دلیل چت کردن زنان و مردان زیبا در احساس چت

برعکس ، اگر مردی ببیند که یک زن به دلیل ارزشها و تفکر خود ، به دلیل تغذیه و همه چیز بسیار دوست داشتنی و ارزشمند است و برای زندگی خود برنامه ای بسیار قوی دارد. جذابیت دارد! به طور کلی ، اعتماد به نفس و عشق به خود که در بحث تنهایی در مورد آن صحبت می کنیم جذاب است.

زنی در اروپا توضیح داد که این آقا پس از رفتن به مدرسه با یک آقایی اروپایی و نوشیدن چای ، ابتدا برای خود حساب کرد و برای اولین بار آنها یکدیگر را روی زنگ دیدند و هیچ ارتباطی بین آنها وجود نداشت. و او گفت: وقتی همه چیز تمام شد و به قول معروف زنگ زد که به کلاس بروم ، آقا گفت: شما این مبلغ یورو را به من بدهکارید! آقا به خانم گفته بود که برای او یک نوشیدنی خریده است. اکنون این در فرهنگ ما وجود ندارد ، اما خوب ، این آقا خیلی راحت این حرف را زده بود و آن خانم گفت: آنقدر برای من جذاب بود که آقا نشان داد که طبق اصولی که برای خودش داشت طبق فرهنگ خودشان پایبند است.

چون او ایرانی و اروپایی بود. وی گفت: “طبق فرهنگ خودش ، او اصلاً به آنچه من فکر می کردم فکر نکرد و من ناراحت یا عصبانی شدم.” نه ، طبق سیستم فکری خودش ، بعد از خوردن چای یا قهوه یا هر چیز دیگری ؛ گفت: دقیقاً سهم تو اینقدر خواهد بود و به من پول بده !!! درست است ، این در فرهنگ چت روم ایرانی ما نیست ، ایدئولوژی ایران اصلاً متفاوت است. من نمی خواهم این موضوع را تأیید یا تکذیب کنم ، فقط می خواهم بگویم: وقتی شخصی نظر دارد و می ترسد از نظر خودش قضاوت شود و کاری را که فکر می کند درست است انجام دهد ، این از روی اعتماد است. این به خود و عشق می رسد. و این دو ویژگی باعث می شود طرف مقابل افراد را به خود جلب کند.

اصل ماجرا این است که گاهی اوقات داشتن اعتماد به نفس و اقدام مطابق با میل خود به گونه ای درک می شود که طرف فکر می کند فضای کمتری ایجاد می کند. اگر این مورد است. به عنوان مثال ، تصور کنید که در یک رابطه فرد خسته است و می خواهد بخوابد. حال ، اگر این شخص در بحث عزت نفس و عشق خود مشكل داشته باشد و به شخصی كه با او رابطه دارند بگوید: “امشب بیرون برویم؟” و آن شخص باید در چهره بماند و بگوید: “خوب ، من می آیم ، آره! و در میان خستگی ، نگو: پدرم امشب خسته است ، من می خواهم بخوابم ، اما اگر اعتماد به نفس داشته باشد ، می گوید: امشب خسته ام ، نمی توانم بیایم ، می خواهم بخوابم.

اما این مرد مقاله را اینگونه تفسیر می کند: ببینید ، او امشب جای زیادی نداشت! اگر عزت نفس این فرد باعث ایجاد جذابیت شود. اما تصور این است که فضای کمتری ایجاد می کند! اصلا. زیرا اگر فردی واقعاً بخواهد فضای کمتری اشغال کند و برنامه ریزی و سیاست گذاری کند ، این کاملاً معمولی است. به طور کلی ، تابش و رفتاری که از اتهامات شخص ناشی می شود کاملاً مشخصه که روی نقشه است و اصلاً کار درستی نیست.

بنابراین اصلاً اینگونه نیست که اگر آنرا کمتر محلی کنیم محبوبیت بیشتری پیدا خواهیم کرد! و طرف مقابل را بیشتر به سمت خود جذب می کنیم. جذابیت طرف مقابل این است که ما خودمان هستیم. صداقت محض! صداقت مطلق داشته باشید. اگر این شخص چیزی را از ما بخواهد بدون اینکه آن را در نظر بگیرد و بگوید: وای ، اگر من مخالفت کنم ، این شخص از من فرار می کند و از من دور می شود ، ما واقعاً خودمان خواهیم بود. اگر نمی توانی بروی ، بگو: من نمی توانم بیایم. واقعی بودن و انسان بودن بسیار جذاب تر است. به همین دلیل است که گاهی اوقات از این نوع رفتار به عنوان محلی نبودن حزب یاد می شود. اگر این بومی سازی نیست.

“از آنجا که ارزش بیولوژیکی ماده های جفت گیری از مردان بیشتر است ، زنان بیشتر از مردان می توانند از روش های شیرین برای شناسایی جفت مناسب استفاده کنند.” وی افزود: “مردانی كه سعی می كنند دست نیافتنی تر باشند شانس جفت گیری و رابطه جنسی كمتری خواهند داشت.”

روحم شاد باش که غمگین است

به قلب بیچاره من رحم کن

گفتم روز اول که او را دیدم

این همان چیزی است که روز من را تاریک می کند

نگاه کن ، بگذار تماشا کنم

این رویای من برای دنیا است

قلب بیچاره را بهم وصل کنید

خوشحال شوید که بیتو غمگین است

Fahrudin عراق

مطالعه فوق که بر روی گروههای چند صد نفری دانش آموز آمریکایی انجام شده است ، ممکن است به دلیل شرایط خاص زندگی دانشجویی با سایر گروههای سنی و اجتماعی متفاوت باشد ، اما روند کلی رفتار و واکنشها ممکن است نسبتاً کلی باشد. .

در یک مطالعه ، محققان لیستی طولانی از ترفندهای رفتاری را برای 500 دانشجو و مرد برای شناسایی ترفند مورد علاقه خود تهیه کردند. در این ارزیابی ، عبارات “من خیلی اعتماد به نفس دارم” و “صحبت با شخص دیگر” بیش از دیگران استفاده می شود. به طور کلی ، در این قسمت از مطالعه مشاهده شد که زنان بیشتر از مردان از این ترفندهای رفتاری استفاده می کنند.

در مطالعه ای دیگر ، از 300 دانش آموز آمریکایی خواسته شد که دو مورد را از لیست دلایل رفتار زوجین برای جلوگیری از جفت گیری انتخاب کنند ، از جمله “تظاهر به سختی رسیدن به آنها”. “این باعث مطلوبیت بیشتر شخص می شود” و “یافتن شخصی که متعهدتر باشد” مورد تأکید وی است.

همانطور که برای صرف پول و وقت و توجه برای رسیدن به یک زوج محبوب ، دیگری است .

دلیل فشار اجتماعی برای “دختر خوب” بودن این است که زنان این پیام را دریافت کرده اند که صادق بودن درست نیست. آنها صدای درونی خود را که از آنها می خواهد صحبت کنند به وضوح می شنوند ، اما بسیاری از آنها آن را غرق می کنند زیرا به آنها یاد می دهند در جامعه ساکت باشند. زنان بیش از مردان از بحث و گفتگو اجتناب می کنند. آنها با ادب تر از مردان صحبت می کنند.

شما بهتر می دانید که زن و مرد متفاوت هستند و هرگز نباید انتظار داشته باشید که رفتار و عکس العمل زن و مرد یکسان باشد. البته باید گفت که این تفاوت هایی است که باعث جذابیت این دو برای یکدیگر می شود. برای داشتن یک رابطه عاشقانه ، باید از خود خارج شوید و هوشمندانه تفاوت ها را درک کنید و یاد بگیرید چگونه رفتار کنید. شما همانطور که با خواهرتان صحبت می کنید با شوهرتان صحبت نخواهید کرد. خواهر شما همان جنسیت شما است و در نتیجه ، ساختار مغزی او شبیه شماست ، بنابراین او به راحتی حرکات و رفتارهای شما را درک می کند ، اما برای همسرتان بسیاری از رفتارها و ابهامات مشخص نیست.

مردان وقتی می توانند روی گفتگو با شما تمرکز کنند بهتر ارتباط برقرار می کنند. در حقیقت ، آنها وقتی از قبل مرزهای مکالمه را می دانند و اطلاعات کافی دارند ، احساس بهتری پیدا می کنند. به این ترتیب ، آنها احساس می كنند كه بر هر مورد رفتاری تسلط کافی دارند. به همین دلیل هنگام صحبت با شما باید تمركز کافی داشته باشند. آنها می خواهند بدانند که هدف مکالمه چیست و شما از آن چه می خواهید. این به آنها اجازه می دهد هنگام صحبت با شما بدانند که چه می کنند.

در بسیاری از موارد ، خواسته های ما از زنان روشن نیست و حتی می توان گفت مبهم است. به عنوان مثال ، ما می گوییم: بیایید در مورد خانواده شما صحبت کنیم / علی ، من فکر می کنم ما باید در مورد رابطه خود صحبت کنیم / بیایید و به من کمک کنید ، ببینید برای کارم چه کاری باید انجام دهم. آنها مبهم هستند و می توان رژیم های مختلفی را به دلیل اهمیت آنها در نظر گرفت. این درخواست هیچ راهنمایی خاصی برای همسرتان ارائه نمی دهد ، اما مردان را نگران می کند. گویی آنها باید آنچه را از آنها می خواهید به شما بدهند (و آنها نمی دانند چیست) و آنها باید بفهمند كه خواسته واقعی شما چیست و آن را برآورده كنند! در چنین مواردی ، مرد احساس می کند ، هیچ چیزی را کنترل نمی کند و مجبور است ، اما قوانین بازی را نمی داند و این باعث ایجاد ناامنی و ناامنی می شود. اما زنان این مشکل را ندارند.

زنان “روند محور” هستند و باید به نتیجه برسند و اگر نمی دانند می خواهند درباره چه چیزی صحبت کنند یا هدف از گفتگو اصلا ناراحت نخواهند شد. 2 زن می توانند به راحتی بنشینند و بگویند: “بیایید صحبت کنیم.” آنها از روند بیان لذت می برند ، اما برای بسیاری از مردان این عدم ساختار بسیار آزار دهنده و آزار دهنده است.

همسر شما ممکن است علاقه ای به انجام چنین گفتگوهایی نداشته باشد. او ممکن است در برابر صحبت کردن با شما مقاومت کند. او ممکن است با شما بحث کند ، سعی کند شما را از ادامه مکالمه منصرف کند ، حتی ممکن است مکالمه منظم با شما را به تعویق بیندازد ، اگرچه گاهی اوقات ممکن است فکر کند “حواس تان را پرت” کرده اید و این کار را نمی کنید. بدانید که می خواهید چه بگویید و خیلی جدی گوش ندهید.

کلماتی مانند “شما” و “چرا” مردان را در دفاع قرار می دهد. مردان به طور طبیعی رقابتی هستند ، بنابراین وقتی احساس چالش می کنند می توانند با شما مبارزه کنند. بهتر است شهرت را به پرس و جو تبدیل کنید. سعی کنید با “من دوستت دارم وقتی …” یا “من خیلی خوشحالم وقتی …” شروع کنید. فقط همین باعث می شود او به حرفهای شما گوش کند.

وقتی می خواهید با نامزد یا شوهرتان صحبت کنید ، “خط” به او بدهید و به او بگویید که می خواهید در مورد چه چیزی با او صحبت کنید ، نتیجه آن چه خواهد بود و از او انتظار دارید. مثلا:

“عزیزم ، بیا امشب کمی صحبت کنیم. از هفته گذشته که مادرت به دیدن ما آمده است ، ما دیگر هیچ صحبتی نکرده ایم. چرا به من نمی گویی نظرت در مورد آمدن مادرت چیست؟ سپس نظرم را به تو می گویم.” تا وقتی او به دیدن ما می آید رفتار بهتری داشته باشد. “

“علی ، من می خواهم در مورد رابطه ما با شما صحبت کنم. 6 ماه از نامزدی ما می گذرد و فکر می کنم وقت آن رسیده است که از نقاط قوت و ضعف رابطه مان قدردانی کنیم. “من فکر می کنم از این طریق می توانم احساس امنیت بیشتری کنم و بفهمم در کدام مناطق باید بیشتر کار کنیم.”

“محمد ، من می خواهم به من کمک کنی تا بفهمم چگونه می توانم رئیس خود را اداره کنم. من اخیراً خیلی خسته شده ام. کم کم دارم از این موضوع خسته می شوم. من نمی دانم چگونه این موضوع را با او در میان بگذارم. “فکر می کردم اگر بدانم شخص دیگری چه فکری می کند می توانم تصمیم بهتر و عاقلانه تری بگیرم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>