کانر بدارد در پیروزی کانادا بر اتریش فوران کرد

[ad_1]

EDMONTON یک بازی دیگر، یک شب تهاجمی موفقیت آمیز دیگر برای یک ستاره تازه کار هاکی کانادایی.

کانر بیدار، فوتبالیست 16 ساله اهل رجینا پاتس، در پیروزی 11-2 اتریش مقابل کانادا در مسابقات قهرمانی هاکی جوانان جهان، چهار گل به ثمر رساند، رویدادی که COVID-19 شروع به تأثیر مستقیم روی آن کرده است.

یک بازی پس از هت تریک مدافع اوون پاور که باعث افزایش پیروزی 6-3 کانادا بر چک شد، بدارد به طور طبیعی به تساوی رسید – سه بار متوالی – سپس یکی را در بازی اضافه کرد که حمله به طور قابل پیش بینی ساده تر بود.

اگر هنوز نه، بیدار باید به عنوان کلمه ای برای طرفداران هاکی ملت تبدیل شود. او اولین نوجوان 16 ساله‌ای است که پس از کانر مک‌دیوید در سال 2015 وارد دنیای جوانان کانادا می‌شود. و مهارت‌های او در یخ – اسکیت، پاس کردن، تیراندازی – شبیه به مک‌دیوید است و بدارد قرار است اولین انتخاب کلی در درافت 2023 باشد. .

بدارد با چهار گل در یک بازی جهانی جوانان به فهرست کوچکی از کانادایی ها می پیوندد: ماریو لمیو، سایمون گان، برادن شن، تیلور رادیش و ماکسیم کامتوآس.

اولا روزاندر سوئدی در سال 1987 در دیداری مقابل لهستان 6 گل به ثمر رساند. هشت بازیکن، نه یک کانادایی، پنج گل به ثمر رساندند.

Bedard لحظات جادویی را در یک بازی ناامید برای درام ارائه کرد. خط قدیمی این است که بازی تمام شده بود زمانی که آنها Puck را آزاد کردند. اما زمانی که کانادا سه شنبه شب با اتریش روبرو شد، می توان آن را بازنویسی کرد. بازی واقعاً با اعلام برنامه تمام شد.

شکی نبود که کانادا اتریش را شکست خواهد داد. تنها سوال این بود که چقدر.

حمله از سوی کل تیم انجام شد. کانادا دو گل از میسون مک تاویش و یک گل از کول پرفتی، موریس برک، لوگان استانکوون، لوکاس کورمیر و کنت جانسون به ثمر رساند.

اتریش که سال گذشته تنها یک گل به ثمر رساند، دو گل مقابل کانادا به ثمر رساند. اولین مورد توسط لوکاس نچسانی بود که وقتی دروازه بان کانادایی برت بروش راه افتاد -شاید از روی کسالت- دروازه خالی را دریافت کرد اما نتوانست با یک شوت ارتباط برقرار کند. دومی پس از یک ریباند قوی توسط ماتیاس بوهم در وقت سوم رخ داد.

لئون سامر اتریشی با تمام 66 تیر شلیک شده توسط کانادا روبرو شد.

این دومین باری بود که کانادا در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان با اتریش روبرو شد. کانادا اولین بازی خود را 11-1 در سال 1981 برد. این سومین حضور اتریش است. آنها سال گذشته اینجا بودند و در بالاترین سطح باقی ماندند زیرا هیچ تیمی از مسابقات کنار نرفته بود.

کانادا در حال حاضر با دو برد در مقررات شش امتیازی است و روز چهارشنبه به مصاف آلمان می رود. آلمانی ها بعد از دو بازی دو امتیاز دارند، یک پیروزی در وقت اضافه و یک باخت در مقررات.

تماس های COVID: بهترین چیزی که در مورد اتریشی ها می توان گفت این است که ظاهر شده اند. بازیگوشانه و هیچ کووید وجود نداشت، اگرچه اولین بار سنا پیترز کاشف خود را به دلیل مثبت بودن تست قبل از مسابقات از دست داد. او روز سه شنبه با دو تست منفی اجازه بازی مقابلش را گرفت.

با این حال، اوایل روز، آمریکایی‌ها مجبور شدند سوئیس را به دلیل یک بیماری همه‌گیر که در آن تست دو بازیکن مثبت و چند بازیکن دیگر در انزوا به عنوان یک اقدام احتیاطی مثبت اعلام شده بود، واگذار کنند.

این یک یادآوری بود که بیماری همه گیر می تواند این مسابقات سالانه را به دلیل وجود بسیاری از جنبه های دیگر ورزش و زندگی به طور کلی مختل کند. برگزارکنندگان مسابقات انتظار نتایج بیشتری از مدافعان مدال طلا داشتند که ممکن است ادامه حضور آنها را زیر سوال ببرد.

نمایشگاه معروف: کسانی خواهند بود که تعجب می کنند که چرا اصلاً چنین بازی هایی را طراحی می کنند که یک طرفه طراحی شده اند. اما این پاسخ شباهت بیشتری با اتریش و سایر کشورهای زیر مجموعه کشورهای بزرگ هاکی دارد – کانادا، روسیه، ایالات متحده، سوئد، فنلاند، جمهوری چک و اسلواکی. کوچولوها می خواهند با بهترین ها رقابت کنند تا ببینند چه کاری می توانند انجام دهند، تا کجا باید بروند.

کانادایی‌ها از این بازی‌ها بیشتر به عنوان نمایشگاه استفاده می‌کنند، البته در رتبه‌بندی‌هایی که آمارهای شخصی قابل جمع‌آوری است.

مربی دیو کامرون با خط برتر خود گیج شده است.

شین رایت – انتظار می رفت بهترین انتخاب در درفت تابستانی NHL باشد، در مرکز شماره یک با چشم انداز وینیپگ جتس پرفتس در بال چپ بود. خاویر بورگو اولین بازی را به عنوان مهاجم شماره 1 راست دست آغاز کرد، اما در جریان بازی جای خود را به Bedar داد که به وضوح خود را بیشتر از مهاجم سیزدهم معرفی کرد.

برای بازی روز سه شنبه، بورگو خراش خورد و بورگو به خط بالایی صعود کرد. رایت همچنین با پرفتی باتجربه تر به سمت جناح حرکت کرد که در مرکز بازی را به دست گرفت. همه اینها بخشی از یک برنامه بزرگتر به نظر می رسید که همه را مجبور به بازی با دیگران کند، زیرا هر خط کمی تغییر می کرد.

کامرون گفت: “ما با گذراندن قسمت های اولیه مسابقات با هم ترکیب خواهیم کرد تا بتوانیم زمانی که بازی ها کمی اهمیت پیدا می کنند آماده باشیم.”

آمادگی برای بازی: اینطور نیست که کانادایی ها انتظار نداشته باشند که اینجا و آنجا یک بازی یک طرفه انجام دهند. به نظر می رسد هر سال اتفاق می افتد. سال گذشته کانادا 16 بر 2 آلمان ها را شکست داد. بنابراین تقریباً به نقطه‌ای رسیده است که کانادایی‌ها می‌دانند که باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا چیزی از این ماجرای یک طرفه بیرون بیایند.

کاپیتان Kaiden Guhle گفت: “این نوع بازی زمانی است که یک قهرمان ظاهر می شود.” “شما می خواهید به ایجاد عادت های خوب ادامه دهید. این نوع بازی وقتی یک طرفه شود می تواند باعث ایجاد عادات بد شود. این بسیار مهم است که عادت های خود را حفظ کنید و به شیوه درست بازی کنید و فقط بهتر شوید.

ما وارد هر بازی می شویم و همه را به عنوان یک تیم خوب می بینیم. هر تیمی بازیکنان خوبی دارد. ما با همین تفکر وارد هر بازی می شویم. ما به تیم های دیگر کمتر نگاه نمی کنیم. ما به هر تیمی احترام می گذاریم. ما هرگز وارد یک بازی نمی‌شویم که به تیم‌هایی کمتر از خودمان فکر کنیم.»

اتصالات و خروجی ها: کانادایی ها برای دومین بازی متوالی دروازه بان سباستین کوسا را ​​خراش دادند و بورگو برای اولین بار… استانکوف و مدافع رایان اورورک اولین اقدام خود را دیدند… کانادایی ها همچنین بدون مهاجم جاستین سوردیف، یری چاچک، مدافع بودند. افتتاح.

فن تخیلی: حدود 4500 هوادار در اولین بازی Rogers Place شرکت کردند. برای دومی تقریباً به همین تعداد بود. هاکی کانادا که طبق قوانین کووید در آلبرتا به حدود 9750 نفر محدود شده بود، چندان نگران نبود. هوا به ویژه در آلبرتا سرد بود و روز سه شنبه به منفی 28 رسید. و هیچ غذا و نوشیدنی در سالن سرو نمی شود.

تام رنه، رئیس هاکی کانادا، گفت: “فکر نمی‌کنم هوا برای بازی‌های هاکی و غیره خوب باشد.” “این واقعاً در مورد انجام بازی ها برای ایمن نگه داشتن همه از جمله هواداران است. و اگر آنها فکر می کنند که دوست دارند بیشتر در خانه بمانند و تلویزیون تماشا کنند، ما این را درک می کنیم.”

ترک تحصیل: IIHF از قبل تصمیم گرفته بود که هیچ تیمی در این مسابقات حذف نشود، اما روز سه شنبه با لغو کامل دور سقوط یک گام به جلو برداشت. تیم های انتهای جدول با رده بندی در پایان دور مقدماتی مشخص می شوند. تیم‌هایی که در انتهای هر گروه به پایان می‌رسند، معمولاً برای زنده ماندن، بهترین بازی را از بین سه بازی انجام داده‌اند. در سال آینده، 11 تیم در این مسابقات شرکت خواهند کرد که بلاروس قبل از عرضه نسخه Omicron یک ترفیع کسب کرده است.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و موضوع آن است منشور رفتار. ستاره از این دیدگاه ها پشتیبانی نمی کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود کتاب جدید

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrabuy verified stripe accountCialisaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynabahisnowsimdibahis girişbeylikdüzü korsan taksiomegleMaltepe EscortVan Escortcinsel sohbetbağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesinasıl gidilirdeneme bonusu veren siteler