راهنمای خرید کمربند لاغری شکم و پهلو

فهرست
بهترین کمربند لاغری شکم و پهلو و گرما
بهترین کمربند لاغری یک مدل HI-Bm114 است
بهترین مدل کمربند لاغری 121
بهترین کمربند لاغری حرارتی “KL-1286i”
بهترین کمربند لاغری وبرو شپ
کمربند لاغری حرارتی YouTube مدل حرارتی کد 02
کمربند لاغری اولتراسونیک اندازه XXL
کمربند لاغری “Vibro” ، مدل IGIA
مدلهای بیشتر را ببینید

بهترین کمربند لاغری شکم و پهلو و لاغری

راهنمای خرید بهترین کمربند لاغری شکم و پهلوها
یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای داشتن دور کمر خوب و خلاص شدن از شر چربی ، استفاده از بهترین کمربند لاغری است. کاهش وزن منجر به خستگی و خستگی مداوم می شود.

فقط نیم ساعت استفاده روزانه از این کمربندها در مدت زمان کوتاهی به بدن شما فرم می دهد و بهترین سبک را به شما می دهد. در این حالت دیگر نگران پوشیدن لباس تنگ و پوشیدن قسمت های مختلف چربی بدن نخواهید بود. در این پست ، ما می خواهیم مارک های مختلف کمربند لرزشی و لاغری را از نظر مارک بررسی کرده و به شما کمک کنیم تا این دستگاه را خریداری کنید. پس تا آخر با ما باشید.

مشاهدهگر فیلم

00:00
02:11

بهترین راهنمای خرید کمربند لاغری

کمربندهای لاغری از یک پلیمر مصنوعی به نام “نئوپرن” ساخته شده اند که در برابر آب و روغن مقاوم است. کافیست این کمربند را به دور شکم و پهلو بپیچید و مراحل را شروع کنید. بسته به الکتریکی یا ساده بودن کمربند ، بدن شما شروع به تعریق می کند و عرق در اثر فشار به شکم و پهلوها باعث چربی اضافی می شود.

این فقط برای سوزاندن چربی نیست ، بلکه برای کسانی که کمر درد دارند نیز است. برخی تصور می کنند کمربندهای لاغری تاثیری ندارند و موقتی هستند. با این حال ، باید بدانید که این نوع کمربندها فقط به آنها بستگی ندارد ، زیرا هر روز آنها را به دور کمر خود می پیچید و انتظار کاهش وزن دارید. بلکه به چیزهای خوب زندگی مثل ایروبیک فکر کنید. در اینجا باید جستجو کنید که در انتخاب خود به دنبال چه چیزی باشید.

با حرکت لرزشی
کمربندهای لاغری در این زمینه دو نوع دارند. بعضی از سری ها لرزش ندارند و بعضی از سری ها فقط گرما تولید می کنند. نوارهای لرزشی نازک به همان روش لرزش تلفن همراه کار می کنند.

در یک ثانیه ، تصور کنید که به دنیایی تحت کنترل کارما ارل منتقل می شوید. در هر شرایط و هر مکانی می توانید تا نیم ساعت از آنها استفاده کنید و با کاهش وزن و کاهش اندازه دور کمر خود می توانید به هضم بهتر غذا نیز کمک کنید. همچنین ، اینها تمرینات مربوط به عضلات شکم هستند.

افزایش تعریق با کمربند لاغری
علت اصلی کاهش وزن در هنگام کمربند لاغری تعریق است. عرق می سوزد و مقادیر بالای چربی را از بین می برد. با این حال ، باید توجه داشته باشید که تعریق زیاد می تواند مضر باشد و فشار خون را کاهش دهد.

دستگاه انتخاب شده باید بتواند دما را کنترل کند تا سالم زیبا عرق برای عملکرد خوب انتخاب شود. مواد کمربند از ورود هوا به آن جلوگیری کرده و باعث تعریق آن می شود. اکنون که گزینه افزایش دما را انتخاب کرده اید ، تعریق سریعتر اتفاق می افتد. بهتر است بیش از 30 دقیقه در روز از این دستگاه استفاده نکنید.

اندازه مناسب را انتخاب کنید


افراد بسته به موقعیت کمر اندازه مشخصی دارند. بنابراین ، شما باید کمربندی را انتخاب کنید که ابتدا متناسب با کمر باشد و کمر را به خوبی بپوشاند ، ثانیا ، نباید خیلی بزرگ باشد تا بعد از چند ماه چربی شما کم شود. همه چیز. کمر را بپیچید.

بهترین اجزای کمربند لاغری

کمربندهای لاغری از پلیمرهای مصنوعی ساخته شده اند و مراحل مختلفی دارند. بنابراین باید در انتخاب آنها دقت کنید تا احساس دنجی و لطافت به شما دست دهد و اگر احتمالاً به مواد حساسیت دارید حساسیت ایجاد نمی کند.

اکنون که با نکاتی که قبل از خرید کمربند لاغری باید در نظر داشته باشید آشنا شدید ، ما 9 کمربند لاغری بهترین بازار را با انواع ویبراتورها و بخاری ها ارائه می دهیم.

بهترین کمربند لاغری یک مدل HI-Bm114 است

برای افرادی که می خواهند وزن کم کنند اما وقت کافی برای رفتن به باشگاه ندارند ، کمربند لاغری یکی از بهترین گزینه ها است. یکی از محصولات با کیفیت در این زمینه کمربند لاغری تک HI-Bm114 است. این مدل برای افرادی که وقت کافی برای ورزش ندارند بسیار موثر است. این مدل با تکان دادن و تولید گرما چربی شکم را حل می کند.

استفاده ترکیبی از لرزش و گرما باعث شده تا این مدل بیش از هر زمان دیگری کار کند. استفاده از کمربند نازک HI-Bm114 به مدت 10 دقیقه توصیه می شود ، بنابراین یک تایمر 10 دقیقه ای برای این مدل نصب شده است. این محصول دارای دو موتور برای تولید گرما و لرزش است و استفاده از دو موتور باعث افزایش قدرت این مدل شده است. مصرف برق این تسمه 48 وات است.

بیشتر بدانید
یکی از ویژگی های این مدل امکان استفاده از برنامه نویسی دستی با 5 درجه مختلف است. این محصول از راه دور قابل کنترل است. از دیگر ویژگی های این محصول کیف دستی کیف دستی و قابلیت تنظیم و کنترل سرعت و شدت ریتم ماساژ است.

مناسب برای کمر
جرم ارتعاش

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>