نویگیشن (Navigation ) چیست + تفاوت نویگیشن با جی پی اس چیست؟

وقتی دوران قدیم رو به یادتون میارین متوجه میشین که در اون دوران هیچ تکنولوژی برای ردیابی نبود . بازار ردیاب جی پی اس به سرعت در حال ترقی است و هیچ زمانی بهتر از این نیست که همین حالا به این تکنولوژی به سرعت در حال توسعه بپیوندید! از سرعت و توقف های آن به صورت لحظه به لحظه و آنلاین مطلع شده و درصورت لزوم با ارسال یک پیامک به سیم کارت ردیاب، ماشین را خاموش کند. این نوع جی پی اس بیشتر کاربردهای مهندسی و نقشه کشی دارند که برای تعین طول و عرض جغرافیایی یک نقطه یا مکان خاص بکار می رود.

اونجاست که جی پی اس ردیاب دلتا با امکان SOS به کمک اینها میاد . الان هم که اون صحنه جلو چشمتون میاد شاید اشک و ترس بهتون دست بده . خوب اینجاست که یکی دیگر از اهداف بشر دوستانه جی پی اس ردیاب دلتا خرید جی پی اس شخصی نمایان میشه . هدف مجموعه پاسکال الکترونیک خدمت رسانی با نیت بشر دوستانه به همه ملت عزیز ایران است . بیشتر بخوانید : وسایل نقلیه خود را با ردیاب جی پی اس محافظت کنید! دستگاه جی پی اس به یک باتری و سیم کارت نیاز دارد. اگر نکته ای که در ابتدای مقاله درباره استفاده از ردیاب های خانگی، ذهنتان را درگیر کرده باید به شما بگوییم که ساخت ردیاب خانگی می تواند به عنوان یک تفریح باشد.

در بین انواع ردیاب شخصی، ردیاب افراد GR600 نمونهای از بهترین موقعیتیاب های قابلاستفاده برای افراد است که بر پایه فناوری جهانی GPS عمل میکند. برای نصب ردیابهایی که باطری ندارند یا باطری ضعیفتری دارند، نیاز به سیمکشی به محل نصب ردیاب است؛ این ردیابها توسط ۲ سیم برق مثبت و منفی که به برق دائمی خودرو متصل میشوند، کار میکنند و ولتاژ کاری آنها بین ۶ تا ۳۶ ولت میباشد؛ میتوان ردیابهای که نیاز به سیمکشی دارند را روی موتور سیکلت، کامیون و خودرو سواری نصب کرد.

در این انتخاب باید به اندازه ی این محصول دقت زیادی نمود. ردیاب اشخاص که از انواع جی پی اس محسوب می شود در اندازه های کوچک طراحی شده و در جهت ایجاد امنیت افراد سالخورده و مسن، فرزندان کوچک و عزیزان شما مورد استفاده قرار می گیرند. این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن گوشی و بچه های خود را با شماره تلفن همراه در یک راه بسیار دقیق و سریع است. یک عدد دکمه SOS هم برای ارسال هشدار و موقعیت وجود داره که در مواقع ضروری میشه از اون استفاده کرد . در نگاه اول شاید براتون ساده باشه اما واقعا برای خانواده های اونها سختی زیادی داره .

دانلود کتاب جدید

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıinstagram takipçi satın almobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themes1xbetaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme