در NHL: Canucks باید بین امروز و فردا تصمیم بگیرد. و بازیکنان NHL باید در مورد المپیک تصمیم بگیرند

[ad_1]

فرانچسکو آکویلینی با تغییراتی که قبلاً پشت نیمکت داشت، از بالا به پایین و با تغییراتی که قبلاً انجام داده بود، مکث کرد تا ببیند چه اتفاقی برای ونکوور کاناکس خواهد افتاد.

هفته تکان دهنده برای این سازمان ناگهان پس از تلاش آکویلینی در طول دوره سخت ابتدایی فصل صبور بود. Canucks برای تلاش برای پیروزی در حال حاضر راه اندازی شد و در عوض در ماه دسامبر در انتهای جدول رده بندی NHL باقی ماند و رئیس جمهور را مجبور به اقدام کرد.

بنابراین، با روی کار آمدن جیم رادرفورد و هدایت بروس بودرو به عنوان سرمربی – میانسال، کمی کمتر از 70 سال – آیا کاناکس هنوز هم برای یک برد آماده است یا آنها به فکر برداشتن یک قدم به عقب هستند؟

آکیلینی در طی یک مکالمه 20 دقیقه ای پس از جلسات هیئت مدیره NHL در فلوریدا گفت: “این سوال واقعاً خوبی است.” با توجه به اینکه در کجا هستیم، این یک سوال دشوار است.

او شبیه مردی بود که سعی می کند واقع بین بماند. او موجی از شور و شوق را احساس کرد که با سه پیروزی متوالی در هفته گذشته تحت رهبری بودرو به وجود آمد، و خاطرنشان کرد که کاناکس تیم متفاوتی به نظر می رسید، اما فهمید که شروع سنگی نمی تواند به طور کامل زیر پای تراویس گرین، سلف بودرو قرار گیرد.

حفره هایی در ترکیب مدیر کل سابق جیم بنینگ وجود دارد. اکنون این به رادرفورد بستگی دارد که تعیین کند آیا می توان آنها را در حین حرکت وصله کرد یا به تعمیرات گسترده تر و طولانی مدت نیاز دارد.

آکویلینی گفت: «تصمیم بزرگ این است: به چپ می روید یا راست؟ “این یک راه یا دیگری است، و ما به نوعی در آنجا هستیم [in the middle]. ما بچه های جوان زیادی داریم، بازیکنان جوان، واقعا خوب و با استعداد زیادی داریم. آنها آنطور که همه انتظار دارند عمل نمی کنند و این به چه معناست؟ آیا این فقط یک چیز موقتی است یا یک چیز طولانی مدت است؟

“هیچ کس در حال حاضر نمی داند.”

نظافت سازمانی خانه اولین قدم بزرگ برای یافتن پاسخ بود.

آکویلینی به رادرفورد به عنوان یک فرد مورد اعتماد اعتماد کرد و قبل از اینکه او را متقاعد کند که شغل برتر هاکی را بپذیرد، به دنبال مشاوره بود. چند روزی طول کشید که او تصمیم گرفت که برای بنینگ، گرین و سه عضو دیگر از دفتر اصلی کافی است.

ونکوور کاناکس هفته گذشته با سرمربی جدید بروس بودرو سه برد متوالی کسب کرد.

اکنون جستجویی برای یافتن جنرال موتورز وجود خواهد داشت، اگرچه جدول زمانی ندارد و با این درک همراه است که احتمالاً خارج از فصل تمدید خواهد شد. این چیزی است که آکویلینی به دلیل تجربه غنی رادرفورد در این نقش، که شامل ساختن سه قهرمان برای جام استنلی است، با آن راحت است.

Canucks از زمان بازنشستگی تروور لیندن در سال 2018، رئیسی برای عملیات هاکی منصوب نکرده است. این لایه اضافی از دید و راهنمایی از نظر آکیلینی ضروری است.

“من فکر می کنم لیگ به دلیل الزامات اینگونه پیش می رود: آنالیز، پیشاهنگ حرفه ای، همه چیز. او گفت: “من فکر می کنم برای یک نفر کمی زیاد است.” «فکر می‌کنم تقسیم کار خوب است. میدونی که من همیشه دنبالش بودم [president] اما من هرگز راحت نبودم شما باید در فرم خوبی باشید.

جیم شگفت انگیز است. یک انسان با کیفیت او مردی با بالاترین کیفیت است.”

او اکنون بر بالای هرمی نشسته است که شامل یک جنرال موتورز احتمالی و آنچه آکیلینی به عنوان حضور گسترده در دفتر اصلی اسطوره های فرنچایز دانیل و هنریک سدین در نظر می گیرد، خواهد بود. اگر بخواهند می توانند بخش بزرگی از آینده ونکوور باشند.

او گفت: “من واقعاً دوست دارم که آنها قدم بعدی رو به جلو بردارند و آنها می خواهند این کار را انجام دهند.” «آنها می خواهند یاد بگیرند، نمی خواهند عجله کنند. آنها می خواهند کمک کنند.

این بچه‌ها می‌خواهند موفق باشند و می‌خواهند یاد بگیرند و چه محیطی عالی با جیم داریم.»

مهم ترین وظیفه برای دفتر اصلی این است که تصمیم بگیرد آیا هسته ساخته شده در اطراف الیاس پترسون، بو هوروات، براک بوزر، ملکه هیوز و تاچر دمکو به اندازه کافی قوی است که دو برابر شود.

چالش‌های مهمی برای سقف دستمزد توسط رژیم بنینگ باقی مانده است و مانعی برای بهبود حاشیه‌ها خواهد بود.

تنها دو سال از اینکه شبیه تیمی در راه است، ونکوور هنوز در تلاش است تا آن راه را پیدا کند. کانوک ها چاره ای ندارند.

آکویلینی گفت: ما این را مدیون هواداران هستیم. ما مدیون بازار هستیم.»

به روز رسانی بازی های المپیک

اگر تمایل شدید بازیکنان برای میزبانی نبود، هرگز یک تورنمنت المپیک در پکن با بازیکنان NHL برگزار نمی شد.

اما این میل در حال آزمایش است.

به گفته منابع، با نسخه به روز شده بازی های المپیک که انتظار می رود در این هفته ارائه شود، کمیته بین المللی المپیک یک کلمه گسترده در مورد پروتکل های قرنطینه ای ارائه کرده است که دخالت NHL را تهدید می کند.

شایان ذکر است این احتمال وجود دارد که بازیکنی که در طول بازی‌ها مورد تایید شده ابتلا به کووید را داشته باشد، طبق قوانین چین به مدت سه تا پنج هفته مجبور به قرنطینه شود. این قرنطینه احتمالاً در یک بخش انزوا یا بیمارستان انجام می شود، نه ریتز کارلتون.

در صورت تحمیل، این مانع بزرگی برای ورود بازیکنانی است که با حضور در المپیک موافقت کرده‌اند، حتی بدون اینکه بتوانند تضمین کنند که تیم‌های NHL آنها برای تمام روزهای از دست رفته به دلیل غیبت مرتبط با کووید ناشی از پکن، به آنها پول پرداخت خواهند کرد. .

حتی اگر دو بار واکسینه و تقویت شده باشید و به یک دهکده المپیک که در واقع یک بالون است بروید، آیا این ریسک را می‌پذیرید؟ چقدر دوست داری مدال طلا بگیری؟

شایان ذکر است که کمیته المپیک کانادا و کانادا در رشته هاکی هنوز کتاب به روز شده ورزشکاران را در بعدازظهر یکشنبه ندیده اند. تماس‌های زیادی در پشت صحنه در جریان است که تلاش می‌کنند تا قوانین دقیق را مشخص کنند. شاید هنوز زمان برای مذاکره و تغییرات وجود داشته باشد.

اما زمانی که من برای اولین بار این تحول را در روز شنبه اعلام کردم، مطمئناً حال و هوای برخی را که مصمم به رفتن بودند تغییر داد. رابین لهنر قبلاً برای بررسی از سوئد اخراج شده است و بازیکنان کانادایی نیز وجود دارند که گمان می‌رود در مورد قفل نیز فکر می‌کنند.

در شرایط مساوی، بهترین مسابقات هاکی مردان یک اولویت بزرگ برای کسانی است که می خواهند رقابت کنند. اما یک شانس قرنطینه سه تا پنج هفته ای در چین ممکن است ارزشش را نداشته باشد.

# AskCJ

به نظر شما احتمال اینکه بازیکنان در حال حاضر به المپیک بروند چقدر است؟ – @ dmanfish1990

من ذاتاً خوش بین هستم و همیشه به هاکی بین المللی علاقه داشتم، اما در حال حاضر شانس آن را بهتر از 50/50 نمی دانم. این یک دوره دشوار در تاریخ بشر است و خطرات / چالش ها احتمالاً بیشتر از پاداش های بالقوه است.

که در #هابس به شدت با جراحات مورد ضرب و شتم قرار می گیرند و به جایی نمی رسند. می دانیم که بن کیارو احتمالاً شایسته انتخاب در دور اول است. آیا آنها باید اکنون آن را معامله کنند یا خطر آسیب رساندن به خود را در مهلت معاملاتی دارند؟ آیا در نهایت هزینه بسیار بیشتری خواهد داشت؟ – @CheeringTheLogo

اگرچه همیشه درجه خاصی از خطر آسیب برای بازیکنان هاکی وجود دارد، اما این قراردادی است که تا نزدیک به 21 مارس منعقد نخواهد شد. در حالت ایده آل، شما امیدوارید که علاقه و جنگ تا حد امکان برای مناقصه ایجاد کنید، و این منجر به نیاز به تیم های بیشتری می شود که احساس نیاز به انجام سمپاشی دارند. این فوریت به سادگی در حال حاضر در بازار نیست.

چرا NHL با شهر کبک صحبت می کند اگر بگوید علاقه ای به توسعه یا جابجایی ندارد؟ – @ TomTownson4

همیشه داشتن گزینه ها خوب است. NHL سال ها قبل از انتقال آتلانتا ترشرز به وینیپگ، گفتگوی باز با مارک چیپمن داشت. کبک سیتی یک گزینه ذخیره عالی است اگر لیگ خود را در شرایط سختی با حق امتیاز پیدا کند، زیرا ساختمانی با بالاترین کیفیت و تجربه اثبات شده در حمایت از ورزش دارد. گفتگو با بسیاری از خواستگاران بالقوه نیز از اهرم هایی در دادگاه لیگ حمایت می کند.

چگونه با تمام تعدیل‌های شغلی متعددی که در این فصل انجام داده‌اید وفق می‌دهید؟ – @InsideTheHorror

صادقانه بگویم احساس هیجان و انرژی می کنم. مهم نیست که چقدر تغییر در زمان واقعی دشوار است، قبول چالش های جدید و در نظر گرفتن دیدگاه جدید سالم است. هر از گاهی باید خود را از منطقه آسایش خود خارج کنید – من همیشه معتقد بودم که اینجا مکانی است که می توانید بیشترین لذت را در زندگی پیدا کنید. خیلی ممنون بابت سوال.

زمانی که شروع به دویدن کردید، آیا برنامه ای را دنبال می کردید؟ هنوز می دوی؟ – @ CJohnn7

دویدن من در هفته گذشته 600 روز بود. من هنوز راه می روم و برنامه ای برای توقف ندارم. ابزارهای زیادی به صورت آنلاین با نکات خاص برای مبتدیان در دسترس هستند، اما یک چیزی که می توانم بگویم این است که در ابتدا باید سبک تر باشید. در مورد سرعت یا اگر نیاز به استراحت برای پیاده روی دارید، نگران نباشید. فقط از هوای تازه لذت ببرید و برای سلامتی خود کاری انجام دهید. خوش بگذره!

چرا جاستین هال به ECHL فرستاده شد؟ – @ elijah09682375

وقتی چیزی مطابقت ندارد، مردم باید به دنبال این علامت تیک آبی بگردید. یک جوکر توییتر روز یکشنبه قربانیان بیشتری گرفت.

غذاهای لذیذ

المپیک پکن می تواند آخرین شانس سیدنی کرازبی برای نمایندگی کانادا در صحنه باشد. شایعه شده است که او سخت تلاش می کند تا مطمئن شود NHL وجود دارد… در میان کسانی که در جام خاکستری یکشنبه حضور دارند؟ اعضای تیم NHL مشتاق دیدن زمین تیم هورتونز همیلتون در طول یک رویداد مهم قبل از بازی Maple Leafs-Sabers در 13 مارس هستند… طبق زمزمه های جلسات هیئت مدیره، پنگوئن های پیتسبورگ تنها تیم NHL نیستند که فرآیند فروش را طی می کنند. … منبع تجاری تصمیم Fenway Sports Group برای اضافه کردن پنگوئن ها به لیستی که اکنون شامل بوستون رد ساکس، لیورپول و نیمی از تیم RFK Racing NASCAR می شود: “همه در آینده چنین خواهند بود.”

رایان مک دونا در ترکیب قوی برای قرار گرفتن در خط آبی تیم ایالات متحده است… اوضاع در ادمونتون کمی متشنج شده است، جایی که اویلرز پنج بازی متوالی را در قوانین از دست داد… درک کینگ ممکن است پاسخی به تد لاسو و او هاکی باشد. پس از ایستادن موقت پشت نیمکت شیکاگو بلک هاکس، 9 رکورد -6- 0 دارد. آنها قبل از ارتقای او 1-9-2 پیش رفتند… بیل دالی، در پایان جلسات فرمانداران هفته گذشته، در مورد وضعیت تحقیقات NHL در مورد اتهامات بدرفتاری توسط آکیم آلیو: “من واقعاً این کار را نمی کنم. علناً در مورد آن چیزی برای گفتن داشته باشید. من همان چیزی را که چند هفته پیش به رسانه ها گفتم، گفتم و پشت آن ایستاده ام.

5 برتر در CJ

فصل NHL در حال گسترش است. این رتبه بندی قدرت فعلی من است:

1. فلوریدا. هیچ تیمی سهمی بهتر از اهداف مورد انتظار ایجاد نمی کند. اعماق از بالا به پایین و دیدن فصل احیاگر سرگئی بابروفسکی دروازه بان.

2. کارولینا. سباستین آهو نخبه است. فردریک اندرسن برمی گردد.

3. مینه سوتا. وحشی باید بزرگترین شگفتی در میان این گروه باشد. تعجب نکنید وقتی می بینید که سرمربی، دین اواسون، شروع قدرتمندی برای تمدید قرارداد خود دارد.

4. خلیج تامپا. او روی قهرمانان نمی خوابد. آنها لایتنینگ بدون نیکیتا کوچروف و برایدن پوینت می چرخند. استفان استامکوس آن را می پوشد.

5. تورنتو. تیم شلدون کیف که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و برخی بازی های اخیر ناهماهنگ پنج بر پنج، همچنان در حال کسب امتیاز است.

به فکر جدایی افتاد

Maple Leafs این هفته به سفری به غرب کانادا می رود و این بازی ها همیشه مورد علاقه من بوده اند که در طول سال هایی که به این بیت سفر کرده ام، آنها را پوشش می دهم. جو عالی، طرفداران تقسیم شده، فقط بسیار سرگرم کننده است. امیدواریم آینده ای وجود داشته باشد که در آن برنامه NHL شاهد بازی های بیشتر کانادایی باشد.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و موضوع آن است منشور رفتار. ستاره از این دیدگاه ها پشتیبانی نمی کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود کتاب جدید

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrabuy verified stripe accountCialisaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynabahisnowsimdibahis girişbeylikdüzü korsan taksiomegleMaltepe EscortVan Escortcinsel sohbetbağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesinasıl gidilirdeneme bonusu veren siteler