نحوه استفاده از محلول ضدعفونی کننده دست

مصرف کنندگان علاقه مند به محلول ضدعفونی کننده ویروگارد هستند که میزان تمیزکاری بیشتری دارند. در عین حال، این محلول باید با پوست دست سازگار باشد. گاهی اوقات مصرف کنندگان فرصت یا دسترسی مکرر به آب و صابون ندارند. در حالی که محلول های ضد عفونی کننده را می توان در هر مکانی استفاده کرد.

ضد عفونی کننده ویروگارد با ترکیبات محافظت کننده پوست، حتی اگر به طور مکرر استفاده شود به پوست دست آسیب نمی رساند. همچنین رایحه به کار رفته در این محصول از پخش الکل در هوا جلوگیری می کند. جالب است بدانید که از هیچ اسانس برای این محصول استفاده نمی شود.

خواص ضد میکروبی هایساید ویروگارد ماندگار است. این بدان معنی است که انتقال میکروارگانیسم ها بلافاصله پس از ضد عفونی کننده دست به مدت طولانی نیاز دارد.

با این حال، هنگام شستن با آب و صابون، دست بلافاصله در معرض عوامل میکروبی و ویروس ها قرار می گیرد. اما این محلول با خواص پایدار شما را از هرگونه عوامل بیماریزا محافظت می کند.

کاربرد ضد عفونی کننده دست سپتیین

ضد عفونی کننده ویروگارد محصولی منحصر به فرد است که می تواند دستان شما را از انواع آلاینده ها و عوامل بیماری زا پاک کند. اگر برای خرید ضد عفونی کننده ویروگارد اقدام کردید، باید استفاده از آن را هم بدانید.

بعضی اوقات در جاهایی هستید که به آب و صابون دسترسی ندارید. به عنوان مثال، وقتی در یک محیط عمومی مانند سالن زیبایی هستید، جایی که افراد زیادی روزانه به آنجا سفر می کنند، احتمال انتقال ویروس افزایش می یابد.

پس از لمس هر وسیله یا حتی دست دادن با دیگران باید دستان خود را با آب و صابون بشویید. تا زمانی که از پاکیزگی آنها مطمئن نشوید، نباید دستان خود را به سمت دهان، بینی، گوش یا چشم حرکت دهید. زیرا احتمال ابتلا به بیماری های عفونی و گاه خطرناک بیشتر است.

اما گاهی اوقات به آب و صابون دسترسی ندارد. در این حالت، ضد عفونی کننده دست سپتیدین ممکن است جایگزین مناسبی برای ضد عفونی کننده دست باشد. این محلول می تواند به راحتی در یک دقیقه دستان شما را با محلول ضد عفونی کند.

محلول ضد عفونی کننده برای مکان هایی مانند کلینیک ها و بیمارستان ها مناسب است. هنگامی که شما به طور مداوم با بیماران مختلف سروکار دارید، خطر ابتلا به بیماری های عفونی افزایش می یابد. اگر در سفر هستید و در جاده به آب و صابون نیاز ندارید، از این محلول استفاده کنید. خرین محلول ویروگارد /p>

ویژگی های ویروگارد

 • می توان برای ضد عفونی دست ها استفاده کرد
 • می توان برای ضد عفونی دست کارکنان آزمایشگاه و …
 • مناسب برای استفاده در خدمات بهداشتی
 • اثر سریع
 • عفونت های بیمارستانی را از بین می برد
 • عوامل بیماری زا را از بین می برد
 • خاصیت تمیز کنندگی و ضد عفونی کننده دارد
 • افکت سریع با دامنه وسیع
 • تأثیر زیاد در غلظت های کم
 • در دسترس
 • ایمنی بالا
 • پمپ این محصول به صورت جداگانه قابل سفارش است

ژل ضدعفونی کننده و پاک کننده ویروگارد حاوی اتیل الکل (اتانول) و ایزوپروپیل است و توانایی از بین بردن باکتری ها و ویروس های موجود در دست را دارد.

مدت هاست که الکل به عنوان ضد عفونی کننده برای از بین بردن پلاک با تغییر در ماهیت پروتئین های میکروبی و حل غشاهای آن شناخته می شود.

مزایای ژل ضد عفونی کننده و شوینده ویروگارد چیست؟

به طور کلی، از انواع مختلف ژل های ضد عفونی کننده برای کنترل و پیشگیری از بیماری های عفونی استفاده می شود. این محصولات حداقل 60٪ الکل دارند. ژل هایی که الکل کمتری دارند در از بین بردن میکروب ها موثر نیستند. متخصصان بهداشت پیشنهاد می کنند که بهتر است از ژل هایی استفاده شود که حاوی 90٪ الکل هستند. این ژل ها کثیفی را به طور کامل از بین می برند.

اگر محلول ویروگارد به طور مناسب روی دست ها زده شود، در برابر بسیاری از شرایط ناسازگار مقاومت خواهد کرد. برای استفاده صحیح از این ژل ها، دستان خود را به این ژل آغشته کرده و بگذارید خشک شود.

یکی از بهترین راه های پیشگیری از بیماری های عفونی شستن و ضد عفونی مرتب دست هاست. محلول ویروگارد بدون نیاز به شستشو و خشک شدن دست ها را تمیز و ضد عفونی می کند. با ترکیبات مرطوب کننده و نرم کننده از خشک شدن پوست جلوگیری می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>