عينک آفتابي برای بهترین سلیقه ها در بازار 2020


مد · 23 ژوئیه 2013 · توسط آندره پیروس

راهنمای خرید عینک آفتابی
عینک آفتابی یک آیتم مد محسوب می شود و اعطا می شود ، یک جفت سایه کامل می تواند کل جادوگری شما را تغییر دهد. اما مهمتر از همه و مهمتر از همه ، عینک آفتابی قرار است چشم شما را از آسیب آفتاب محافظت کند. دکتر کارل سیتک ، استاد نوری در دانشکده بینایی سنجی اقیانوس آرام گفت: اشتباه را انتخاب کنید و این ممکن است بدتر از پوشیدن هیچ چیز باشد. در اینجا توصیه های Citek در مورد عدالت در چشمان شما وجود دارد:
آیا قیمت اهمیت دارد؟ آیا عینک آفتابی بسیار گران قیمت محافظت چشم بهتری نسبت به مارک های بودجه دارد؟

عينک آفتابي
با استفاده از فن آوری های تولید فعلی برای مواد لنز ، رنگ ها و پوشش ها ، مصرف کنندگان دیگر نیازی به پرداخت قیمت های برتر برای دریافت کامل محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش ندارنددر عینک آفتابی آنها استانداردهای ایالات متحده توصیه می کنند و انجمن نوری سنجی آمریکا از همه عینک های خورشید ، چه نسخه ای و چه تجویز نشده ، حداقل از 95 درصد اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند (پرتوهای “پیری” که باعث ایجاد چین و چروک و پیری زودرس پوست می شوند) و 99٪ از UVB (“سوزش” اشعه هایی که باعث آفتاب سوختگی می شوند). در حقیقت ، بسیاری از تولید کنندگان عینک آفتابی ادعا می کنند و از هرکدام 100 درصد پوند محافظت می کنند.

در سایه های شما ساخته شده است
قیمت فقط باید مسئله باشد در صورتی که هزینه غیر واقعی از آن کم باشد: عینک نام تجاری Premium که بطور معمول 100 دلار یا بیشتر از آن استفاده می شود اما برای مثال ، 25 دلار یا کمتر ارائه می شود ، به احتمال زیاد یک حذفی یا تقلبی است. از فروشندگانی که در مکان های موقت راه اندازی شده اند خودداری کنید، مانند ایستادن در کنار جاده نه تنها لنزها و مواد فریم معمولاً متفاوت و از نظر کیفیت نسبت به اصل پایین خواهند بود ، بنابراین مقاومت و مقاومت کمتری در برابر ضربه ایجاد می کنند ، بلکه مواد لنز ، رنگها و روکش ها به طور معمول بدون توجه به هرگونه برچسب یا برچسب مسدود می شوند. ایالت ها.
قرار گرفتن در معرض UVA در درجه اول منجر به مشکلات طولانی مدت طی ماه ها تا سال ها می شود. می تواند باعث ایجاد یا تشدید آب مروارید یا گرفتگی عدسی در داخل چشم شود. علاوه بر این ، UVA می تواند باعث آسیب سلول شوددر نتیجه رشد غیرطبیعی ساختارها به طرف قرنیه ، هم سفیدی چشم و هم غشای واضح که آن را می پوشاند ، می شود. این پتریژیم نامیده می شود و می تواند منجر به بروز مشکلات مربوط به خشکی چشم ، مشکل در ساییدگی لنزهای تماسی و درنهایت نابینایی در صورت افزایش رشد از مرکز قرنیه شود که با جراحی قابل درمان است.
چگونه مطمئن شویم که عینک را انتخاب می کنیم که از دستورالعمل های مناسب پیروی می کند؟
بیشتر عینک های آفتابی ، حتی آنهایی که در فروشگاه ها یا فروشگاه های تخفیف خریداری شده اند ، محافظت کافی از UV را ارائه می دهند. نکته اصلی خرید عینک از یک فروشنده معتبر استبه عنوان مثال ، سیاستی که در صورت نقص یا عدم عملکرد محصول ، سیاست بازگشت معقول را ارائه می دهد. این اطمینان را به مصرف کننده می بخشد که عینک قانونی است و مطابق ادعا عملکرد آن خواهد بود. خود عینک باید دارای برچسب ، برچسب یا سایر ادبیات محصول باشد که سطح محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهد ، و مطابق با استاندارد آمریکا برای عینک آفتابی ، ANSI Z80.3 . اگر مصرف کننده بخواهد کاملا یقین داشته باشد که یک جفت عینک آفتابی از UV محافظت کافی می کند ، بسیاری از بینایی سنج ها و پزشکان چشم که عینک را جدا نمی کنند ، ابزاری در دسترس خواهند داشت که می تواند به راحتی و به سرعت اندازه گیری اشعه ماوراء بنفش کمی یا little چقدر UV را از طریق هر لنز انتقال دهد. .
مشتری باید تا چه اندازه مناسب رنگ و لنز باشد؟
تاریکی و رنگ لنزها باید ملاحظات مربوط به انتخاب شخصی باشد که براساس ترجیح استفاده کننده و شرایط محیطی که وی انتظار دارد با آن روبرو شود ، مورد توجه قرار می گیرد. به عنوان مثال ، خاکستری یا کهربا (مسدود کننده آبی) ، ممکن است با قطبی شدن ، برای رانندگی ، قایقرانی یا ماهیگیری مناسب باشد. خاکستری تیره و بدون قطب برای اسکی یا پیاده روی در کوهستان در زمین های باز توصیه می شود. خاکستری روشن ، قهوه ای یا سبز به خوبی برای پیاده روی در روزهای باران یا مناطق جنگلی کار می کند. و کهربا ، زرد ، نارنجی ، گل رز یا رنگی مشابه و بدون قطبش برای اسکی در روزهای باران ایده آل است.
خورشید منبع UV در محیط طبیعی است. درست مثل نور مرئی ، اشعه ماوراء بنفش می تواند از بسیاری از سطوح زیر ، پشت یا سمت سطح چشم مانند برف ، شن و ماسه ساحل ، آب و سیمان منعکس شود. از این رو،قاب باید به اندازه و شکل سر پوشاننده محصور شود . این امر به شما امکان می دهد تا لنزها در نزدیکی چشم ها بنشینند و از نور مرئی و اشعه ماوراء بنفش که از طرف ، پایین و پشت پوشنده می آید ، محافظت کنند. در ضمن ، اگر مصرف کننده یک قاب مسطح را ترجیح دهد ، باید از معابد وسیع یا سپرهای جانبی برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض طرف استفاده کند ، و یک پوشش ضد انعکاس تخصصی در سطح پشتی لنزها باشد که بازتاب UV را در زمان خورشید یا هر نوع دیگری به حداقل می رساند. سطحی که اشعه ماوراء بنفش را منعکس می کند ، در پشت سر پوشنده قرار دارد. با این حال ، مصرف کننده باید توجه داشته باشد که معابد وسیع یا سپرهای جانبی می توانند زمینه مشاهده در حاشیه را محدود کنند ، که می تواند مخصوصاً هنگام رانندگی مشکل ساز باشد.
والدین هنگام انتخاب عینک آفتابی برای فرزندان خود باید چه چیزی را به خاطر بسپارند ؟
چشمان کودکان حتی بیشتر از بزرگسالان به محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش احتیاج دارند. ساختار داخلی چشم آنها واضح تر است و احتمال اینکه برخی از اشعه ماوراء بنفش بتواند به شبکیه نفوذ کرده و باعث آسیب طولانی مدت شود بیشتر است. مصرف کنندگان باید عینک آفتابی واقعی را برای فرزندان خود از نظر اندازه و اندازه مناسب خریداری کنند و شاید با بند یا بند ببندند تا راحت تر بمانند. به هر حال ، آنها باید از عینک آفتابی “اسباب بازی” یا تازگی خودداری کنند ، زیرا این محصولات به هیچ وجه محافظت جسمی یا اشعه ماوراء بنفش ندارند.
هشت جفت که به معنای تجارت
عینک آفتابی از Glasses.com هستند ، سفارش داده می شود و در مدت 30 روز حمل رایگان دریافت خواهید کرد. ساحل Maui Jim Sugar زنان (159 دلار) برای جلوگیری از خراش پوشیده شده و در مقابل ضربه نیز مقاوم هستند.
عینک آفتابی ساحل Maui Jim Sugar زنان
در صورت نیاز به عینک آفتابی بدون نسخه ، جاسوس لوگان (140 دلار برای فریم های موجود در Glasses.com) پوشش بسیار خوبی را با قیمت مناسب ارائه می دهد.
عینک آفتابی با نسخه لوگان جاسوسی مردان
شیشه های بسته بندی شده Multisport Polarized (59.95 دلار در LLBean) 100 درصد از اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهند و ورزشکاران از سیستم تهویه که باعث کاهش مه شکن و تراکم می شود و همچنین لنت های بینی لاستیکی و گوشواره هایی که این موارد را در جایی که قرار است حفظ کنند قدردانی می کنند.
عینک بسته بندی شده Multisport قطبی
برای آهسته ترین افراد peepers ، عینک آفتابی کودک را به کودک 2 ساله (17 دلار در Drugstore.com) عینک آفتابی کودک Banz نوزاد ماجراجویی کنید. باند نئوپرن عینک را ایمن نگه می دارد. کودکان بزرگتر می توانند در LL Bean قلاب شوند. عینک آفتابی بچه گانه Julbo Piccolo(39.70 دلار در Trekkinn) برای بچه های 8 تا 12 ساله از لنزهای پلی کربنات ضد شوک برای مقابله با سوءاستفاده های بچه شما استفاده می کنند. برای سن 4 تا 6 سالگی ، عینک آفتابی کودکان Julbo Solan (40 دلار در LLBean) را بررسی کنید. عینک آفتابی نایک
عقربه های ساعت ، از سمت چپ: عینک آفتابی کودک Banz کودک ماجراجویی کودک؛ عینک آفتابی بچه گانه Julbo Piccolo؛ و عینک آفتابی بچه های Julbo Solan Kids
مردانه مردانه نایک Rabid (89 دلار در ورزشگاه) برای داشتن یک لباس امن می پوشند و از قاب سبک و اسپرت زیبایی برخوردار هستند. Agda / S توسط کیت بیل زدن نیویورک (138 $ در Piperlime) یک جفت به طور جدی و شیک از خلبانان که 100 درصد محافظت در مقابل UV و یک لنز مقاوم در برابر خراش (در هر دو شیب قهوه ای یا لنز گرادیان قهوه ای صورتی) است.
عینک آفتابی نایک مردانه نایک

Agda / S توسط کیت اسپید نیویورک

به اشتراک گذاشتن این مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>