فروشگاه کتاب زبان اصلی

کتابخانه شخصی تونی موریسون ، نویسنده فقید آمریکایی فروشگاه کتاب زبان اصلی، که شامل بیش از 1200 کتاب است ، در حراج به فروش رسیده است.
چکش تجاری کتابخانه شخصی تونی موریسون
به گزارش خبرگزاری ایران ، خانواده تونی موریسون اخیراً کتابخانه شخصی نویسنده برنده جایزه فروشگاه کتاب زبان اصلی نوبل آمریکایی را که بیش از 1200 جلد کتاب را شامل می شود ، به حراج گذاشت.

این کتابخانه در آپارتمان خرید کتاب خارجی نویسنده محبوب در محله ترابیکا در منهتن ، نیویورک بود که ماه گذشته بیش از 4 میلیون دلار فروخت.

طبق اخبار ، کتابخانه تونی موریسون مجموعه ای نفیس از کتاب های شگفت انگیز شامل فروشگاه کتاب زبان اصلی کتاب های لنگستون هیوز ، جیمز بالدوین ، زورا نیل هرستون ، سوزان سانتاگ ، هیلاری مانتل و کلینتون و اوباما را در خود جای داده است.

“زندگینامه لیندون جانسون” از رابرت کارو ، “داستان باراک اوباما” نوشته دیوید مارانیس فروشگاه کتاب زبان اصلی و “رنسانس” از استیون کینگ سه کتابی هستند که موریسون در جایگاه شب دارد و شماره دسامبر مجله People است. سال 2019 با تصویر میشل اوباما روی جلد و صفحات نویسنده “معشوق” نیز از دیگر کتاب های وی است.

همچنین کتابهایی در کتابخانه موریسون وجود دارد که قیمت کتاب زبان اصلی توسط خود نویسنده نوشته شده است. از جمله فروشگاه کتاب زبان اصلی نسخه کلاسیک مصور طلا از کتاب آواز سلیمان ، که در سال 1977 منتشر شد.

این مجموعه همچنین عادت های یادگیری برنده سیاه پوست نوبل در ادبیات را نشان می دهد. به عنوان مثال ، به ندرت نشانه هایی از چین در گوشه و کنار صفحه کتاب های موریسون دیده می شود و اینکه او عادت ندارد جلد کتاب را تا کند یا از علامت گذاری آن برای علامت گذاری استفاده کند. از طرف دیگر ، موریسون از پاکت ، مقوا و سایر موارد برای علامت گذاری کتاب ها استفاده می کند.

اما شاید یکی از جذاب ترین موارد موجود در کتابخانه شخصی وی ، کپی کتابخانه ای از رمان چشم آبی فروشگاه کتاب زبان اصلی او باشد که هر صفحه از آن پر از حاشیه نویسی و پاورقی است و این سال را به وجود می آورد که آیا خود نویسنده به یادداشت های خود وسواس دارد یا خیر. نوشته شده توسط یک خواننده ناشناس که آنقدر شیفته موریسون شده بود که حاضر نشد کتاب را به کتابخانه برگرداند.

تونی موریسون نویسنده آمریکایی است که برای کتاب دلبند به اولین سیاه پوست آمریکایی و اولین زن فروشگاه کتاب زبان اصلی سیاه پوست از هر ملیت تبدیل شد که در سال 1993 جایزه نوبل ادبیات را دریافت کرد. وی در طول پنج دهه حضور در دنیای ادبیات ، جوایز دیگری از جمله جایزه پولیتزر ، جایزه حلقه منتقدان آمریکا و بنیاد قلم آمریکا را از آن خود کرده است. آثاری چون “آبی ترین چشم” ، “این کتاب را بسوزانید” ، “بهشت” ، “جاز” ، “خدا کودک را یاری کند” و “خانه” از جمله رمان های وی هستند که همگی به فارسی ترجمه و منتشر شده اند.

تونی موریسون در سال 2019 در سن 88 سالگی درگذشت.
مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری فارس از سمینار آنلاین تجربیات اکبر صحرایی ، نویسنده برجسته شیرازی خبر داد.
تجربه نویسندگی اکبر صحرایی بصورت آنلاین است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس ایران در فارس ، هاشم کرونی امروز دوشنبه 10 دسامبر 2016 در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حوزه هنری انقلاب اسلامی در استان فارس از علاقه مندان به داستان نویسی دعوت می کند تا با اکبر صحرایی مصاحبه آنلاین انجام دهند. ، یک نویسنده معروف معاصر. .

این کارشناس مسئول آثار ادبی این مرکز کتاب لاتین گفت: ولیعهد رنج زیادی می کشد اما فروشگاه کتاب زبان اصلی این موارد باعث شده ما به شرایط جدید عادت کنیم و راه های جدیدی را امتحان کنیم.

وی افزود: مدت هاست که تلاش می کنیم جلساتی دانلود کتاب اورجینال به نام تجربیات نویسنده تشکیل دهیم ، اما شرایط موجود فروشگاه کتاب زبان اصلی ما را بر آن داشته تا این فعالیت را در قالب یک رویداد آنلاین با حضور استاد اکبر صحرایی در سیستم SkyRoom آماده کنیم.

Tags:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>