راه های موفقیت زنان که هیچ کس به شما نمی‌گوید

در این روزگار، همه زنان تمایل دارند به چیزهایی که میخواهند سریعتر برسند. از کاهش وزن تا سرعت اینترنت تا پاسخ به آخرین ایمیل یا متن، همه چیز درباره رضایت فوری است. این امر به حوزه شغلی نیز گسترش می یابد، جایی که افراد تمایل دارند پول در بیاورند و موفق شوند. اما راه موفقیت زنان چیست؟ چطور یک زن می تواند مثل یک مرد موفق باشد؟

راستش، هیچ راز مخفی وجود ندارد که زنان را یک شبه موفق کند. با این وجود اقدامات پیشگیرانه خاصی وجود دارد که می توانید در حرفه خود انجام دهید و به شما کمک می کند سفر خود را به سمت موفقیت تنظیم کنید. این نکات را امتحان کنید تا سریعتر موفق شوید:

1. اهداف مشخصی را تعیین کنید.

یکی از راه های راه های شاد بودن زنان دستیابی سریع به موفقیت است. برای موفقیت سریعتر، ابتدا به یک نقشه راه برای حرفه خود نیاز دارید. از این گذشته، اگر نقطه پایانی در ذهن شما نباشد، نمی توانید میانبر بگیرید. تعریف موفقیت برای همه متفاوت است، بنابراین مهم است که اهداف شخصی خود را روشن کنید. می خواهید در حرفه خود به چه چیزی برسید؟ تا آنجا که می توانید خاص باشید، زیرا تنها زمانی که اهداف مشخصی را تعریف کرده اید می توانید گام های عملی در جهت رسیدن به آنها ایجاد کنید.

اهداف بزرگ و بلند مدت به زنان موفق کمک می کنند تا چارچوبی برای حرفه خود ایجاد کنید. با در نظر داشتن اهداف، می توانید اهداف کوچک ایجاد کنید که به عنوان نقاط عطف دستیابی قابل دستیابی عمل می کنند. با بالا بردن میله، همیشه انگیزه ای برای کار سخت خواهید داشت که به شما کمک می کند موفق شوید.

2. یک روال عادی ایجاد کنید و به آن پایبند باشید.

بیشتر زنان موفق و خودساخته از قبل این را می دانند: تکرار یک فایده بزرگ دارد. روال شما را به جلو حرکت می دهد و به شما کمک می کند تا به رشد خود ادامه دهید. یک چیز، اگر شما یک روال را دنبال می کنید، نظارت بر پیشرفت خود با گذشت زمان بسیار آسان تر است.

برای دیگری، یک برنامه روزمره به شما کمک می کند عادت های خوبی برقرار کنید که می تواند کار شما را به سرعت پیشرفت کند.

به عنوان مثال، بگویید معمول شما این است که هر شب یک ساعت بعد از شام نشریات مربوط به مسیر شغلی خود را بخوانید. اگر زمان های مشخصی را برای فعالیت های خاص اختصاص دهید، بعد از مدتی مانند حافظه عضله می شود. با انجام روال های مثبت، شما اغلب سریعاً نتایج را مشاهده می کنید.

3. مربی پیدا کنید.

بسیاری از زنان موفق در این مورد مشترک هستند: آنها یک مربی داشتند. مربی کسی است که در همان مسیر شغلی شما باشد، اما در مراحل دیگر. از یک تجربه، آنها می توانند اطلاعات و راهنمایی های مربوط به مسیر شغلی انتخابی شما را ارائه دهند.

آنها همچنین می توانند شما را در مواردی مانند چگونگی جلوگیری از مشکلات احتمالی و نحوه نزدیک شدن به مراحل بعدی حرفه خود راهنمایی کنند. یک مربی اغلب می تواند ایجاد ارتباط بین شما و دیگران باشد که می تواند به پیشرفت شغلی شما نیز کمک کند. داشتن یک مربی می تواند از بسیاری جهات به نفع شما باشد و کاملاً به شما کمک می کند تا سریعتر از موفقیت بدون راهنمایی، موفقیت را پیدا کنید.

کسب مهارت‌های جدید باعث افزایش اعتماد به نفس در زنان می شود. از سوی دیگر راهی برای دستیابی به موفقیت است.

< http://irselfmade.com/category/successful-women/ . روال کار خود را ساده کنید.

یک راز موفقیت زنان موفق ساده کردن امور است. اگر به شما بگویم که می توانید با کم کردن کار زندگی خود را ساده کنید و سد راه هایی که مانع موفقیت شما می شوند را بردارید؟ روال های مثبت می توانند به شما کمک کنند سریعتر در حرفه خود پیشرفت کنید. اما عادت های بد و کارهای روزمره می توانند نتیجه معکوس داشته باشند. بنابراین چگونه می توانید برنامه های روزمره خود را ساده کنید تا عادت های بد را از بین ببرید؟

ابتدا همه مواردی را که وقت شما را می گیرد و به پیشرفت شغلی شما کمک نمی کند، در نظر بگیرید. می دانید، مواردی مانند چک کردن توییتر هر چند دقیقه یا مرور در آمازون در حالی که باید کار می کنید. هنگامی که این اسفنج های زمانی را شناسایی کردید، سخت کار کنید تا آنها را از بین ببرید یا حداقل آنها را در جریان نگه دارید. برای از بین بردن حواس پرتی، نظم و انضباط لازم است، اما شما می توانید بیشتر تمرکز کنید، و این باعث می شود خیلی سریعتر به جایی برسید که می خواهید حرفه ای شوید.

5. بیاموزید که چگونه نه بگویید.

یکی از راه های شاد بودن زنان توانایی «نه» گفتن است. نویسنده، هربرت بایارد سووپ اظهار داشت: “من نمی توانم فرمول مطمئنی برای موفقیت به شما بدهم، اما می توانم فرمولی برای شکست به شما بدهم: سعی کنید همیشه همه را راضی کنید.”

بله گفتن آسان است و خوشحال کننده است. اما اگر به خیلی زیاد بله بگویید، ممکن است خشک شما را بمکد. اگر فرد آری هستید، احتمالاً موافقت می کنید که پروژه ها و تعهدات زیادی را به عهده بگیرید. یا شما نوعی از افرادی هستید که به راحتی با همه چیز موافقت می کنید و سپس در آخرین لحظه پوسته پوسته می شوید. در هر صورت، این گرایش ها از نظر پیشرفت شغلی به شما لطفی نمی دهند.

نه گفتن ممکن است دشوار باشد، اما معمولاً در طولانی مدت بهتر است. این یکپارچگی را نشان می دهد، و شما نخواهید دید که وقت خود را برای چیزهایی که باعث پیشرفت حرفه شما نیستند، تلف می کنید.

6. در مورد پول باهوش باشید.

پس انداز کردن یکی رازهای زنان خودساخته است. شاید سخت است که پیش بروید وقتی که دائماً در حال پرداخت پول یا زندگی در یک فیش حقوقی هستید. اگر می خواهید سریعتر موفق شوید، باید در مورد پس انداز پول هوشمند باشید.

خودتان یک پول خوب انجام دهید و مقداری از حقوق و دستمزد حساب پس انداز خود را کنار بگذارید. بله، ممکن است خسته کننده باشد، اما کمی خویشتنداری اکنون می تواند به موفقیت در آینده نه چندان دور بیفزاید. افراد موفق اغلب زیر توانایی خود زندگی می کنند. این بخل نیست اما بخاطر اینکه آنها می دانند برای پول درآوردن گاهی وقت می برد و آنها می خواهند آماده باشند.

هنگامی که در مورد پس انداز پول هوشمند هستید، می توانید با گذشت زمان با یک شبکه ایمنی رشد کنید. وقتی نوبت به سرمایه گذاری یا راه اندازی اتوبوس می رسد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>