چندین ایده راه اندازی کسب و کار

6 – ساخت صنایع دستی

اگر مهارتهای دستی دارید  کسب درآمد ، می توانید با اندك پول مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت صنایع دستی را خریداری كرده و با قیمتهای عالی بفروشید. در واقع این نوع محصول به طور متوسط دارای قیمت های بالا و هزینه های تولید بسیار کمی است. بنابراین می توانید صرفاً با به کار بردن خلاقیت و نیروی انسانی خود درآمدهای کلانی کسب کرده و درآمد کسب کنید.

توجه: غالباً ، برای این فعالیتهای دستی و آماتوری ، کسب درآمد قانون مزایای ویژه ای را در نظر گرفته است که به شما امکان می دهد در بازارها و نمایشگاهها از انواع مختلف و بدون ضرورت داشتن شماره مالیات بر ارزش افزوده شرکت کنید.

7 – با اینترنت و بازی های ویدیویی درآمد کسب کنید

آیا شما از علاقه مندان به بازی های ویدیویی هستید؟  کسب درآمد  در سایت های مرور شرکت کنید ، مقالاتی برای وب بنویسید و بدانید که چگونه با بازی های ویدیویی درآمد کسب کنید.

شما قادر خواهید بود هر ماه به راحتی و بدون نیاز به ایجاد وب سایت و اعتبار آن از ابتدا درآمد کسب کنید. ناشر این بستر را در دسترس شما قرار می دهد و شما می توانید به لطف آگهی های تبلیغاتی قرار داده شده در مقالات نوشته شده توسط خود درآمد کسب کنید و فقط یک درصد از درآمد را به ناشر اختصاص دهید.

 

راه دیگر برای کسب درآمد با بازی های ویدیویی فیلمبرداری از بازی های خود و بارگذاری آنها در سایت های خاص یا حتی کسب درآمد  است. شما می توانید سبک بازی خود را قبل از دنیا نشان دهید و اگر از شما قدردانی کنند ، می توانید ماهانه صدها یورو به لطف تبلیغاتی که این پلتفرم در فیلم های بازی های شما قرار می دهد ، کسب کنید.

با استفاده از این نوع “سرگرمی” ، کسب درآمد  افرادی زندگی می کنند که زندگی خود را تأمین می کنند و حتی برخی میلیونر شده اند ، به ویژه کسانی که با بازی های تیراندازی اول شخص (FPS) بزرگ شده اند و می دانند چگونه می توانند تاکتیک های بازی را از ستاره های واقعی بازی هایی کسب درآمد  و GTA. (بالاترین درآمد این بخش را در این صفحه مشاهده کنید)

همانطور که می توانید تصور کنید ، مهم نیست که از کدام پلتفرم برای بازی استفاده می کنید. چه Windows PC باشد ، کسب درآمد ، PlayStation ، Xbox یا هر مورد دیگر ، مهم این است که شما قادر هستید بازی های خود را به نوعی انجام دهید و ضبط کنید: نمی دانم این را می فهمید اما در دنیای بازی های ویدیویی موارد زیادی وجود دارد از پول در انتظار شما.

8 – دروس خصوصی را در مورد موضوعات مورد علاقه خود برگزار کنید

با دادن دروس خصوصی درآمد کسب کنید اگر دانش آموز دوره راهنمایی هستید ، می توانید در انجام تکالیف به یک دانش آموز دبستانی کمک کنید

اگر به دبیرستان می روید می توانید در یکی از مدارس راهنمایی تدریس کنید.

اگر اهل دانشگاه هستید می توانید به طور عملی کسب درآمد هر نوع درس خصوصی بخوانید!

این نوع فعالیت بخصوص در اواخر دوره های تابستان ، در تعطیلات مدرسه یا ماه های قبل از کارنامه به طور فزاینده ای مورد تقاضا است. لیستی از موضوعاتی را که بیشترین دانش  کسب درآمد  را در آنها دارید تهیه کنید و پیشنهاد می کنید که در خانه یا کتابخانه درسهای خصوصی برگزار کنید.

برای کسب درآمد از طریق دروس خصوصی ضروری نیست که هزینه های زیادی را متحمل شوید ، بنابراین به صورت رایگان (در تابلوهای اعلانات عمومی که اجازه این کار را می دهند یا در سایت های تبلیغاتی رایگان مانند بلافاصله. it یا کسب درآمد. it) تبلیغ کنید و مشتریانی بیش از حد از محل زندگی خود پیدا نکنید.

حتی در گروه های فیس بوک نیز این امکان عالی وجود دارد که بتوانید والدین و دانش آموزانی را پیدا کنید که به دنبال این نوع خدمات هستند.

نرخ هایی که می توانید درخواست کنید از سطح تدریس شما می تواند کسب درآمد متفاوت باشد ، اما هرگز زیر 6 یورو در ساعت نیستند. کارهای زیادی وجود نخواهد داشت اما مشاغل زیادی وجود دارند که پول بسیار کمتری پرداخت می کنند.

9 – خود را به عنوان یک کارمند دستی به زنان خانه دار و افراد مسن پیشنهاد دهید

بسیاری از کارهای روزانه وجود دارد که زنان مجرد ، کسب درآمد  یا افراد مسن ، به دلایل واضح جسمی و بهداشتی نمی توانند انجام دهند یا اگر می توانند ، واقعاً با مشکل روبرو می شوند: حمل کیسه های خرید ، جعبه های آب ، کارهای خانه. خانه ای که نیاز به قدرت یا مهارتی دارند که ندارند.

شما این فرصت را دارید که پیشنهاد کنید این کارها را با انجام آنها برای آنها و کسب درآمد از طریق دریافت غرامت انجام دهید ، که به لطف سودمندی عظیم اجتماعی این وظایف که برای شخصی که آنها را به شما واگذار می کند ، اغلب اوقات سخاوتمندانه تر از آن است که فکر می کنید. ، نشان دهنده یک مشکل بزرگ است.

10 – راننده شخصی باشید

جوانانی که گواهینامه رانندگی آنها به حالت تعلیق درآمده است ، افراد مسنی کسب درآمد که به دلیل مشکلات شنوایی از آنها پس گرفته شده اند. آیا گواهینامه رانندگی B دارید؟ خوب ، در فیس بوک تبلیغاتی انجام دهید و هزینه سرویس راننده خصوصی که ماشین آنها را رانده می کند در حالی که آنها قادر به انجام آن نیستند ، حقوق دریافت کنید.

این شغلی است که به دلیل سخت گیری بیشتر مقررات ایمنی ، به طور فزاینده ای تقاضا می کند و به شما امکان می دهد از طریق یک فعالیت کاملاً ساده و در دسترس مانند چند نفر دیگر ، درآمد کسب کنید. شما مجبور به پرداخت هزینه نیستید ، زیرا اتومبیل مشتری را رانندگی می کنید و برای انجام آن نیازی به مهارت خاصی ندارید ، مثال کسب درآمد  است.

اگر از شهر یا مناطقی که از شما می خواهند به آنها سفر کنید اطلاعی ندارید ، می توانید هرکدام را با کمتر از 100 یورو بخرید. ایده آل برای کسب درآمد سریع و بدون سرمایه گذاری من ، مناسب برای افراد بیکار و بازنشسته.

این مانند کسب درآمد از خانه نخواهد بود اما چنین شغل خسته کننده ای نیست و بیش از همه ، هرگز خسته نخواهید شد زیرا مکان های مختلفی را مشاهده خواهید کرد. برای اطلاع از چگونگی رانندگی خصوصی شدن ، راهنمای این صفحه را بخوانید.

11 – خوکچه هندی باشید

کسب درآمد به عنوان یک خوکچه هندی پرمخاطره اما سودآور. صنایع شیمیایی و دارویی همیشه به دنبال داوطلبانی هستند که مایلند سلامتی خود را در معرض خطر قرار دهند تا داروهای جدید را روی آنها آزمایش کنند ، تا ببینند آیا عوارض منفی یا جانبی دارد.

درآمد خوبی دارید ، یعنی حداکثر تا 2000 یورو در هر دوره آزمایش یا 10-12000 یورو در ماه.

سلامتی شما ممکن است تحت  کسب درآمد  تأثیر قرار بگیرد ، اما به هر حال همیشه بهتر است که خودتان را مفید بدانید و برای آن پول دریافت کنید تا اینکه در این باشگاه مواد مخدر درست کنید؟ یک خوکچه هندی بودن یک استراتژی عالی برای کسب درآمد کمی و بدون تلاش زیاد خواهد بود. هشدار: در ایتالیا غیرقانونی است!

همچنین راهنمای ما در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک خوکچه هندی ، میزان درآمد خوکچه هندی انسان و چگونگی عرضه خود را مطالعه کنید.

12 – استفاده از رایانه و فیس بوک را به بازنشستگان آموزش دهید

افراد زیادی هستند که اعتماد چندانی به رایانه و تلفن های هوشمند کسب درآمد  ندارند زیرا انجام معمول ترین کارها مانند گشت و گذار در اینترنت یا استفاده از شبکه های اجتماعی را دشوار می دانند. اگر شما به طور متوسط با رایانه های شخصی و تلفن های هوشمند رایانه ای و عملی هستید ، ایده خوبی نیز برای کسب درآمد است!

در واقع ، همه این زنان و مردان نیازی به گذراندن دوره های پیچیده رایانه نیستند که برای یادگیری نحوه تنظیم سیستم عامل یا استفاده از مجموعه کامل Microsoft Office ، فقط به کسی احتیاج دارند که آنها را به روشی ساده نحوه انجام عملیات 2/3 توضیح دهد. آن ها نیاز دارند!

اینها اغلب مستمری بگیرانی هستند که با داشتن اوقات فراغت زیاد ، از استفاده از تلفن های هوشمند ، تبلت ها یا شبکه های اجتماعی لذت می برند اما نمی دانند از کجا شروع کنند و اغلب اشتباه می کنند. این در مورد آموزش گام هایی است که شما مطمئناً می دانید چطور این کار را انجام دهید و همچنین در بیشتر مواقع ، به صورت فاخر ، پاداش دریافت می کنید.

13 – نوشتن مقالات یا اخبار کوتاه برای اشخاص ثالث به عنوان نویسنده آنلاین تبلیغات

دوست داری بنویسی؟ سایت های زیادی وجود دارند که نیاز دارند شخصی مقالات کوتاه وبلاگ یا اخبار برای آنها بنویسد. از این مزیت استفاده کنید و می توانید نسبتاً سریع و راحت درآمد کسب کنید.

این نوع پیشنهاد شغلی را می توان به راحتی در سایت های صنعتی مانند کسب درآمد  یافت: این شغل برای همه است (برای اطلاع از چگونگی تبدیل شدن به یک سایت و میزان درآمد یک نویسنده تبلیغات اینجا را کلیک کنید) زیرا پیشنهاد بسیار گسترده است ، بله آنها به راحتی می توانند موقعیت هایی را در منطقه ای پیدا کنند که شما در آن مهارت دارید. برای اینکه بتوانید متن خوبی بنویسید بدون اینکه ابتدا ساعت ها به شما در مورد موضوع اطلاع دهد.

هزینه ها براساس طول متن متفاوت است ، به طور کلی برای هر 100 کلمه متن 1 یورو بدست می آید. وقتی شروع به کسب اولین پول خود به صورت آنلاین کردم این کار را انجام دادم!

معتبرترین سایت در این نوع کارها ، جایی که همه می توانند در آن ثبت نام و درخواست کنند ، دقیقاً کسب درآمد  است. (به عنوان “نویسنده” به طور رایگان ثبت نام کنید تا بتوانید مقاله نویسی را شروع کنید و اکنون درآمد کسب کنید)

14 – فروش موارد استفاده نشده از طریق اینترنت

ما اغلب خانه ای پر از اشیا داریم که از آنها استفاده نمی کنیم ، بازی های قدیمی جعبه ای ، شگفتی های تخم مرغ های Kinder یا نوارهای ویدئویی.

به خصوص اگر سابقه آنها بیش از 20 سال داشته باشد ، احتمال زیادی وجود دارد که در جایی از جهان مجموعه دارانی باشند که علاقه مند به مالکیت آنها هستند و برای ما یک فرصت عالی برای سریع درآمدزایی است. با دوربین یا تلفن همراه خود از آنها عکس بگیرید ، یک توصیف جذاب جذاب بنویسید و آنها را در سایتهایی مانند ebay یا کسب درآمد  بفروشید.

کمیسیون برای افراد کم است و غالباً تبلیغات به صورت رایگان ارائه می شود ، از طرف دیگر پایگاه کاربران این سایت ها به قدری زیاد است که تقریباً مطمئناً شخصی را پیدا می کنید که علاقه مند به خرید آنچه شما ارائه می دهید باشد.

در این صورت ، برای اطمینان از اینکه می توانید بدون خطر کسب درآمد درآمد کسب کنید ، فراموش نکنید که ابتدا در یک دفتر پست در مورد هزینه حمل کالای موردنظر برای فروش خود سوال کنید. در واقع ، در این موارد ، ضروری است که هزینه های حمل و نقل بالاتر از آنچه در واقع جمع می کنید ، نباشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>