ردیاب شخصی کوچک 24 الی 72 ساعت شارژ NG160 – نیکان جی پی اس

نزدیک به ۶۰ % از افراد با زوال عقل در مواقعی رفتار سرگردانی را اتخاذ میکنند. رفتار سرگردانی میتواند در هر مرحله از زوال عقل روی دهد و در یک موقعیت خطرناک تنها بصورت تصادفی ممکن است فرد را پیدا کرد. چند نکته بیشتر برای کمک به افراد سرگردان که به اندازه استفاده از ردیاب شخصی مخفی میتواند مفید باشد.

ردیاب ها می تواند انواع مختلف داشته باشد. در بخش نرم ­افزار، کاربر امکانات فراوانی برای سهولت در پایش و مدیریت ردیاب ها پیش­ بینی شده است. هما نطور که بسیاری از ما میدانیم ، زمانی که شما مسئولیت فردی با آلزایمر را به عهده دارید، در صورت نداشتن ردیاب شخصی مخفی بزرگترین نگرانی شما این است که آن ها بدون اطلاع شما سرگردان شوند، و خود را در خطر قرار دهند.

کسی که ممکن است در معرض خطر افتادن باشد. این بیماران ممکن است زمانی که بیرون از خانه هستند، گم شوند – برای مثال هنگامی که برای خرید بیرون رفته اند یا در هنگام استفاده از وسایل نقلیه عمومی یا در بسیاری از موارد دیگر و همچنین در شلوغی های روزهای تعطیل. ایجاد این برنامه زمانی که کامپیوتر خود را همراه ندارید ، برای نظارت بر ایمنی عزیزانتان آسان تراست.

کسی که سرگردان می شود و مسیر خود را گم میکند. کلاینت پوشش آنلاین مکان یابی TK-Star از سامانه ای امن استفاده میکند که اطلاعات شما را به جز شما در اختیار سایرین قرار نخواهد داد. همچنین بسیاری از ردیابهای شخصی از قابلیت شنود برخوردار بوده و صداهای موقعیت مکانی فرد یا صدای محیط وسیله نقلیه را با بالاترین کیفیت ممکن به کاربر مخابره خواهد کرد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب شخصی رایگان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دانلود کتاب جدید

ایندکسر