چرا آنها بازی می کنند و چه کسی باید در نسخه تعطیلات Ye Olde Mailbag بازی کند

[ad_1]

تلاش بزرگ برای کیسه پستی برای هفته کریسمس، مردم، و بسیار قدردانی می شود.

بنابراین در حالی که منتظریم ببینیم آیا لیست پروتکل‌های رپتورز به اندازه‌ای در حال رشد است که نیاز به تعویق یک بازی دیگر را داشته باشد، از آن لذت ببرید.

س; داگ: تو و بن کوهن لطف بزرگی به ما کردی. تو، داگ، ما را با خاطرات و گمانه‌زنی‌های عالی درگیر این موضوع می‌کنی: فهرستی از نمایندگان چه چیزی می‌تواند به دست آورد. و بن به ما نشان می دهد که چگونه بازی معوق رپتورز در شیکاگو نشان می دهد که Omicron COVID چقدر می تواند در اخراج کارگران، حتی آنهایی که به عنوان بازیکنان حرفه ای بسکتبال از حمایت زیادی برخوردار هستند، جدی باشد.

با هم، گزارش‌های جمعی شما تصویر بسیار کاملی از آنچه با آن روبرو هستیم و چگونه می‌توانیم به این زندگی همه‌گیر علاقه پیدا کنیم، نشان می‌دهد: علاقه انسانی و همچنین حقایق هشیارکننده، 11 از 10 روزنامه‌نگاری.

در همین حال، همه چیز همچنان در حال تغییر است. آیا تصمیم کمیسر سیلور مبنی بر اینکه “نمایش باید ادامه یابد” را دست بالا برآورد کرده اید؟ یکی از کارهایی که بیماری همه گیر انجام می دهد این است که بر آنچه واقعاً برای ما ارزش قائل هستیم تمرکز می کند. در مورد گزینه های موجود در NBA، مانند دستگاه پین ​​بال دزد، متوجه می شوم که ذهن من بین عواملی که سعی در درک تصمیمات فعلی لیگ دارند می پرد:

پول؟

سلامتی بازیکن؟

سهم اجتماعی سرگرمی در این دوران؟

درصد این عوامل را چگونه می بینید؟

چارلز ان.

پاسخ: من تغییر نکرده ام. فکر می‌کنم نمایش باید همین‌طور که هست ادامه پیدا کند، زیرا موافقم که هیچ تضمینی وجود ندارد که بعد از یک استراحت دو هفته‌ای چیزی تغییر کند، به جز اینکه بسیاری از مردم (الف) کار نیمه‌وقت و (ب) ورزش‌های مزاحم را از دست خواهند داد. و (ج) تصویری از دستهای استفراغ کننده در ناامیدی و تسلیم شدن بکشید.

هیچ‌کس برخی از فهرست‌هایی را که می‌بیند دوست ندارد و همه نسبت به بازیکنان و خانواده‌هایشان که تحت تأثیر کووید هستند احساس بدی می‌کنند، اما من فکر می‌کنم جایگزین بدتر است.

و هیچ کس نمی تواند به من بگوید که برنامه بازی های شنبه، با وجود اینکه بازیکنان و مربیان زیادی به دلیل پروتکل ها غایب بودند، هیچ مسابقه و سرگرمی استثنایی ورزشی ارائه نکرد و فرار بزرگی نبود، مهم نیست که چقدر زمان های سخت را تماشا می کردید. .

بنابراین، اگر من مجبور به رتبه بندی این سه باشم، احتمالاً با مشارکت اجتماعی شروع می کنم، با توزیع برابر بین پول و سلامت بازیکن.

سوال: سلام داگ
همسر عزیزم گیل در سال گذشته یکی از طرفداران رپتورز بوده است و تعداد زیادی از آنها را می داند. او آن شب از من سؤالی پرسید که من را متحیر کرد، بنابراین فکر می کنم شما می توانید پاسخ او را بدهید.

او می خواست بداند چرا رپتورز پسران لاغر زیادی در تیم خود دارد، در حالی که به نظر می رسید سایر تیم ها بازیکنان بزرگتر و هاسکی بیشتری دارند.

به تو، داگ.

وضعیت

ج: شما همسر بسیار مراقبی دارید. من خیلی با فیزیولوژی آشنا نیستم، می توانم بگویم که در حال حاضر رپتورز یکسری پسر جوان در حال بازی هستند – بانتون، فلین، بونگا، آچیووا – که احتمالاً در بدن خود بزرگ نشده اند و همچنین تمایل دارند به نظر برسید. پسران لاغر، سریع و دراز برخلاف حجیم.

اما من فکر می کنم افرادی مانند Anunnobi، Birch و Barnes از نظر بدنی بسیار قوی هستند.

سوال: داگ

NHL نسبت به NBA یا NFL مسئولیت‌پذیرتر از NBA یا NFL با جهش اخیر COVID-19 برخورد می‌کند، و هرگز فکر نمی‌کردم این را در مورد NBA بگویم (من به دلیل وضعیت چین و این جهش کووید بعد از برخورد او با نقره، کمی احترام را برای نقره از دست دادم. موج اولیه بسیار خوب و حباب.)

استیو جی.

پاسخ: مطمئن نیستم که با شما موافق باشم. و نیازهای هر لیگ و معیارهای آنها مقایسه کردن را کمی ناعادلانه می کند.

اما من مطمئن هستم که شما از نظر خود تنها نیستید.

س: کریسمس مبارک و کریسمس مبارک داگ!

بهترین ها برای شما و شما در طول فصل در دوران دیوانه کننده ای که در آن زندگی می کنیم!

مراقب باش و ادامه بده!

چند سوال:

1) با تمام اخباری که برای بازیکنان در مورد اینکه چه کسی وارد پروتکل های COVID و چه کسی می شود، من هیچ به روز رسانی در مورد ماسای اوجیری یا خانواده اش نشنیده ام … آیا نظری دارید که آنها چگونه کار می کنند؟

2) تا حدودی مطابق با رپتورز و وضعیت COVID، ما خوشحال بودیم که آنها با Good Old Sauce Castillo (همچنین با نام نیک استاوسکاس شناخته می‌شود)، حداقل به طور موقت قرارداد امضا کردند.

من فکر می کنم اکثر هواداران محلی (و کانادایی) وقتی می بینند که پسران کانادایی / محلی در حال بازی برای تیم کانادایی هستند عجله می کنند. فکر می‌کنید این موضوع تا چه اندازه روی تصمیم‌های مدیریتی در مورد اینکه کدام بازیکن باید دنبال شود، تأثیر می‌گذارد؟ (نه، من هرگز ستاره ها را از دست نمی دهم تا یک بازیکن با استعداد کمتر را فقط برای یک کانادایی انتخاب کنم، اما …)

3) اگر با این موضوع بمانید، اگر بتوانید یک ترکیب کاملاً کانادایی از بازیکنان فعلی NBA ایجاد کنید، پنج نفر شروع شما کدامند؟ (در صورت تمایل می توانید برای زمین های جلو و عقب بک آپ هم قرار دهید) و …

4) این تیم داگز کاناکس … کجا می توانند برای NBA فعلی واجد شرایط شوند؟ تیم پلی آف؟ رهبران کنفرانس؟ فینالیست های احتمالی؟

از اینکه دانش و صدای خود را در اختیار ما قرار دادید و به موفقیت خود در سال آینده ادامه دادید متشکریم (بر اساس این پروتکل‌ها، شست بالا!)

برنی ام،

پاسخ: آخرین چیزی که در مورد ماسایی شنیدم این بود که او حالش خوب است و انزوای 10 روزه اش باید تمام شود، بنابراین ما می توانیم او را در روز سه شنبه در میدان مسابقه ببینیم – اگر سه شنبه در اطراف میدان باشیم، یعنی.

فکر نمی‌کنم رپتورز هرگز به دنبال بازیکن کانادایی‌الاصل نبوده باشد، اما در شرایط مساوی، این می‌تواند نقطه عطفی بین دو بازیکن باشد.

اگر امروز در مورد بازیکنان سالم صحبت کنیم، شی گیلگز-الکساندر، آر جی بارت، دیلن بروکس، لو دورت و دوایت پاول، منتظر بهبودی جمال موری و کلی اولینیک بودند و پشتیبان هایی مانند نیکل الکساندر واکر، کم برچ، کریس بائه دالانو داشتند. بانتون و تری لایلز، این تیمی خواهد بود که مطمئناً می تواند برای حضور در پلی آف بجنگد. به دلیل اشباع بیش از حد با بال های واقعا خوب، ترکیب اولیه کوچکی خواهد بود، اما خوب خواهد بود.

سوال: هی داگ
کریسمس را به شما و خانواده تان تبریک می گویم. امیدوارم همگی سالم و سلامت باشید.

البته اخیراً در مورد استف کوری و اینکه او چگونه بازی بسکتبال را تغییر داد، مطالب زیادی نوشته شده است.

یکی از جنبه هایی که به نظر من نادیده گرفته می شود این است که به نظر می رسد هیچ کس به اندازه او بازی نمی کند و از آن لذت نمی برد. به نظر می رسد لبرون جیمز توسط یک روحیه فوق العاده رقابتی و خشمگین هدایت می شود، چیزی که می توان در مورد مایکل جردن و همچنین کایل لوری گفت.
آیا با این ارزیابی موافقید؟ اگر این کار را کردید، به چه کسانی به عنوان کسانی اشاره می کنید که به نظر می رسد عاشق بازی کردن هستند (چیزی که به اسکاتی بارنز نیز نسبت داده می شود)؟ چه کسی را به عنوان خشن ترین بازیکنانی که تا به حال بازی بسکتبال دیده اید نام می برید؟
این بار بیشتر از دیگران همیشه قدردانی می کنم.
فیل

پاسخ: کری قطعا از بازی لذت می برد، اما من مطمئن هستم که آتش مسابقه او به شدت می سوزد. فقط شاید خیلی واضح نباشد.

همچنین فکر می‌کنم جردن تا حد زیادی قوی‌ترین بازیکن مسابقه‌ای بود که تا به حال دیده‌ام، و او هر کاری را که فکر می‌کنم او را متمایز می‌کند، شخصا انجام داد.

احتمالا کوین گارنت و کوبی برایانت را در بین سه نفر اول قرار می دهم.

سوال: هی داگ

اگر رپتورز و بلو جیز را اداره می کردید، تصمیم سال نوی شما برای تیم ها چه خواهد بود.

از تعطیلات لذت ببرید،

جو

پاسخ: ادامه پیشرفت دلایل مهم تری برای جامعه گسترده تر از ورزش دارد و اجازه نمی دهد تصمیمات صرفاً مالی بر نحوه تیم سازی شما تأثیر بگذارد.

سوال: داگ

بازگشت به تجارت مارکوس کامبی / چارلز اوکلی – چرا رپتورها این کار را کردند؟ آیا تورنتو فکر می‌کرد که برای محافظت از وینس و تریسی مک‌گریدی به یک «مجری» نیاز دارد؟ زیرا با نگاهی به گذشته به آمار اوکلی، او از نظر آماری چندان عالی نبود. اما خاطره مبهم من این است که رپتورز احساس می‌کردند که برای پیشرفت به سرسختی و رهبری کهنه‌کار نیاز دارند. آیا این یک ارزیابی منصفانه است؟ آیا نقش «اجباری» نقشی است که دیگر وجود ندارد؟ آیا جایی در لیگ برای اوکلی / بیل لامبیر / جان سالی / کرت رامبیس وجود دارد؟

اگر چنین است، کدام یک را معادل روزهای جاری ارزیابی می کنید؟ (توجه: من 3 و D صحبت نمی کنم؛ من D و شماره 3 صحبت می کنم). اگر فکر می کنید که این نقش وجود ندارد – آیا این اشتباهی است که rRptors با Araujo انجام داده است؟ آیا فکر می کنید در لیگی که از بسکتبال پسران بد خارج شده است به بیل لامبیر نیاز دارید؟

تونی بائر

آلبانی، نیویورک

پاسخ: نگرانی هایی در مورد استقامت کامبی وجود داشت، و تنها چیزی که تیم فاقد آن بود که او را در صدر قرار داد، رهبران کهنه سربازان و مسئولیت پذیری اتاق رختکن بود، و هیچکس بهتر از اوک آن را ارائه نکرد.

و بازی آنقدر تغییر کرده است که نقش سختی در زمین چندان ضروری نیست.

سوال: سلام داگ

بهترین ها برای شما و خانواده سوپر در تعطیلات! بیایید چند چیز را فرض کنیم: (1) امسال یک فصل کامل در NBA دارد. (2) قرارداد بازیکنان برای شرایط اضطراری ادامه دارد و (3) بازیکنان همچنان در پروتکل های بهداشتی داخل و خارج هستند. هنگامی که همه گرد و غبار فرو می نشیند و Larry OB جایزه دریافت می کند، آیا ستاره ای در ذهن مردم / بازیکنان این فصل در NBA به آن چسبانده می شود؟ این با فصل حباب متفاوت است، زیرا لیست اکثر تیم ها تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده است. از شما برای هر کاری که برای مطلع نگه داشتن ما انجام می دهید متشکرم!

اندرو

ج: من می گویم علامت تعجب، نه یک ستاره. اما من همچنین فکر نمی کنم که بتوانیم حدس بزنیم که بقیه فصل چگونه خواهد بود. همه چیز تقریباً هر روز تغییر می کند و شاید باید دوباره در ماه می یا ژوئن بررسی کنیم.

سوال: سلام داگ، کریسمس مبارک!
من واقعاً از داستان‌های متنوع شما که امسال راپتورز را پوشش می‌دادید لذت بردم، و قطعاً از فرصت فرار از “واقعیت” هر از گاهی قدردانی می‌کنم.
متشکرم.
در مورد سوال من: واقعیت فعلی کووید در NBA باعث می شود ترکیب های تکه تکه شده بر اساس قراردادهای 10 روزه ساخته شوند زیرا تنها 17 قرارداد مجاز NBA برای هر تیم وجود دارد. این عدد احتمالاً بازتابی از اقتصاد و استعدادهای موجود است. اما به ذهنم رسید که پروتکل ها
آنها ممکن است چندین فصل به این شکل کار کنند و ممکن است نیاز به برنامه ریزی طولانی تری داشته باشند.
آیا فکر می کنید NBA و PA این ساختار را برای تضمین تداوم بیشتر (برای تیم و هواداران) و شاید حتی افزایش سطح استعدادها تغییر دهند.
در لیگ (و چه شکلی می تواند باشد؛ تماس های لیگ جی، تیم های تاکسی، مربیان بازیکنان)؟
ممنون، جو

ج: من اینطور فکر نمی کنم. من این ایده را با توجه به شرایط بسیاری از تیم ها درک می کنم، اما آنها در حال یافتن بازیکنانی برای پر کردن لیست هستند. بعید می دانم به دلیل یک دوره تاریخی، اشتهایی برای تغییرات بزرگ در ساختار ورزش وجود داشته باشد. من مطمئن هستم که PA برای معاملات تضمین شده بیشتر در NBA تلاش خواهد کرد، اما من فکر می کنم اکثر نمایندگان با مشتریان در لیگ G یا اروپا ترجیح می دهند این بازیکنان در تمام 30 تیم در دسترس باشند تا یک تیم.

سوال: از آنجایی که قمار در همه جا تقریبا قانونی است، آیا ستاره به شما دستورالعملی برای ارجاع به شرط بندی در ستون های خود داده است؟

پل ام.

پاسخ: هرگز به من اشاره نشده است و در برابر تمام درخواست ها مقاومت می کنم. این کار من نیست.

سوال: سلام داگ

آیا زمانی که تیم های شرکت کننده بیشتر به یک لیگ G تبدیل می شوند تا سطح NBA، تمام قیمت بلیط NBA را پرداخت می کنید؟ آیا حتی آن را از تلویزیون تماشا می کنید؟ آیا NBA با ادامه تلاش برای انجام این بازی ها ارزش محصول خود را کاهش نمی دهد؟

ممنون چارلی

پاسخ: امروز تا زمانی که این بحران تمام نشود، نمی‌خواهم، اما اگر در تابستان یا پاییز بلیط می‌خریدم، به شدت ناامید می‌شدم، اما با درک این واقعیت که از نظر تاریخی در زمان‌های عجیب و غریب و دشواری هستیم. و بله، اگر نیاز داشتم یا می خواستم برای مدتی خوش بگذرانم، تلویزیون تماشا می کردم و شنبه های زیادی انجام می دادم.

من معتقدم NBA تلاش می کند محصول خود را نجات دهد، نه اینکه عمداً ارزش آن را کاهش دهد.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و موضوع آن است منشور رفتار. ستاره از این دیدگاه ها پشتیبانی نمی کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود کتاب جدید

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort su tesisatçısıgüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroad