چگونه خانواده مارلی از بزرگترین اپیدمی COVID-19 در هاکی حرفه ای جان سالم به در بردند


هیچ چیز غیرعادی در رانندگی صبحگاهی مت هلیکسون به کوکاکولا کولیسئوم در 15 دسامبر وجود نداشت تا اینکه مارلیس مدافع تورنتو از ماشین خود در پارک زیرزمینی پیاده شد.

«آن چهارشنبه یک بازی مقابل سیراکیوز داشتیم و امروز صبح متوجه شدم. هلیکسون، 23 ساله، گفت: «من اولین نفر (در تیم) بودم که شنیدم که آزمایش آن‌ها (برای COVID-19) مثبت است، بنابراین من یک بیمار صفر بودم.

او بلافاصله به آپارتمان خود در مرکز بازگشت و 10 روز را در انزوا آغاز کرد. هیچ کس نمی دانست چه چیزی در پیش است.

طی هفت روز آینده، 23 هم تیمی و هفت عضو کادر مربیگری و پشتیبانی نیز مثبت خواهند شد، که بزرگترین تمرکز در همه هاکی حرفه ای است. مونترال کانادین ها از روز شنبه 24 بازیکن و دو مربی در پروتکل های کووید داشتند.

هلیکسون، انتخاب دیرهنگام پیش نویس شیاطین نیوجرسی 2017، که او در ماه اوت با Maple Leafs امضا کرد، گفت: “شما دوست ندارید که بشنوید که اول آن را دریافت کرده اید.” بدیهی است، زیرا شما نمی خواهید آن را به هم تیمی های خود یا چیزی شبیه به آن بدهید.

“من برای اسکیت صبحگاهی وارد زمین بازی شدم و گاراژ پارکینگ ما به پیست وصل شده است. درست قبل از اینکه وارد در شوم، مربی ما منتظر من بود… خدا را شکر که ماسکم را زده بودم.»

شیوع این بیماری که به لیگ هاکی آمریکا وابسته به لیفز برخورد کرد، تقریباً در بزرگترین بازار ورزشی مورد توجه قرار نگرفت. خود Leafs که در حدود یک مایل دورتر بودند، در یک زمان 15 مورد برای خود داشتند – و نمی توانستند از مارلی برای تقویت دعوت کنند.

رایان هاردی، مدیر کل مارلیز، گفت که او حمایت زیادی از باشگاه مادر دریافت کرده است، اما این اولین بار بود که او باید عملیات را متوقف می کرد و یک لیست کامل را جدا می کرد.

اولین کاری که انجام داد مشورت با کارشناسان بهداشتی داخل و خارج سازمان بود که دستور قرنطینه را برای کل تیم صادر کردند. هلیکسون اول شد، اما چاد کریس و رایان چیزوفسکی هم تیمی‌هایشان صبح آن روز با بالابر به زمین سکو رفتند و برای احتیاط از بازی خانگی امشب مقابل سیراکوس کرانچ – که آخرین بازی آنها در حدود دو هفته خواهد بود – کنار گذاشته شدند.

چهار مارلی در موج اول موارد آلوده شدند. سپس هاردی گفت: “یک دوره چهار یا پنج روزه (منتهی به کریسمس) وجود داشت که روزی چهار یا پنج پسر با آزمایش مثبت بودند.

فکر می‌کردیم کارمان تمام شده است، سپس در روز ششم آزمایش سریع مثبت می‌گیریم. ما (به جز) برای آزمایش PCR و آنتی ژن جداسازی کردیم.”

فقط بازیکنانی که در نظر گرفته می‌شوند دویدن‌های روزانه سالم به اسلاید آزمایشی انجام شده‌اند. در حالی که کارکنان LifeLabs در امتداد پیاده رو منتهی به درب ورودی کوکاکولا کولیزئوم در محل نمایشگاه صف کشیده بودند، بازیکنان نزدیک شدند، سر خود را از شیشه ماشین بیرون آوردند و مورد آزمایش قرار گرفتند. کارکنان سالم Marlies ناهار را برای آزمایش کنندگان سرو می کنند.

اما تعداد ماشین ها و همچنین تعداد بازیکنان غیر آلوده به سرعت کاهش یافت.

هاردی برای چند روز مشغول بود، زوم با بازیکنان و کارکنان تماس می گرفت. با گذشت زمان، بازخورد بازیکنان و سخنان پشتیبانی به سؤالاتی در مورد فرآیند جداسازی پرداخت.

بازیکنانی که دوبار واکسینه شده‌اند و هر کاری را که از آن‌ها خواسته می‌شود انجام می‌دهند… به‌عنوان بازیکنان حرفه‌ای هاکی و به‌عنوان مردم، آنها سؤالات زیادی در مورد اینکه چرا این اتفاق می‌افتد و چرا باید خودمان را منزوی می‌کردیم اگر واکسینه شدیم و انجام ندادیم، داشتند. جنرال موتورز گفت، هیچ علامتی نشان داده نمی شود.

“ما (دکتر تیم) گرگ راتلج را داشتیم که در زوم به ما ملحق شد و در مورد آن به ما گفت و (Omicron) در آن زمان کاملاً روان بود. اما وقتی با افراد 20 ساله سر و کار دارید – متخصصان سالمی که حتی آنهایی که به این ویروس آلوده شده بودند احساس بیماری نمی کردند – جذب برخی از چیزهایی که به آنها گفته شده بود دشوار بود.

هاردی بیشتر از جنرال موتورز شده است. او یک صدای راهنما بود. او همچنین مدیر ارشد عملیات لیگ کوچک لیفز است و تنها فردی در تیم بود که مستقیماً با لیست تماس داشت اما کووید نداشت. او آن را سال قبل با فولاد شیکاگوی ایالات متحده آمریکا تجربه کرده بود.

مهمترین چیز در مورد (بازیکنان و کادرفنی مارلیس) سلامت روانی بود. هاردی گفت: “با اطمینان از اینکه آنها می دانند، حتی اگر در خانه منزوی باشند، از سوی ما و سازمان حمایت می شوند.”

چهار یا پنج پسر (تا به حال) به سختی قوانین را درک کرده بودند و چرا حالا، با Omicron، آنها متفاوت بودند … اگر آنها برای شش روز متوالی منفی بودند، “می توانم به خانه بروم؟” و “چرا می توانم” آیا می‌روم خانه؟» شما فقط باید سعی می‌کردید نشان دهید که هر کسی با آن رفتار متفاوتی دارد و فقط سعی کنید به آنها آموزش دهید.

«بچه ها، قطعا روزهای احساسی بودند که در حال مبارزه بودند. و این احتمالاً بخش غیرقابل توصیف این بیماری همه گیر است و آنچه ما در سالهای آینده تجزیه و تحلیل خواهیم کرد، تأثیر آن بر سلامت روان بر مردم چیست.

کریسمس فرا رسیده است، و همراه با آن ناامیدی بیشتر.

در سال 2020، محدودیت‌های مرزی باعث شد که برخی در طول تعطیلات نتوانند خانواده و دوستان خود را ببینند. این بار، کل لیست و کارکنان پشتیبانی مجبور شدند خود را منزوی کنند.

مدافع مک هالوول گفت که وقتی قبل از کریسمس نتوانست پدر و مادرش را ببیند عصبانی بود. این بار، این بازیکن 23 ساله آبی‌لاین گفت، او انزوا را در آغوش گرفت و بیشتر آن 10 روز را توسط هم تیمی‌های FaceTiming، خانواده و دوستان قرنطینه کرد.

در همین حین، مادرش جنیفر شروع به خلق کردن کرد.

هالوول گفت: “مادر من (در کریسمس) آمد و مواد غذایی گذاشت… او قبل از کریسمس، زمانی که برای اولین بار در قرنطینه بودم (17 دسامبر) به من هدایایی داد.”

“خوب بود که احساس کریسمس داشتم. چندین هدیه برای باز کردن دارید. این یکسان نبود، اما برای من خوب بود.”

گرگ مور سرمربی تیم با نزدیک شدن به تعطیلات تجربه بسیار متفاوتی داشت.

مور گفت: «من در 19 سالگی (کووید) گرفتم… تا زمانی که آزمایش سریعم مثبت شد، هیچ علامتی نداشتم. «حدود چهار ساعت بعد بود که احساس کردم سردرد دارم. این شب به سردرد شدیدتری تبدیل شد و روز بعد بدن درد، فقط خستگی مفرط… این حدود 4 و 1/2 روز طول کشید و در روز پنجم که شروع به رهایی از آن کردم، احساس کردم که خودم هستم. ، او شروع به داشتن انرژی برای انجام کارها کرد. اما به طور کلی، احساس می‌کنم در مقایسه با افراد دیگر سبک بود.»

مور اضافه کرد که شریک زندگی او مونیکا باردار است که باید در ماه آوریل به دنیا بیاید.

او گفت: «باید مطمئن می شدم که او متوجه نمی شود، بنابراین خودم را در اتاق خواب مهمان حبس کردم و هرگز از اتاق خارج نشدم. او غذا را آماده کرد، مراقب همه چیز اطراف خانه بود، از من حمایت کرد و فقط مطمئن شد که منزوی بماند و از آن دوری کند.

با این حال، بدیهی است که کریسمس سخت بود. می خواهید با هم وقت بگذرانید. او مجبور شد برای دیدن خانواده به مسافرت برود، خانواده من باید بیایند و او را ملاقات کنند و همه چیز خیلی سریع لغو شد. 10 روز تا کریسمس در این اتاق حبس بودم… از نظر روحی و روانی سخت بود. اما در پایان روز خیلی تلاش کردیم تا جنبه‌های مثبت آن را پیدا کنیم… ما FaceTime را با iPad خود از اتاق‌های مختلف خانه با یکدیگر ملاقات کردیم و فیلم‌هایی را با هم تماشا کردیم – “تعطیلات کریسمس”، “Home only” و همه چیز. آن چیزها ”

مور، اهل لیسبون، مین، نزدیک به دو سال است که به دلیل محدودیت ها والدین خود را ندیده است. اما او می‌گوید که همه‌گیری منجر به گفتگوهای رو در رو بیشتر، به‌ویژه با بازیکنان شده است و او را به مربی بهتری در این روند تبدیل کرده است.

تا باکسینگ دی، چهار بازی مارلیس به تعویق افتاده بود، اما سه بازیکن به اندازه کافی قوی بودند که به همراه برخی از مربیان به یخ بازگردند.

در 30 دسامبر، یک تیم ضعیف – که همچنان در تلاش برای بازیابی قدرت و آمادگی جسمانی بود – موفق شد بللویل را 5-2 شکست دهد. این تیم ها دو بازی دیگر را تقسیم کردند تا اینکه مارلیس در 5 ژانویه 6-4 یوتیکا را شکست داد.

در 1:49 وقت دوم در این پیروزی مقابل یوتیکا، هلیکسون اولین گل خود را در AHL به ثمر رساند.

واشر چسب خورده بود و سنگ بنا با جوهر مشخص شده بود. کیت بسکام که مسئولیت روابط رسانه ای مارلیس را بر عهده دارد پس از پایان بازی او را به این مدافع معرفی کرد.

هیچ هواداری در جایگاه ها نبود. پس از یک مصاحبه تلویزیونی پس از مسابقه، کیک به او تحویل داده شد. لحظه دیگری از تنهایی بود، اما هلیکسون هیچ کدام از آن را نداشت.

او گفت: «(آزمایش مثبت است و باید جدا شود) در ابتدا یک مشکل بود، اما وقتی فهمیدید نمی‌توانید آن را تغییر دهید، ادامه دادن به آن آسان بود. و با گذشت زمان راحت تر شد…

ما بر آن غلبه کردیم.»

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و موضوع آن است منشور رفتار. ستاره از این دیدگاه ها پشتیبانی نمی کند.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود کتاب جدید

ایندکسر