دکوراسیون داخلی در کرج با کمترین هزینه

ما در املاک آنلاین دکوراسیون داخلی منزل را راه حلی برای به روز رسانی یک منزل در جهت پاسخگویی به نیاز های امروزی میدانیم. منزل را فضای شکل گیری خاطرات میدانیم و دکوراسیون داخلی منزل را تلاشی برای حفظ خاطرات برای ایجاد خاطراتی جدید در کنار دوستان و خانواده.

 

منزل در زندگی انسان و شکل گیری شخصیت هر فرد نقش بسیار مهمی دارد. یک طراحی خوب در منزل میتواند با پاسخ گویی به نیاز های مختلف ما، زندگی را برای ما شیرین و لذت بخش کند . اما هر منزل ای با گذر زمان ضمن فرسوده شدن قابلیت پاسخ به نیاز های جدید را از دست میدهد که این موضوع باعث کاهش کیفیت یک منزل میشود. از این رو دکوراسیون داخلی منزل در این مواقع انتخاب مناسبی است برای به روز رسانی منزل ای که فضای شکل گیری خاطرات تلخ و شیرین ما است امن ترین فضا برای بودن در کنار خانواده هایمان میباشد.

اصول دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل در واقع در راستای پاسخ به نیاز های جدید شما از یک منزل انجام میشود

برای دکوراسیون داخلی منزل و دکوراسیون داخلی مسکونی قبل از هر چیز باید به هدف این دکوراسیون داخلی نگاهی عمیق بیاندازیم. بسیاری از مواقع دکوراسیون داخلی منزل به دلیل خرابی در منزل و به خصوص تاسیسات ساختمان اتفاق می افتد . بسیاری از مواقع هم دکوراسیون داخلی مسکونی به دلیل فرسودگی فضا های داخلی مانند دیوار ها و یا عدم پاسخگویی مناسب به نیاز های امروزی انجام میشود.

 

ما در دفتر معماری ایماژ قبل از هر چیز تلاش میکنیم با نیاز های مختلف ساکنین منزل آشنا بشویم . همچنین یکی دیگر از مسائلی که باید به آن توجه کرد هدف های افراد در سال های آتی است. چرا که در دکوراسیون داخلی مسکونی هر چقدر بیشتر بتوان به نیاز های افراد پاسخ مناسب داد و پیش بینی های دقیق تری از تغییرات در آینده داشته باشیم ، میتوانیم یک دکوراسیون داخلی موفق تر داشته باشیم.

 

جهت بازدید از نمونه کار های دفتر معماری ایماژ کلیک کنید

دلیل-دکوراسیون داخلی-منزل

منزل ما چرا نیاز به دکوراسیون داخلی دارد؟

طراحی و دکوراسیون داخلی مسکونی به چند دلیل میتواند اتفاق افتد . یکی از دلایل اصلی که کارفرما در زمان مراجعه به ما در دفتر معماری ایماژ برای دکوراسیون داخلی منزل خود دارد فرسودگی منزل میباشد. این فرسودگی هم میتواند در ظاهر منزل وجود داشته باشد و هم میتواند در تاسیسات و لوله کشی های منزل باشد. در دکوراسیون داخلی منزل های قدیمی و به ظاهر فرسوده معمولا هم نیاز به تعویض و به روز رسانی تاسیسات میباشد و هم به تغییرات در پلان منزل و به روز رسانی پوسته نهایی .

 

و اما یکی دیگر از دلایلی که کارفرما برای دکوراسیون داخلی منزل خود به ما مراجعه میکند بحث عدم پاسخگویی ساختمان به نیاز های آن فرد میباشد. به عنوان مثال با گسترش خانواده افراد میخواهند در دکوراسیون داخلی منزل خود یک اتاق اضافه کنند و یا فضای آشپزمنزل م نهار خوری را گسترش دهند. در این حالت از دکوراسیون داخلی معمولا ما ضمن طراحی کلی فضا ها ، رنگ بندی و پوسته نهایی منزل پلان منزل را باز طراحی کرده تا با نیاز های جدید کارفرما تطابق یابد.

 

دکوراسیون داخلی و بازگشت فضا های از یاد رفته

امروزه متاسفانه بسیاری دکوراسیون داخلی منزل را تنها به  مسائل ظاهری منزل مرتبط میکنند. ما در دفتر معماری ایماژ دکوراسیون داخلی منزل را فرا تر از یک به روز رسانی ساده و ظاهری میبینیم . در دکوراسیون داخلی مسکونی ما به دنبال یافتن فضا هایی هستیم که در زندگی ما ضروری هستند اما در ساختمان سازی امروزی از یاد رفته اند. در واقع ما در دکوراسیون داخلی مسکونی در تلاش هستیم تا هر فضا را با توجه به کاربری که دارد به صورت کامل طراحی کنیم و جزییات مورد نیاز هر کاربری را در نظر بگیریم.

 

مسائلی مانند قرار گیری میز مطالعه و میز آرایش در اتاق خواب ها ، تفکیک فضای تر و خشک در سرویس ها ، برقراری مثلث کار در آشپزمنزل ها، ایجاد آشپزمنزل کثیف در منزل ، فضای رختشوی منزل و غیره و غیره از جمله مسائلی هستند که در یک دکوراسیون داخلی باید به آن ها توجه کرد و در دکوراسیون داخلی معماری پیاده سازی کرد. بسیاری از مواقع نادیده گرفتن این جزییات میتواند لذت استفاده از فضا را به علت کاهش عملکرد آن فضا از کاربر بگیرد .

 

مشاوره-معماری

دکوراسیون داخلی-مسکونی

مراحل دکوراسیون داخلی منزل

آشنایی با نیاز های ساکنین: همانطور که گفته شد یکی از مهمترین مسائل در دکوراسیون داخلی منزل مسکونی آشنایی با نیاز های افراد و ساکنین میباشد. دلایل زیادی برای دکوراسیون داخلی منزل وجود دارد که باید این دلایل را کالبد شکافی کرد تا در مراحل بعدی بتوان پاسخ مناسبی را به کمک طراحی برایشان به دست آوریم.

 

طراحی داخلی: پس از آشنایی با نیاز های ساکنین منزل و دلیل اصلی طراحی و دکوراسیون داخلی منزل زمان آن میرسد که طراح شما وارد عمل شود. پاسخ به نیاز های ساکنین توسط طراحی از مهمترین بخش های دکوراسیون داخلی منزل است که باید زمان مناسبی را برای آن اختصاص داد.

 

برآورد هزینه: پس از تکمیل طراحی و نهایی شدن طرح دکوراسیون داخلی منزل ، زمان آن میرسد که هزینه های مورد نیاز برای انجام دکوراسیون داخلی منزل محاسبه شود . برآورد هزینه های دکوراسیون داخلی با توجه به مدت زمان و شرایط دکوراسیون داخلی منزل عموما با یک تلورانس منطقی محاسبه و اعلام میشود. چرا که این موضوع قبل از شروع کار کارفرما را از هزینه های پیش رو و میزان ریسک هزینه ها آگاه میکند و یک آزادی ذهنی جهت تصمیم گیری های آتی به کارفرما میدهد.

 

تخریب: شروع یک تولد نو با تخریب آنچه دیگر پاسخگوی نیاز های ما نیست شروع میشود. تخریب بخش مهمی از دکوراسیون داخلی واحد مسکونی میباشد. چرا که تخریب ضمن حساسیتی که در ایمنی ساختمان دارد آلودگی های محیطی و صوتی زیادی نیز با خود به همراه دارد. از این رو باید به سرعت و با دقت بالا انجام گیرد. نقشه های تخریب باید پیش از انجام هر کاری آماده و به دست کارگاه برسد.

 

تاسیسات: در هر دکوراسیون داخلی احتمال تعویض و تغییر لوله ها و شیر آلات و همچنین سیستم های گرمایشی و سرمایشی وجود دارد که باید در این مرحله به سر انجام برسند. با تخریب و کنده شدن کف و دیوار ها بهترین زمان برای تعویض لوله های زنگ زده در دکوراسیون داخلی ساختمان رسیده است. تاسیسات دیگری که در این مرحله با توجه به طراحی جدید ساختمان تغییر میکند تاسیسات الکتریکی میباشد. تغییرات در سیم کشی و کم و زیاد شدن کلید پریز ها با توجه به نور پردازی جدید نیز در این مرحله باید انجام شود.

 

سفت کاری: با رسیدن به مرحله سفت کاری در دکوراسیون داخلی منزل مسکونی شما میتوانید استخوان بندی طرح جدید منزل حود را مشاهده کنید. چرا که در این مرحله دیوار چینی های جدید کشیده میشوند ، رابیتس بندی و سقف کاذب با توجه به طرح انجام میشود، سرویس ها عایق بندی و تراز میشوند و همه چیز آماده میشود که وارد جزییات نهایی کار بشویم.

 

نازک کاری: نازک کاری در تمام دکوراسیون داخلی ها بیشترین زمان را به خود اختصاص میدهد چرا که این مرحله پرداخت نهایی منزل میباشد و جزییات زیادی را با خود به همراه دارد. بی دقتی و عجله در این مرحله میتواند شما را از طرح اصلی و آنچه منتظرش هستید دور کند. گچ کاری ، کاشی کاری ، نصب سرویس ها ، نصب کابینا ها و کمد ها ، سرامیک کف ، نقاشی و همه و همه در این مرحله از کار کامل میشوند.

 

برای آشنایی با مراحل دکوراسیون داخلی انواع منزل کلیک کنید

اهمیت طراحی داخلی در دکوراسیون داخلی منزل

یکی از دلایل همیشگی ما برای دکوراسیون داخلی منزل به جز موضوعات عملکردی ، نیاز ما به داشتن منزل ای نو با طراحی به روز و کارامد میباشد. طراحی داخلی منزل باید از ترکیب خواسته های عملکردی کارفرما و سلیقه شخصی وی انجام شود. توجه به موضوعاتی مانند رنگ ها ، مصالح ، چیدمان فضا و نورپردازی از جمله موضوعات مهم در طراحی داخلی دکوراسیون داخلی یک منزل میباشد که باید به آن ها توجه کرد چرا که این موضوع میتواند تاثیر دکوراسیون داخلی منزل را بیش از پیش برای ساکنین پررنگ کند.

 

ما در دفتر معماری ایماژ با توجه به نیاز های کارفرما طراحی داخلی منزل را قبل از شروع دکوراسیون داخلی منزل در چند نمونه مختلف به صورت تصاویر سه بعدی آماده میکنیم تا بتوانیم نزدیکترین گزینه مناسب با توجه به سلایق و خواسته های کارفرما به دست بیاوریم. همچنین گزینه های ارائه شده ضمن تفاوت در طراحی داخلی در موارد دیگر مانند چیدمان و هزینه نیز با یکدیگر متفاوت هستند و شامل گزینه های کم هزینه و گزینه هایی با هزینه بیشتر میشود. این موضوع باعث افزایش قدرت انتخاب کارفرما جهت شروع دکوراسیون داخلی منزل میباشد.

 

فضا های اصلی در دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی آشپزحانه: دکوراسیون داخلی آشپزمنزل را میتوان یکی از فضا های اصلی در دکوراسیون داخلی منزل دانست. دکوراسیون داخلی آشپزمنزل نسبت به دیگر فضا های منزل به خاطر مصرف بالای چوب و تجهیزات پخت و پز و شست و شو هزینه بیشتری را به خود اختصاص میدهد. همچنین به علت استفاده روزمره از این فضا و حضور آشپزمنزل در مرکز منزل نیازمند اهمیت بیشتری میباشد و طراح باید حساسیت بالایی را در طراحی این فضا به خرج بدهد. در طراحی آشپزمنزل موضوعات مختلفی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال در چیدمان سه عنصر اصلی آشپزمنزل یعنی یخچال ، گاز و سینک ظرف شویی نیاز هست که به موضوع مثلث کار آشپزمنزل دقت شود . مثلث کار آشپزمنزل باعث افزایش کارایی این فضا میشود و به کاربر اجازه میدهد تا حس بهتری در زمان حضور در این فضا داشته باشد.

دکوراسیون داخلی سالن: دکوراسیون داخلی سالن شامل فضا های مختلفی مانند فضای پذیرایی فضای تلویزیون و فضای نهار خوری میشود. عمده مساحت هر منزل را این فضا ها تشکیل میدهند و هیمن امر باعث افزایش اهمیت طراحی در دکوراسیون داخلی سالن و فضا های مانند آن میشود. در دکوراسیون داخلی فضای سالن باید سعی شود تا چیدمان برای حالات مختلف پیش بینی شود و نور پردازی کاملا هدفمند و فکر شده انجام شود. در واقع در دکوراسیون داخلی سالن باید بیشترین زمان را گذاشت چرا که امضای نهایی کار در این بخش دیده میشود.

دکوراسیون داخلی اتاق ها: اتاق های هر منزل بمانند اثر انگشت هر فرد فضایی منحصر به فرد است. اتاق والدین ، اتاق فرزند کوچک ، اتاق فرزند بزرگ و غیره هر کدام باید با توجه به نیاز مصرف کننده آن اتاق طراحی شود. در دکوراسیون داخلی اتاق باید فضا هایی مانند فضای میز کار، فضای کمد ، فضای میز آرایش و فضای تخت خواب همه و همه به عنوان یک استاندارد ثابت دیده شود.

دکوراسیون داخلی سرویس ها: مساله ای که در دکوراسیون داخلی سرویس و حمام وجود دارد تفکیک فضا های تر و خشک و فضای تمیز و کثیف میباشد. امروزه متاسفانه در دکوراسیون داخلی سرویس های بهداشتی و دکوراسیون داخلی حمام ها کمتر به این موضوعات توجه میشود که در گذر زمان استفاده از این فضا ها را برای ساکنین نا خوشایند میکند.

دکوراسیون داخلی تراس و پاسیو: پاسیو ها در طبقه همکف و تراس ها در طبقات بالایی از جمله فضا هایی هستند که متاسفانه در دکوراسیون داخلی منزل معمولا مورد کم لطفی قرار میگیرند. ما در دفتر معماری ایماژ معتقد هستیم که فضا هایی مانند بالکن ، تراس و پاسیو میتواند توسط یک طراحی خوب پس از دکوراسیون داخلی منزل به یک فضای با کیفیت و سازگار با نیاز های ساکنین تبدیل شود

برای آشنایی خدمات دفتر معماری ایماژ کلیک کنید

دکوراسیون داخلی-آشپزمنزل

دکوراسیون داخلی منزل با متراژ های مختلف

هر متراژی از منزل نیاز به جزییات و فضا های خاص خود را دارد که باید در طراحی به آن ها توجه شود

دکوراسیون داخلی منزل های ۶۰ تا ۸۰ متر: در دکوراسیون داخلی منزل های 60 تا 80 متری جزییات از اهمیت بالایی برخوردار میشوند. دکوراسیون داخلی منزل های 60 تا 80 متری به علت فضا های نسبتا کوچکی که دارند باید به دقت طراحی شوند تا از اتلاف فضا جلوگیری شود. در دکوراسیون داخلی منزل های 60 تا 80 متری فضا ها بهتر است به صورت باز و نسبتا پیوسته به یکدیگر طراحی شوند تا از کوچک به نظر آمدن فضا ها جلوگیری شود. منزل های 60 تا 80 متر بهتر است یک خوابه باشند اما در واحد های 80 متری میتوان دو اتاق خواب هم داشت.

دکوراسیون داخلی منزل های ۸۰ تا ۱0۰ متر : دکوراسیون داخلی منزل های 80 تا 120 متر عموما برای زندگی خانواده های 3 نفره انجام میشود. در دکوراسیون داخلی منزل های 80 تا 120 متر تفکیک فضای مهمان و فضای خصوصی پر اهمیت میشود. با زیاد شدن تعداد افراد مقیم در منزل طراح و معمار باید بتواند فضای خصوصی برای هر فرد تامین کند و خواسته های افراد مختلف را در دکوراسیون داخلی برآورده کند. دکوراسیون داخلی منزل تا متراژ 120 متر به علت کم بودن متراژ فضا ممکن است هزینه بالاتری در هر متر نسبت به منزل های بزرگ تر داشته باشد.

دکوراسیون داخلی منزل های 120 تا ۱۵۰ متر : زمانی که ابعاد منزل افزایش پیدا میکند طراح و معمار باید بتواند به نیاز های بیشتری در دکوراسیون داخلی منزل پاسخ بدهد. در دکوراسیون داخلی منزل های 120 تا 150 متر معمولا منزل دارای دو الی سه اتاق خواب میباشد که یک اتاق دارای سرویس و حمام مستر میباشد.

دکوراسیون داخلی منزل های ۱۵۰ متر به بالا : در دکوراسیون داخلی منزل های 150 متر به بالا باید ضمن فراهم آوری کیفیت های استاندارد فضا به کیفیت های خاص و نیاز های خاص هر فرد نیز توجه کرد . در دکوراسیون داخلی منزل های 150 متر به بالا فضا ها قابلیت جا به جایی بیشتری را دارند و دست طراح و معمار برای رسیدن به یک طرح مطلوب و با کیفیت بسیار باز تر است.

مشاوره-معماری

دکوراسیون داخلی منزل قدیمی

منزل های قدیمی برای همه ما یاد آور خاطرات شیرین کودکی میباشند و میتوان گفت یافتن کیفیت های خاص این منزل های قدیمی در ساختمان های امروزی کاری دشوار است. منزل های قدیمی جهت ادامه حیات خود حتما نیاز به دکوراسیون داخلی دارند تا بتوانند به نیاز های امروزه کاربر خود پاسخ مناسب دهند. هزینه و مشکلات دکوراسیون داخلی منزل قدیمی معمولا کمتر از تغییر منزل و یا ساخت یک منزل جدید میباشد ، همین امر دکوراسیون داخلی منزل قدیمی را یک راه پرکاربرد برای داشتن منزل ای نو کرده است. زمانی که از دکوراسیون داخلی یک منزل قدیمی صحبت میکنیم منظور ما منزل ای است که حدودا بیش از 30 یا 40 سال عمر داشته باشد . این منزل ها معمولا منزل های با ارزشی از لحاظ کیفیت فضایی میباشند و در بسیاری از مواقع دکوراسیون داخلی منزل های قدیمی در راستای تغییر کاربری آن ها به فضا هایی مانند هتل ، رستوران و … انجام میشود.

 

دکوراسیون داخلی منزل های قدیمی با توجه به سن و سیستم ساخت متفاوت در گذشته چالش های خاص خود را دارد. این چالش ها شامل موضوعات مختلفی از جمله چالش های سازه ای ، چالش های معماری و چالش های تاسیساتی میباشد که باید در زمان دکوراسیون داخلی منزل قدیمی به آن توجه کرد.

 

دکوراسیون داخلی-منزل-قدیمی

دکوراسیون داخلی منزل چقدر زمان میبرد؟

سوالی که برای بسیاری از افرادی که تصمیم به دکوراسیون داخلی منزل خود گرفته اند بسیار مهم است این است که دکوراسیون داخلی چقدر زمان میبرد؟

 

طبیعی است که این موضوع برای افراد از درجه اهمیت بالایی برخوردار باشد چرا که بسیاری از افراد میخواهند منزل خودشان را دکوراسیون داخلی کنند و انتظار دارند که هر چه سریع تر این دکوراسیون داخلی منزل به سر انجام برسد تا بتوانند دوباره به منزل خود بازگردند و اما بیاری از افراد هم هستند که به دکوراسیون داخلی منزل به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه میکنند و میخواهند بدانند سرمایه آن ها چه زمانی قابلیت بازگشت را دارد.

 

هر منزل با توجه به ابعاد و موقعیت جغرافیایی و همچنین پیچیدگی طراحی زمان متفاوتی دارد اما حدودا بین ۱ ماه تا ۳ ماه برای ساختمان های ۸۰ تا ۲۰۰ متری زمان نیاز است که یک دکوراسیون داخلی کامل در آن انجام داد. طبیعی است که بالا بردن سرعت دکوراسیون داخلی نیازمند نیرو های بیشتر در کارگاه و خارج از کارگاه میباشد و به همین خاطر هزینه بیشتری را در بر میگیرد.

 

زمان-دکوراسیون داخلی-منزل

ما زمان دقیق پروژه را به شما اعلام میکنیم!

ما در دفتر معماری ایماژ برای راحتی خیال کارفرما های خودمان قبل از شروع، یک برنامه زمانی دقیق را با توجه به پیچیدگی اجرا و موقعیت پروژه به کارفرما ارائه کرده که در آن ضمن اشاره به کار های انجام شده در هر مرحله و نشان دادن پیشرفت دکوراسیون داخلی ، آن ها را از زمان کلی پروژه نیز با خبر میکنیم.

 

اطلاع از مدت زمان دکوراسیون داخلی منزل ضمن مدیریت هزینه ها باعث دقیق تر شدن هر چه بیشتر برنامه پیمانکار و همچنین برنامه ریزی کارفرما میشود. با توجه به تجربه بالای تیم اجرایی دفتر معماری ایماژ در زمینه دکوراسیون داخلی چالش های گوناگونی که در پروژه های دکوراسیون داخلی با متراژ های مختلف وجود دارد را از قبل پیش بینی کرده  و موارد را در برنامه ریزی زمانی برای هر چه دقیق تر و سریع تر شدن کار جایگذاری میکنیم.

 

دکوراسیون داخلی-منزل-چقدر-طول-میکشد

هزینه دکوراسیون داخلی منزل چقدر است؟

نیاز های خود از دکوراسیون داخلی یک منزل را به ما بگویید تا شما را در برآورد هزینه راهنمایی کنیم

دکوراسیون داخلی منزل چقدر هزینه بر میدارد؟ این سوال سوالی است که بیش از هر چیز ذهن افرادی که تصمیم به دکوراسیون داخلی منزل خود گرفته اند را درگیر کرده است. ما برای این دغدغه شما به پاسخی جامع و کامل رسیده ایم. دکوراسیون داخلی منزل را با هر هزینه ای میتوان انجام داد و این موضوع کاملا به نیاز های شما و طراحی جدید منزل شما دارد. پس بهتر است به دنبال یافتن هزینه دکوراسیون داخلی نباشید و به جای آن بودجه مورد نظر خود و نیاز های خود را تعیین کنید و به معمار و طراح خود بگویید که با توجه به بودجه و نیاز های شما طرح دکوراسیون داخلی شما را جلو ببرد.

 

هر منزل ای با توجه به نیاز های کاربر و همچنین سال ساخت لایه های مختلفی از دکوراسیون داخلی منزل را نیاز دارد از این رو با توجه به گستردگی بخش های مختلف دکوراسیون داخلی منزل کار دشواری است که هزینه آن را به طور کلی اعلام کرد. از این رو ما در دفتر معماری ایماژ جهت سهولت در رسیدن شما به یک پاسخ مناسب در رابطه با هزینه دکوراسیون داخلی و هزینه نو سازی منزل آن را به چند بهش تقسیم کرده که در اماده به آن اشاره میکنیم.

 

هزینه دکوراسیون داخلی کامل و تغییر فضا در منزل: دکوراسیون داخلی کامل منزل که شامل تغییر و جا به جایی فضا ها و دیوار های منزل و همچنین نو سازی تمام تاسیسات برقی و مکانیکی مانند سیم کشی ها و لوله کشی ها میباشد از جمله کامل ترین و البته پر هزینه ترین انواع دکوراسیون داخلی میباشد. هزینه دکوراسیون داخلی کامل یک منزل را به صورت میانگین میتوان حداقل بین 3 تا 5 میلیون تومان به ازای هر متر مربع در نظر گرفت. این نوع از دکوراسیون داخلی منزل را در واقع میتوان یک منزل جدید با طراحی پاسخگو به نیاز های روز کاربر دانست.

 

هزینه دکوراسیون داخلی منزل قدیمی: در دکوراسیون داخلی منزل قدیمی معمولا با توجه به سن بالای بنا همانند دکوراسیون داخلی کامل نیاز است که زمان و هزینه بیشتری نسبت به نوسازی منزل در نظر گرفت. هزینه دکوراسیون داخلی منزل قدیمی اگر نیاز به تغییر در تاسیسات مکانیکی و الکتریکی باشد همانند دکوراسیون داخلی کامل منزل بین 3 تا 5 میلیون تومان به ازای هر متر مربع در نظر گرفته میشود . اما اگر دکوراسیون داخلی منزل قدیمی نیازی به تغییر در نقشه منزل و تغییر اساسی در تاسیسات نداشته باشد میتوان هزینه آن را مقداری کاهش داد. البته باید به این موضوع توجه کرد که اگر منزل ای که از آن صحبت میکنیم بیش از 30 سال سن داشته باشد با توجه به موضوعات سازه ای نیاز است که هزینه آن به گونه دیگری محاسبه شود.

 

هزینه نوسازی منزل: نو سازی منزل شامل تغییر در موارد ظاهری در منزل میباشد. به عنوان مثال رنگ آمیزی دیوار های ، تغییر در کف پوش منزل ، تغییر در آشپزمنزل و بخش های چوبی منزل و غیره در بو سازی منزل قرار میگیرند. نو سازی منزل با توجه به اینکه جا به جایی در دیوار ها و تغییر در تاسیسات را شامل نمیشود هم زمان و هم هزینه کمتری برمیدارد. قبل از اعلام هزینه نو سازی منزل باید بگوییم که هزینه نو سازی منزل با توجه به گستردگی در اقداماتی که میتوان انجام داد بسیار متفاوت است اما حداقل بین 2 تا 4 میلیون تومان به ازای هر متر مربع میتواند هزینه بردارد.

 

معمار و طراح شما میتواند با برنامه ریزی دقیق از به وجود آمدن هزینه های اضافی جلوگیری کند و بودجه مورد نظر شما را هدفمند و در راستای پاسخ به نیاز های شما مصرف کند.

دانلود کتاب جدید

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagramobil ödeme bozdurbuy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynabahisnowsimdibahis girişsu kaçağı tespititesisatçıkepenk servisigüvenilir medyumgüvenilir medyumomegleantalya escortgates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul