چگونه سینک آشپزخانه را انتخاب کنید که مناسب شما باشد

مهم است که همیشه قبل از خرید یک مورد ، هر آنچه که ممکن باشد ، تحقیقاتی انجام دهید. این خصوصاً هنگام خرید چیز اساسی که برای چند سال دیگر استفاده خواهید کرد ، مانند یک سینک آشپزخانه برای مثال ضروری است. بنابراین شما از کجا شروع خواهید کرد و این وظیفه اصلی را چگونه ترتیب می دهید؟ ما پیشنهاد می کنیم آن را بر اساس ویژگی هایی که بیشترین اندازه از قبیل اندازه ، شکل ، ماده ای که از سینک ساخته شده و نوع نصب مورد نیاز تهیه شده است ، به زیر شاخه ها خرد کنید. بعد از اینکه همه جوانب و جوانب مثبت را در نظر گرفتید و در مورد این جزئیات فکر خود را جزم کردید ، بهتر است یک سینک آشپزخانه انتخاب کنید که مناسب شما و خانه شما باشد.

انتخاب اندازه – کوچک در مقابل بزرگ

هنگامی که اندازه آن می آید ، دو گزینه اصلی برای انتخاب وجود دارد. می توانید یک سینک آشپزخانه کوچک یا یک ظرف بزرگ داشته باشید. هر یک از این دو نوع شامل یک سری زیرگروه است بنابراین همه سینک های کوچک دارای ابعاد یکسان نیستند و گاهی اوقات اندازه با جزئیات دیگر مانند شکل سینک یا نوع نصب از نزدیک ارتباط دارد. در هر صورت ، معمولاً می توانید بلافاصله بدانید که آیا آشپزخانه شما می تواند یک سینک بزرگ را در آن جای دهد یا حتی اگر به آن احتیاج دارید. حتماً سبک زندگی خود و روش استفاده معمولاً از آشپزخانه خود را نیز در نظر بگیرید . اگر ماشین ظرفشویی دارید و به هر حال به ندرت از سینک ظرفشویی برای کارهای دیگر استفاده می کنید ، واقعاً جایی برای هدر رفتن فضای ارزشمند وجود ندارد.

یک شکل انتخاب کنید: سینکهای دور

سینک های گرد واقعا محبوب هستند. آنها ظاهری شیک دارند و بسیار متنوع هستند زیرا می توانند ظروف ، گلدان ها و قابلمه هایی از انواع و اقسام اشکال و اندازه های مختلف را در خود نگه دارند. آنها معمولاً کوچک نیستند اما بسیار بزرگ هستند و در انواع مختلفی با انواع مختلفی از رنگ و انواع رنگ به دست می آیند. این بدان معنی است که شما می توانید گزینه های زیادی را انتخاب کنید ، هنگامی که در مورد سایر جزئیات مربوط به طراحی سینک نیز تصمیم می گیرید. به خاطر داشته باشید که سینک های گرد نیز در صورت توجه به چنین موقعیتی مناسب برای گوشه ها نیز عالی هستند.

سینک مدرن و مستطیل

مشترک شدن در خانه
سینک های مستطیل شکل با خطوط براق ، تمیز و طرح های مینیمالیستی در همه آشپزخانه های امروزی بسیار متداول بوده و معمولاً درون کاناله تعبیه شده اند. در مقایسه با سینک های دور ، تمیز کردن آنها کمی دشوارتر و کم کاراتر خواهد بود اما بزرگترین مزیت آنها ظاهر مدرن است و شما نمی توانید با آن بحث کنید ، به خصوص اگر می خواهید سینک ظرفشویی در جزیره آشپزخانه ساخته شود.

غرق مزرعه

این سبک توسط قسمت جلوی پیش بند مشخص و پرنعمت پرنعمتی که این سینکها دارند قابل تشخیص است. از نظر شکل مستطیل شکل هستند اما دارای لبه های خمیده ای هستند که ظاهر آن را کمی نرم می کنند. سینک های خمیده تمیز تر از آنهایی هستند که خطوط و زوایای تیز دارند. سینک های مزرعه در رنگ ها ، رنگهای تکمیل شده یا مواد زیادی به چشم نمی آیند ، بنابراین شما به ظاهر امضای آنها محدود خواهید شد بدون اینکه امکان دکوراسیون آشپزخانه خود را بیش از حد سفارشی کنید (حداقل نه به اندازه سینک ظرفشویی).

نحوه انتخاب مواد سینک آشپزخانه: فولاد ضد زنگ

موادی که سینک ظرفش از آن ساخته شده است ، همچنین بیانگر چگونگی ظاهر سینک و نحوه تأثیر آن بر کل طراحی داخلی آشپزخانه است. به عنوان مثال ، فولاد ضد زنگ هنگامی که می شود غرق شد ماده بسیار متداول است. تمیز کردن آن بسیار بادوام و آسان است اما با همه سبک ها به یک اندازه مناسب نیست. سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل می تواند طبیعی در آشپزخانه مدرن یا در یک خانه با ویب صنعتی به نظر برسد اما در یک آشپزخانه پرنعمت و یا سنتی مناسب نخواهد بود.

سینک آشپزخانه چینی

سینک های چینی در حمام بسیار متداول هستند اما در آشپزخانه ها به همان اندازه ، حداقل در مدلهای مدرن و امروزی ، بسیار رایج نیستند. این به این دلیل است که سینک های چینی تمایل به داشتن یک پرنعمت پرنعمت دارند. یک مثال عالی سینک خانه مزرعه خواهد بود. از طرف دیگر ، سینک های چینی تقریباً به هر رنگی که می توانید تصور کنید در می آیند ، بنابراین اگر تأکید زیادی روی سفارشی سازی کنید ، یک امتیاز بزرگ است.

غرق کامپوزیت گرانیت

بیشتر
الهامچگونه سینک مناسب حمام را انتخاب کنیم؟چگونه سینک مناسب حمام را انتخاب کنیم؟S شکل طراحی سینکS شکل طراحی سینکایده های طراحی سینک ظرفشویی حمام را دوست نداریمایده های طراحی سینک ظرفشویی حمام را دوست نداریم

این سینک ها بسیار مقاوم و بسیار بادوام هستند اما همه از ظاهر برجسته خود خوششان نمی آید. به خاطر داشته باشید که همه این سینک ظرف ها نمونه های خاصی نیستند زیرا می توانید در آشپزخانه های مدرن و معاصر ، طرح هایی پیدا کنید که ظاهری یکنواخت و یکنواخت دارند و بسیار جذاب به نظر می رسند. بزرگترین مزیتی که برای سینک های کامپوزیت گرانیتی وجود دارد این است که در برابر خراش ، تراشه و لکه های آب مقاوم هستند.

غرق سنگ طبیعی

بله ، این وسایل سینک ظرفشویی می توانند بسیار خنک و شیک به نظر برسند و قبل از اینکه کاملاً عاشق آنها شوید ، مدتی وقت بگذارید تا همچنین نکات جانبی از داشتن یک سینک سنگ طبیعی در آشپزخانه را در نظر بگیرید. اول از همه ، در برابر خراش ، تراشه و لکه ها حساس بوده و به تعمیر و نگهداری خاصی نیاز دارد. شما باید آن را با محصولات ویژه تمیز کرده و مرتباً آن را آب بندی کنید. همچنین ، سینک های سنگی می توانند بسیار گران باشند ، بنابراین نیز وجود دارد.

پیکربندی سینک – تعداد کاسه

جنبه دیگری که هنگام انتخاب سینک آشپزخانه باید به آن توجه کنید تعداد کاسه هایی است که سینک ظرفشویی خواهد داشت. ساده ترین گزینه سینک ظرفی تک کاسه ای است. این کاملاً خود توضیح است. این فقط یک سینک معمولی است. این گزینه امکان انتخاب انواع مختلفی از اشکال و اندازه های مختلف را به شما می دهد و برای آشپزخانه های کوچک مناسب است . سپس سینک ظرفشویی دو کاسه است که دارای دو کاسه است. چنین ترکیبی قابلیت آماده سازی بیشتر ، خشک کردن و شستن ظرف ها را فراهم می کند. البته چنین سینک ظرفی کاملاً بزرگ خواهد بود و هزینه آن بیش از یک سینک ظرفشویی است. همچنین باید توجه داشته باشید که تنظیمات مختلف مختلفی امکان پذیر است و این شامل داشتن یک سینک معمولی به همراه یک کاسه کوچکتر ، دو کاسه ابعاد برابر یا دو یا چند سینک جداگانه است.

نوع نصب: سینک ظرفشویی

این سینک ها متداول ترین نوع از همه است. آنها درون یک سوراخ از پیش بریده شده به داخل کاناله قرار داده شده اند و رینگ های وسیعی دارند که از آنها پشتیبانی می کند. نصب آنها در مقایسه با انواع دیگر بسیار آسان است. با این حال ، این واقعیت که لب سینک در معرض قرار می گیرد ، تطبیق پذیری آنها را محدود می کند و همچنین به معنای تمیز کردن آنها دشوارتر است.

سینک ها را خنثی کنید

یک سینک زیرین با استفاده از گیره های مخصوص به قسمت زیرین صفحه اصلی متصل شده است ، اما همچنین می تواند از زیر توسط ساختار کابینت پایه پشتیبانی شود. این غرق ها در مقایسه با سینک های سطح بالا فضای کمتری را به خود اختصاص می دهند زیرا رینگ آنها در معرض دید نیست. تمیز کردن آنها آسان است و بسیار مدرن به نظر می رسند. در عین حال ، آنها معمولاً گران تر هستند.

سینک ظرفشویی

اینها تقریبا گرانترین نوع سینک ظرفشویی آشپزخانه و همچنین مشکل ساز ترین آنها هستند. در مورد آنها ، سطح پیشخوان یکپارچه به داخل سینک جریان می یابد بنابراین هیچ لبه و یا تغییر در مواد مشاهده نمی شود و انتقال بی سیم است. این کار باعث می شود تا سینک بسیار کارآمد و تمیز شود. با این حال ، پیدا کردن چنین سینک ها دشوار است و همراه با کانتر باید به صورت دلخواه تنظیم شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>