صندوق پستی Blue Jays: آیا فردی فریمن یک گزینه مشروع است؟

[ad_1]

با انجماد عمیق تورنتو، این زمانی از سال است که همه شروع به خیال پردازی در مورد بیسبال می کنند.

ژانویه معمولاً ماهی است که در آن Blue Jays تور زمستانی سالانه خود را برگزار می کنند و آخرین موارد اضافه شده خود را در خارج از فصل پخش می کنند و طرفداران هیجان انگیز را برای سال آینده دارند. تصاویر بصری که به زودی از فلوریدا منتشر خواهد شد، گواه برفک احتمالی، نوید روزهای گرمتر و بازگشت پسران تابستان است.

این تصاویر خورشیدی فعلاً باید یک فانتزی باقی بمانند، زیرا لیگ برتر بیسبال پنج هفته است که در قفل بوده و در حال افزایش است. با نزدیک شدن به تمرینات بهاری، یک اختلاف کارگری بین بازیکنان و مالکان تهدید می‌کند که باعث تأخیر بیشتر برای ورزشی می‌شود که در دو سال گذشته به دلیل همه‌گیری، بیش از سهم خود را انجام داده است.

در حال حاضر چیز زیادی در بیسبال اتفاق نمی افتد، اما این ما را از پرداختن به نسخه بعدی کیف پستی Blue Jays باز نمی دارد. به عنوان یادآوری، سؤالات مربوط به نسخه های بعدی باید به همراه نام و شهر خود به آدرس bluejaysmailbag@gmail.com ارسال شود یا با من در توییتر تماس بگیرید. @GregorChisholm.

سوالات زیر برای طول و دستور زبان ویرایش شده است:

یادتان هست قبل از شروع آژانس آزاد، شایعه ای وجود داشت که یک بازیکن سرشناس به جیس مراجعه کرده است تا ببیند آیا علاقه ای وجود دارد … فردی فریمن؟ و اگر بله فکر می کنید چه اصطلاح و دلاری مورد بحث قرار می گیرد؟ – @ JAYSFAN0424

گفتنش سخت است زیرا هرگز نشانه ای مبنی بر پیشنهاد رسمی جیس وجود نداشته است. من در ستون اخیر به این موضوع پرداختم، اما گفتگوی فریمن و جیس احتمالاً چیزی بیش از یک بررسی مناسب نبود. اگرچه ممکن است بین دو طرف احترام و تحسین متقابل وجود داشته باشد، اما این تناسب به سادگی هرگز منطقی نبوده است.

فریمن، به درستی، خواهان یک معامله بلندمدت برای پول زیادی است، زیرا گزارش های قبلی نشان می دهد که او از قرارداد بعدی خود بیش از 150 میلیون دلار درآمد خواهد داشت. انتظار می رود که این بازیکن 32 ساله در نهایت دوباره با Braves قرارداد امضا کند، اما باید از تیم های دیگر به عنوان اهرمی در این راه استفاده کند. جیس می تواند از چوب خود استفاده کند، اما آنها در حال حاضر اولین بازیکن پایه گوئررو را دارند و غیرواقعی به نظر می رسد که انتظار داشته باشیم تیم این همه پول برای یک مهاجم خرج کند، موقعیتی که فریمن در دراز مدت بعید به نظر می رسد که بپذیرد.

جیس در حال حاضر ترکیب قدرتمندی دارد و سخت است فکر کنیم که فریمن چقدر بهتر خواهد بود. اما این هرگز واقع بینانه به نظر نمی رسید، هیچ گزارشی مبنی بر جدی بودن مذاکرات وجود نداشت و جیس جاهای دیگری را در لیست پر کرد. هی، فکر کردن به چنین امضایی سرگرم کننده است، من فقط انتظار ندارم چیزی از آن بیرون بیاید.

سانتیاگو اسپینال بازیکن زمینی بالاتر از حد متوسط ​​است و در حدود 0.300 ضربه می‌زند. چرا او احترام بیشتری نمی گیرد؟ “هرب بلمن.”

فردی فریمن، بازیکن آزاد، کاملاً به درستی، خواهان یک قرارداد بلندمدت برای پول زیادی است، با گزارش‌های قبلی که نشان می‌داد او از قرارداد بعدی خود بیش از 150 میلیون دلار درآمد خواهد داشت.

همه چیز برعکس است. اسپینال مدت‌هاست که به‌عنوان یک نقش‌آفرین یا پشتیبان جهانی تعریف شده است. کسی که می تواند به یک تیم کمک کند تا بر مشکلات یک فصل 162 بازی غلبه کند، اما نه کسی که مجبور باشد هر روز بازی کند.

برای سال‌ها، بیشتر گزارش‌ها در اطراف اسپینال حاکی از آن است که او قدرت کافی برای رسیدن به سطح لیگ بزرگ را ندارد. فقدان پاپ در بخش‌هایی از دو فصل اصلی مشهود است، اما مانند بسیاری از دوران حرفه‌ای او در لیگ‌های کوچک، او در زمینه‌های دیگر به اندازه کافی برای جبران آن تلاش کرده است.

در 92 بازی فصل گذشته، اسپینال 0.311 را با 0.781 در پایه به علاوه بریک اوت به دست آورد. اگر او بتواند ثابت کند که یک سال تمام بازیکن روزانه خواهد بود، اما بدبینی به این معناست که باید آن را ثابت کند و بر خلاف سایرین در ترکیب با شجره نامه بیشتر، اسپینال تجملات طولانی مدت را نخواهد داشت. مقابله با رکودها

این ربطی به عدم احترام ندارد، زیرا فرصتی وجود خواهد داشت. انتظار می‌رود اسپینال در روز اول در فهرست حضور داشته باشد و حتی اگر جیس قبل از شروع فصل یک بازیکن داخلی اضافه کند، در نبرد با کاوان بیجیو کار دیگری وجود خواهد داشت. مسیر برای اسپینال روشن است تا زمان بازی زیادی به دست آورد، اما چیزی به او داده نمی شود. او باید با ادامه دادن فراتر از انتظارات، آن را برنده شود.

نظر شما در مورد جیس چیست که گابریل مورنو را به مقام سوم رساند تا او را از صید فعلی خارج کند؟ “هیدن، کلیرواتر، مرد.”

فکر من این است که گزارش‌های مربوط به انتقال مورنو به پایگاه سوم اغراق‌آمیز است، احتمالاً به این دلیل که در طول لاک‌اوت چیز زیادی برای بحث وجود نداشت. اگر جیس فعالانه در تلاش بود تا موقعیت مورنو را تغییر دهد، بلافاصله می‌گفتم که این ایده وحشتناکی است. اما آنها این کار را نمی کنند.

جیس بسیار به انعطاف پذیری متکی است. در طول بازی‌های بهاری، دیدن بازی‌های خارج از موقعیت پسربچه‌ها در صورتی که آنها را به شدت فراخوانی کنند، غیرعادی نیست. گوریل که حرفه ای یک بازیکن بیرونی است، ابتدا تمرینات خود را در بهار گذشته آغاز کرد و در نهایت در 11 بازی در این پست شرکت کرد. بیگیو در سال 2021 پنج پست بازی کرد، فقط دو پست بیشتر از تعداد انگشت شماری.

وضعیت در مورد مورنو نیز مشابه است. جیس می‌داند که حرکت یک شکار دفاعی با چنین موقعیت اصلی معکوس تا زمانی که لازم باشد احمقانه است. اما آنها با مورنو در مقام سوم لیگ پاییز آریزونا آزمایش کردند، زیرا ممکن است مواقعی باشد که زانوهای او نیاز به استراحت داشته باشند و جیس بخواهد چوبش را در ترکیب قرار دهد. سایر بازی ها، مسابقات ممکن است استفاده از بیش از یک “گیرنده” را توجیه کند.

این در مورد پاکسازی ازدحام نیست. خفاش مورنو باید خودش این کار را بکند. این در مورد افزایش گزینه های Jace و انعطاف پذیری است.

چه کسی بیشتر در پایه سوم بازی می کند: مورنو یا ولادیمیر گوئررو جونیور؟ و آیا در آنجا بیش از 10 اینینگ بازی می کنید؟– آدریان، بروکسل، بلژیک

انتقال گوئررو به پایگاه اول آنقدر خوب پیش رفت که من انتظار نداشتم جیس درگیر چیزی شود که کار می کند. او در سال 2021 در مجموع دو اینینگ در سومین اینینگ انجام داد و انتظار نمی رود تعداد نمایندگان در آینده افزایش زیادی داشته باشد. تغییرات در اواسط مسابقه یا مصدومیت های جزئی ممکن است گوئررو را چندین بار در سال در رده سوم قرار دهد، اما او در آنجا تبدیل به یک بازیکن معمولی نخواهد شد.

مورنو نیز مشابه است، اما با توجه به شرایط لازم برای گربه، او هر هفته پس از ورودش شش یا هفت بازی را پشت صفحه شروع نخواهد کرد. جیس نیاز به استراحت دارد و قرار دادن او در جایگاه سوم هر از گاهی به پاهای او استراحت می‌دهد و خفاش را فعال نگه می‌دارد.

به این دلایل، من فکر می کنم مورنو در نهایت بیشتر از گوئررو سوم خواهد شد، اما در چند سال آینده برای هر دو بازی کمتر از 10 بازی خواهد داشت.

سلام، گرگور، هفته گذشته مقاله جالبی در مورد گلوله جیس بود، اما در مورد مذاکرات قرارداد MLB چطور؟ آیا آنها حداقل آنچه را که شنیده اید می گویند یا هر دو طرف توافق کرده اند که همه چیز را ساکت بمانند در حالی که اخبار واقعی برای گزارش دارند؟ فکر می‌کنم تنها پنج هفته دیگر تا اعلام پیچر و کچر باقی مانده است. آیا این اتفاق خواهد افتاد؟ آیا امسال 162 بازی برگزار می شود؟ همه افکار جالب برای ستون آینده. “مایکل.”

من از اینکه حامل خبر بد باشم متنفرم، اما اصلا اتفاق خاصی نمی افتد. با این حال، مالکان و بازیکنان هنوز ملاقات نکرده‌اند، زیرا این قفل در 2 دسامبر اعمال شد به گزارش ESPN این در روز پنجشنبه، زمانی که هر دو طرف برای برگزاری یک جلسه جدید مذاکره بنشینند، تغییر خواهد کرد.

از آنجایی که قرار است اردوها تا اواسط فوریه باز نشود، هنوز زمان زیادی برای هر دو طرف وجود دارد تا از سناریویی شبیه به روز قیامت اجتناب کنند. در صورت لزوم می‌توان یک یا دو هفته از تمرینات بهاری را کوتاه کرد تا همه چیز در برنامه باشد، اما در مقطعی این ماه‌های زمستانی تلف شده برمی‌گردند و هر دو طرف را آزار می‌دهند.

انتظار در سراسر بیسبال این است که هنوز یک فصل کامل وجود داشته باشد که کم و بیش به موقع شروع شود. اما با نزدیک شدن به تمرینات بهار و بسته بودن درها، این اعتماد به نفس در نهایت شروع به کاهش خواهد کرد. من هنوز فکر می کنم معامله به موقع انجام شده است، اما به پایان خواهد رسید. به دنبال ستونی در اواخر این هفته باشید که بیشتر به این موضوع بپردازد.

آیا بازیکنان لیگ کوچکتر در Dunedin هنوز تمرین می کنند؟ و آیا افرادی مانند دیوید فلپس که قبل از تعطیلی یک قرارداد لیگ کوچک امضا کرده است، به آنها اجازه می دهند در آنجا کار کنند؟“میشل، یک مرد تورنتو در قلب اما زندگی در سیاتل.”

همانطور که از هر یک از دو فصل قبلی در طول همه‌گیری مشاهده می‌شود، MLB می‌تواند تقریباً هر کاری را که می‌خواهد با خردسالان انجام دهد، اما بر اساس اولویت قبلی، انتظار می‌رود فصل‌های آن‌ها بدون توجه به اینکه در مذاکرات بین مالکان چه اتفاقی می‌افتد، به طور عادی ادامه پیدا کند. بازیکنان

اکثر بازیکنان لیگ کوچک عضو اتحادیه نیستند، بنابراین به طور مستقیم تحت تأثیر قفل قرار نمی گیرند. آنها همچنان مجاز به استفاده از تجهیزات تیم هستند و حتی در صورت عدم توافق در بهار امسال، بدون اینکه تصور شود از خط پیکت عبور کرده اند، به اردوهای خود می روند.

فلپس همان تجمل را ندارد. اگرچه او قراردادی را برای لیگ کوچک امضا کرد، اما فصل گذشته در لیست 40 نفره Jace قرار داشت که به این معنی است که او در اتحادیه است و در حال حاضر با وجود وضعیت قراردادی اش کنار گذاشته شده است.

دستی بودن (یعنی راست دست بودن) تا چه اندازه بر تصمیم گیری جیس در افزایش جرم و جنایت تأثیر می گذارد؟ “جان، دیرفیلد، ایلینوی.”

فقدان چپ‌ها در تیم چیزی است که جیس مدت‌هاست می‌خواهد با آن دست و پنجه نرم کند، اما آنها چیزها را فقط برای تحقق آن منفجر نمی‌کنند. به عبارت دیگر، آنها بر این باورند که داشتن یک تعادل خوب است، اما این تغییری در جهت گیری آنها در بقیه فصل های خارج از فصل ایجاد نمی کند.

حرکات جیس به همان اندازه که به تناسب اندام مربوط می شود، برای به دست آوردن هزینه ها نیز هستند. در زمستان گذشته علاقه واقعی به مایکل برانتلی، بازیکن آزاد وجود داشت. برانتلی با ترکیب دست راست و سنگین، متشکل از سوینگرهای آزاد، به عنوان یک بیمار با تماس بالا، قطعه مکمل کامل بود. هنگامی که او تصمیم گرفت دوباره با آستروس قرارداد ببندد، جیس در مسیری کاملا متفاوت حرکت کرد و به جای قراردادن با بازیکن کوتاه قدتر که از الگوی مشابه پیروی می کرد، مارکوس سمین را اضافه کرد.

هنوز جا برای اضافه کردن یک چپ گرا دیگر به میدان وجود دارد، اما یافتن تعادل بیشتر از آن به تغییرات بیشتری نیاز دارد. جابجایی بازیکن خارجی مانند لوردس گوریل جونیور یا رندال گریچوک همچنان یک گزینه باقی می ماند، اما اگر پیشنهاد مناسبی در ماه های آینده ارائه نشود، یک راه حل کوتاه مدت واقع بینانه تر، حفظ وضعیت موجود با اضافه کردن یک چپ گرا دیگر مانند کوری دیکرسون در تیم است. زمان. در نیمه دوم سال 2021

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و موضوع آن است منشور رفتار. ستاره از این دیدگاه ها پشتیبانی نمی کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود کتاب جدید

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıinstagram takipçi satın almobil ödeme bozdurmaantalya çitbuy instagram followershtml nullednulled themes1xbetaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme