سشوار جیمی ساخت کجاست

نحوه انتخاب و خرید سشوار مناسب + سشوار جیمی ساخت کجاست

6 مه 2020 در ساعت 06:00

توسط سوگل پورمه مهرام
نحوه انتخاب و خرید سشوار مناسب + پیشنهاد خرید
آرایش و زیبایی

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که آیا خرید سشوار به خوبی کار می کند؟! ما باید به س yourال شما بله پاسخ دهیم ، سشوار خوب تأثیر زیادی در سلامت موهای شما دارد سشوار جیمی ساخت کجاست و هرچه وسواس بیشتری برای خرید آن داشته باشید ، در آینده موهایتان از سلامت بیشتری برخوردار می شود. اگر سشوار خوبی داشته باشید ، کمتر حالت موی شما گرفته می شود یا نه. در مقاله امروز می خواهیم شما را با مراحل انتخاب و خرید سشوار مناسب آشنا کنیم. با آنچه می پوشم باش!

سشوار جیمی ساخت کجاست

بهتر است هنگام خرید سشوار به تعدادی از فاکتورهای اساسی از جمله کیفیت ، قدرت ، وزن و همچنین لوازمی که به شما کمک می کنند تا موهای خود را راحت تر حالت دهید و خشک کنید بسیار توجه کنید.

سشوار را بر اساس نوع قطعات به کار رفته در آن انتخاب کنید
سشوار با تکنولوژی تورمالین و یونی

سشوارهای مجهز به فناوری یونی و تورمالین معمولاً بیشترین سشوار جیمی ساخت کجاست مقدار یون منفی را تولید می کنند. این باعث می شود دانه های آب روی موهای ضخیم و مجعد سریعتر تجزیه شوند و در نتیجه موهای شما زودتر خشک شوند و کمتر در معرض گرمای گرم قرار بگیرند. همچنین احتمال وز شدن موهای شما را کاهش می دهد. بنابراین اگر موهای پرپشت و موج داری دارید ، به شما پیشنهاد می کنیم این مدل سشوار را انتخاب کنید.

تورمالین فلزی نیمه قیمتی است که بیشترین یونهای منفی را تولید می کند. سشوارهای مجهز به فناوری تورمالین معمولاً قیمت بالاتری نسبت به سشوارهای معمولی دارند اما مطمئناً این سشوارها کارایی بیشتری دارند و به کسانی که موهای پرپشت و موج دار دارند کمک می کنند تا راحت تر موهای خود را خشک و حالت دهند. همچنین این سشوارها برای هر مدل مویی که به راحتی خشک نشود بسیار مناسب است.

اما به یاد داشته باشید که اگر موهای نازکی دارید بهتر است از این نوع سشوارها استفاده نکنید؛ زیرا سشوارها به اندازه مدل های دیگر به موهای شما حجم نمی دهند و ممکن است موهای شما روی پوست سر بخوابد.

سشوار حرفه ای جیمی

سشوار سرامیکی و چینی

سشوارهای پلاستیکی یا فلزی با پوشش های چینی یا سرامیک روی سطح ، گرمای با دوام و متعادل تری نسبت به سایر مدل های سشوار تولید می کنند. این سشوارها گزینه سشوار جیمی ساخت کجاست مناسبی برای موهای خشک هستند که به سرعت رطوبت خود را از دست می دهند. همچنین ، از آنجا که این مدل از سشوارها گرمای کمتری نسبت به سایر سشوارها دارند ، برای خشک کردن و حالت دادن به سایر موهای خشک و ریز نیز گزینه خوبی است.

برخی از سشوارهای سرامیکی و چینی نیز یونهای منفی تولید می کنند. همانطور که قبلا ذکر شد ، یونهای منفی باعث شکنندگی موهای شما می شوند و همچنین با تبخیر سریع دانه های آب ، روند خشک شدن موها را تسریع می کنند. برخی دیگر از سشوارهای سرامیکی و پرسلانی نیز دارای فناوری مادون قرمز هستند. این فناوری از امواج انرژی طولانی تر استفاده می کند. این اجازه می دهد تا گرما به خوبی به فولیکول های مو نفوذ کرده و آنها را به شدت خشک کند.

سشواری انتخاب کنید که درجه‌ تنظیم حرارت داشته باشد

سشوار سرامیکی و چینی
سشوار تیتانیوم

این سشوارها دمای مشخصی دارند. نکته منفی این سشوارها این است که می توانند بسیار گرم شوند. به همین دلیل ، اگر موهایتان آسیب دیده است ، توصیه می کنیم از این سشوار استفاده نکنید.

با این حال ، اگر موهای بسیار ضخیم یا بلندی دارید ، استفاده از سشوار تیتانیومی می تواند در وقت شما صرفه جویی کرده و سریعتر موهای شما را خشک کند. وزن سشوارهای تیتانیومی سشوار جیمی ساخت کجاست کمتر از سشوارهای سرامیکی و چینی است ، بنابراین می توانید از آنها راحت تر استفاده کنید. مخصوصاً اگر موهای پرپشت و بلندی دارید.

سشوار تیتانیوم

خرید سشوار حرفه ای جیمی

قدرت سشوار به قدرت موتور آن بستگی دارد. این بدان معناست که هرچه میزان وات بالاتر باشد ، سریعتر می توانید موهای خود را خشک کنید. سشوارهایی که وات کمتری دارند معمولاً ارزان ترند. اما این سشوارها سریعتر خراب می شوند ، زیرا برای خشک شدن موهای شما مجبورند به طور مداوم انرژی زیادی را مصرف کنند. در نتیجه ، به زودی مجبور خواهید شد سشوارهای پر قدرت را جایگزین آنها کنید.

سشوار را بر اساس قدرت و وزن آن انتخاب کنید
سشوار با حداقل توان 1500 وات انتخاب کنید

به طور کلی ، اگر قصد استفاده از سشوار در خانه را دارید ، سشوار جیمی ساخت کجاست بهتر است سشوار با حداقل توان 1500 وات تهیه کنید. همچنین ، اگر موهایی بیش از حد ضخیم دارید که خشک شدن آنها آسان نیست ، بهتر است سراغ سشوار با قدرت بین 1800 تا 2000 وات بروید. این سشوارها شبیه سشوارهای استفاده شده در سالن های زیبایی هستند. بنابراین با خرید آنها می توانید مانند یک آرایشگر حرفه ای موهای خود را در خانه حالت دهید.

سشوار با حداقل توان 1500 وات انتخاب کنید
ترجیحاً سشوار سبک انتخاب کنید

شاید تاکنون این موضوع را ندانید اما وزن سشوار عاملی اساسی است که باید هنگام خرید در نظر بگیرید. اگر سشوار سنگین است ، هنگام خشک کردن مو نمی توانید آن را به راحتی از هر سشوار جیمی ساخت کجاست جهت حرکت دهید و همچنین ، هر چقدر هم که ورزشکار باشید ، بازوها بعد از مدتی خسته می شوند! به همین دلیل بهتر است سشوار با وزنی متعادل انتخاب کنید. بهترین حالت این است که وزن سشوار حدود 450 گرم است.

ترجیحاً سشوار سبک انتخاب کنید
سشوار انتخاب کنید که درجه درجه داشته باشد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>