چادر مسافرتی sun iran جنس خو


چه در اردوگاه خانوادگی موردعلاقه خود مستقر شوید و چه در مکان دوردست در قسمت پشتی و یا در مقابل یک کولاک در اردوگاه پایه قرار بگیرید ، باید بتوانید به چادر مسافرتی خود تکیه کنید.

انتخاب بهترین چادر مسافرتی برای فعالیت انتخابی شما مستلزم توجه دقیق است ، به خصوص هنگام خارج کردن از مسیر مورد ضرب و شتم که در آن هر خطایی می تواند عواقب جدی داشته باشد. برای کمک به شما در این فرآیند انتخاب ، محدوده چادر مسافرتی های خود را بر اساس استفاده در نظر گرفته شده دسته بندی کرده ایم. این دسته ها هر کدام شامل طیف وسیعی از چادر مسافرتی ها هستند که گزینه های مختلف طراحی را ارائه می دهند تا بتوانید چادر مسافرتی را متناسب با نیازهای خاص خود تنظیم کنید.

طراحی چادر مسافرتی

آناتومی یک چادر مسافرتی

انواع چادر مسافرتی
چادر مسافرتی های کوهستانی

این چادر مسافرتی ها برای مقابله با سخت ترین شرایط قابل تصور طراحی شده اند و به شما امکان می دهند تا شدیدترین طوفان ها را بنشینید. با استفاده از مواد فوق العاده قوی اما سبک وزن ، طرح های آنها برف و وزش باد شدید را کاهش می دهد که چادر مسافرتی های کمتری را از بین می برد. ایده آل برای سفرهای کوهنوردی ، ماندگاری در سفرهای اعزامی یا مسافرت در شرایط سخت زمستان. چادر مسافرتی های این گروه قابلیت اطمینان مورد نیاز را برای شما فراهم می کنند.

چادر مسافرتی های کوله پشتی

چادر مسافرتی های این گروه به گونه ای طراحی شده اند که در هنگام حرکت از مسیر مورد ضرب و شتم ، پناهگاه هایی با اطمینان و راحت به شما ارائه دهند. این چادر مسافرتی ها با استفاده از پارچه های سبک وزن و از ویژگی های طراحی خلاقانه ، وزن بسته های جذاب را با فضای قابل استفاده ترکیب می کنند. طیف وسیعی از طرح ها به شما امکان می دهد چادر مسافرتی را متناسب با نیازهای خاص خود تنظیم کنید: از طرح های جادار با فضای داخلی خوب ، ورودی های دوتایی و هشتی های سخاوتمندانه؛ به سبک های سبک تر که ویژگی ها را کاهش می دهد تا وزن خود را به حداقل برساند.

چادر مسافرتی های کمپ

مجموعه ای از چادر مسافرتی های Campsite ما مدل های خانوادگی و خانوادگی را با تمرکز بسیار زیادی بر تأمین راحتی برای زندگی عملی در فضای باز ارائه می دهد. با وجود فضای زندگی بسیار سخاوتمندانه نسبت به مدل های دیگر در محدوده چادر مسافرتی ، این چادر مسافرتی ها به گونه ای طراحی نشده اند که بتوانند از آنها دور شوند و برای مسافرتهای کلاسیک اتومبیل کاملاً مناسب هستند. این چادر مسافرتی ها با استفاده از مواد باکیفیت و طراحی ساده و ساده و ساده طراحی شده اند و به شما این امکان را می دهند تا از فضای عالی استفاده کنید. و اگر هوای بد بازی را متوقف کرد ، می توانید اطمینان داشته باشید که آنها شما را خشک و راحت نگه می دارد.

طراحی چادر مسافرتی
چادر مسافرتی sun iran
نقشه های ژئودزیک بیش از 2 قطب را دارند که چندین بار عبور می کنند. این طرحی آزاد بسیار ایستاده و ایده آل برای استفاده طاقت فرسا ایده آل است. چادر مسافرتی ها بسته به کاربرد در نظر گرفته شده ممکن است دارای طراحی ژئودزیکی “نیمه” یا “کاملاً” باشند. طرح های کاملاً ژئودزیکی دارای 5 یا چند نقطه عبور قطب هستند که به یک ساختار فوق العاده قوی قادر به مقابله با وزش باد شدید و باران برفی می دهند. چادر مسافرتی هایی با کمتر از 5 نقطه عبور قطب دارای طراحی نیمه ژئودزیکی است. این طرح برای کاهش وزن کلی کمی در قدرت سازش دارد.

چادر مسافرتی ژئودزیک
تونل
چادر مسافرتی های تونلی سریع و آسان قابل تنظیم هستند و نسبتاً مناسب وزن و وزن مناسبی دارند. با چادر مسافرتی داخلی و صفحه پرچم ، این چادر مسافرتی ها یک گزینه همزمان زمین را ارائه می دهند که برای سرعت و محافظت از چادر مسافرتی داخلی در هوای بد بسیار عالی است. برای کاربرانی که به دنبال حمل و برپایی چادر مسافرتی خود هر شب هستند ، چادر مسافرتی تونلی گزینه بسیار خوبی است.

چادر مسافرتی تونل
گنبد
چادر مسافرتی های گنبدی دارای دو قطب اصلی است که یک بار ، معمولاً در بالاترین نقطه چادر مسافرتی ، عبور می کنند. این یک طراحی ساده ، سریع و پر سرعت را ایجاد می کند که هم پایدار و هم سبک است. چادر مسافرتی های گنبدی فضای عالی و قابل تحمل را نیز ارائه می دهند. این سبک چادر مسافرتی به طور ایده آل با وظایف کمپینگ عمومی از سفرهای کوله پشتی تا کمپینگ اتومبیل متناسب است.

چادر مسافرتی گنبد

اجزای چادر مسافرتی – DNA یک چادر مسافرتی
صرف نظر از سبک اصلی طراحی آنها ، چادر مسافرتی ها برخی از مؤلفه های اصلی طراحی را به اشتراک می گذارند.

نمودار چادر مسافرتی
صفحه فلش
صفحه پرچم سدی بین شما و عناصر است. صفحه هوایی چادر مسافرتی برای حفظ آب و هوای شما باید سبک ، در عین حال بادوام و ضد آب باشد تا خشک و راحت بمانید.

هشتی
هشتی (یا ایوان ها) مناطقی هستند که توسط صفحه های فلزی محافظت می شوند ، اما خارج از چادر مسافرتی داخلی. این مناطق برای کیت شما و همچنین فضای زندگی طولانی برای نشستن در هوای بد فراهم می کند.

راهنمای خرید چادر مسافرتی

نقاط دلبستگی خط پسر
نقاط دلبستگی خط پسر مناطقی هستند که به شما امکان می دهند خطوط پسر را به چادر مسافرتی خود وصل کنید. خطوط پسر برای اضافه کردن نقاط تماس اضافی بین چادر مسافرتی و زمین شما به منظور پشتیبانی و امنیت استفاده می شود. چادر مسافرتی ها یا طراحی چادر مسافرتی های بزرگ برای استفاده در شرایط آب و هوایی بد باید دارای تعداد خوبی از نقاط پسر باشد.

چادر مسافرتی داخلی
در حالی که صفحه چادر مسافرتی ها عناصر را از خود دور نگه می دارد ، چادر مسافرتی داخلی طوری طراحی شده است که سرنشینان را تا حد امکان راحت نگه دارد. پارچه ها باید سبک باشند و بسیار تنفس شوند و چادر مسافرتی های داخلی ترکیبی از پارچه جامد و مش برای تهویه را نشان می دهد. مدل های در نظر گرفته شده برای استفاده در طول سال به شما امکان می دهد تا هر پانل مش را برای راحتی در شب های سردتر بپوشانید.

لهستانی ها
قطبها ساختار یک چادر مسافرتی را تشکیل می دهند. در چادر مسافرتی های منظم از قطب های آلومینیومی استفاده می شود که نسبت به وزن و دوام بسیار خوبی دارند. قطب ها از تعدادی بخش تشکیل شده اند که توسط بند الاستیک به یکدیگر وصل شده اند تا بتوانند در اندازه های کوچک به پایین بسته شوند تا بسته بندی آنها راحت شود.

درها
طراحی هایی که دارای یک درب منفرد هستند وزن را به حداقل می رساند ، در حالی که مدل های درب دوتایی عملی بیشتری را برای بیش از یک سرنشین ارائه می دهند. درهای چادر مسافرتی دارای یک پوشش مش بسیار ریز هستند که ضمن نگه داشتن حشرات ناخوشایند ، تهویه مناسبی را فراهم می کند.

صفحه کاربرگ
برای جلوگیری از جاری شدن آب از روی زمین ، صفحه زیرزمین چادر مسافرتی داخلی باید کاملاً ضد آب باشد. درزها مهر و موم می شوند و چادر مسافرتی ها معمولاً دارای نقوش هستند که درزهای اصلی محیط را برای افزایش محافظت در کف زمین نگه می دارد.

مشاهده همه چادر مسافرتی ها

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>