سفارش کتاب از آمازون

به نقل از ایران پیپر , کمپانی فروشگاه‌ آنلاین آمازون اخیراً در تارنما خویش لیستی از 23 مغازه کتاب خویش را برای سفارش کتاب از آمازون منتشر کره است که اسم کتابفروشی جدیدی در پایین لیست مشاهده میشود که تحت عنوان بیست و چهارمی کتابفروشی فیزیکی آمازون معرفی شده‌است .

آمازون رسما بهره برداری کتابفروشی تازه خویش در شهر کانزاس ایالت مونتانا اعلام نموده است . این کتابفروشی در خیابان نیکولاس این شهر برای سفارش کتاب از آمازون واقع شده‌است که ساختمان آن قبلاً در اختیار کمپانی خودروسازی تسلا قرار داشت .

کمپانی آمازون , او‌لین کتابفروشی سفارش کتاب از آمازون را در سال 2015 در شهر سیاتل بهره‌برداری کرد و بعدا شعبه‌های دیگری در ایالت‌های پورتلند , اورگان , ساندیگو گشوده کرد . فعلا 13 مغازه از این جور فروشگاه‌ها در شهرهای گوناگون ایالات متحده فعال میباشند . اشکال دیگر فروشگاه‌ها و کیوسک‌های کتابفروشی آمازون هم هر یک به سبک خویش مبادرت به فروش کتاب مینمایند .
ایران پیپر عصر چهارشنبه در دیدار با فاطمه محمد بیگی مدیرکل کتابخانه‌های همگانی استان قزوین با اعلام حمایت از عمل کتابخانه‌های همگانی استان در قزوین اعلام کرد : خوشحالیم که طی سالیان قبل کارکردهای متعدد فرهنگی و اجتماعی از این ارگان در جامعه مشاهده‌شده است و روز جاری میتوانیم بخش اعظمی از آموزش‌های فرهنگی را از مسیر سرویس های سفارش کتاب از آمازون به مردمان ارائه نماییم .
او اظهار‌کرد : بخش اعظمی از برنامه‌های فرهنگی و هنری در شهر با محوریت کتابخانه‌ها و کتاب‌خوانی در درحال حاضر اجراست که نشان از گنجایش و توانمندی عظیم جانور درین حوزه در سفارش کتاب از آمازون است .
ایران پیپر خاطرنشان کرد : اعتلای فرهنگی جامعه قطعاً با وصال به سرانه مطالعه مناسب و ارتقاء روحیه کتاب‌خوانی در جامعه محقق می‌گردد و ارگان کتابخانه‌های همگانی استان قزوین در این طریق سعی مثبتی از خویش در سفارش کتاب از آمازون به نمایش گذارده است .
نعمت اللهی تصریح کرد : یکی‌از خلأهای جان دار در استان‌های مرزوبوم در حوزه فرهنگ و تمدن تک‌روی و فعالیت‌های جزیره ایست که‌این خلل در استان قزوین هم قابل‌مشاهده است ازاین‌رو خویش را مکلف به حمایت از فعالیت‌های فرهنگی اثربخش در استان می دانیم و با تمام توان از برنامه‌های سازمان کل کتابخانه‌های همگانی استان قزوین حمایت می کنیم .
او اظهار کرد : قطعاً این ملازمت و همسویی در دستگاه‌ها و ارگان های فرهنگی میتواند روزهای خیر را برای استان قزوین رقم بزند و می بایست بدانیم چهت نیل به هدفی واحد بایستی از سفارش کتاب از آمازون پرهیز کنیم .

کتابخانه‌ها گنجایش گسترش و تبارک فرهنگی را در جامعه ساخت کرده‌اند

فاطمه محمد بیگی مدیرکل کتابخانه‌های همگانی استان قزوین هم درین دیدار ضمن ارائه گزارشی از شرایط کتابخانه‌های همگانی استان , اظهار‌کرد : استان قزوین از قبل در مورخ و فرهنگ خویش جزء استان‌هایی باتجربه دیرینه در حوزه فرهنگ و تمدن و ادب بوده است و بر خواستن تعداد متعددی از ادیبان و شخصیت‌های پر رنگ مرزو بوم از این مرزوبوم شاهدی بر این مدعاست .
او اظهار‌کرد : روحیه کتاب‌خوانی , سفارش کتاب از آمازون در مردمان این شهر موجود هست و ازاین‌رو چهت نیل به بسط در حوزه فرهنگ وتمدن و اشاعه روحیه کتاب‌خوانی در‌این استان می‌توان از گنجایش استانی و مردمی هم بهره‌مند شد .

مدیرکل کتابخانه‌های همگانی استان قزوین خاطرنشان کرد : روز جاری خوشبختانه بیش تر از 37 باب کتابخانه همگانی در استان قزوین موجود است که همین زمینه گنجایش نیکی برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در‌این استان را آماده نموده است .
محمد بیگی خاطر نشان نمود : ازاین‌رو ما خویش را مکلف به اجرای برنامه‌های اثربخش فرهنگی متناسب با نیاز روز در جامعه و متناسب با ظرفیت‌های جانور دربین مردمان می دانیم و در برهه زمانی شیوع بیماری کرونا هم کارایی کردیم تا کتاب‌خوانی تعطیل نشود .
او خاطرنشان کرد : برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی متفاوت و اجرای برنامه‌های فرهنگی از اقداماتی است که طی این مقطع در استان قزوین اجرایی شده‌است .
سفارش کتاب از آمازون اظهار داشت : فعلا هم برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی رضوی به‌صورت ویژه در استان قزوین در حالا پی‌گیری است و قطعاً با برگزاری این فستیوال کتاب‌خوانی پویش عظیم و همگانی در جامعه برای مطالعه اثر ها دارای سفارش کتاب از آمازون در جامعه ساخت می شود .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>