارزان قیمت (اما گران قیمت) در آمازون
20 لهجه از آمازون که ژوژ تا حمام
27 وسایل دکوراسیون اتاق خواب ارزان قیمت اما بسیار گران قیمت که می توانید در آمازون خریداری کنید
68 دلار در حال حاضر 50 دلار
معامله روز
امروز فقط ، شلوارهای کاملا مستقیم عملی Everlane فقط 50 دلار است

72 دلار در حال حاضر 28 دلار
65 دلار در حال حاضر 30 دلار
200 دلار در حال حاضر 96 دلار
90 دلار در حال حاضر 67 دلار
27 چیز در فروش شما واقعاً می خواهید بخرید: از Mansur Gavriel گرفته تا Madewell
مشاهده همه در فروش
بازگرداندن نیست
استراتژیست 100: هدایای پایدار ما
بیشترین بازدیدها
براساس بررسی ها ، بهترین ضد عفونی کننده دستی در آمازون است
طبق ایده های متخصصان حرفه ای ، بهترین ایده های آپارتمانهای کوچک
طبق گفته کارشناسان ، چگونه می توان در میان شیوع کروناویروس سفر و رفت و آمد کرد
طبق گفته کارشناسان ، چگونگی آماده سازی یک قرنطینه Coronavirus
این ماسک درخشان بهتر از SK-II کار می کند (و یک سوم قیمت است)

بهترین آمازون
35 لهجه ارزان قیمت (اما گران قیمت) در آمازون
20 لهجه از آمازون که ژوژ تا حمام
27 وسایل دکوراسیون اتاق خواب ارزان قیمت اما بسیار گران قیمت که می توانید در آمازون خریداری کنید
68 دلار در حال حاضر 50 دلار
معامله روز
امروز فقط ، شلوارهای کاملا مستقیم عملی Everlane فقط 50 دلار است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>