در NHL: دروازه بان بهتر، کین، می تواند درد مک دیوید را کاهش دهد

[ad_1]

بهترین بازیکن NHL آنجا نشسته بود و شبیه یک مرد کتک خورده به نظر می رسید.

کانر مک دیوید کاملاً ناامیدی از طرفداران ادمونتون اویلرز – بدون ذکر بسته مدیریتی – زمانی که پس از باخت 3-1 شنبه مقابل اتاوا با خبرنگاران صحبت کرد را در بر می گیرد.

این تیم در 14 بازی دو برد کسب کرده و به تازگی از 9 روز وقفه خارج شده است. این شامل دیدگاه مک‌دیوید مبنی بر ورود به پروتکل‌های COVID-19 و حذف شدن توسط سناتورها در بازگشت به تیم بود.

البته، دومین گلزن برتر NHL برای متوقف کردن توپ پولی دریافت نمی کند. بیش از 22 دقیقه و 1.56 امتیاز او در هر بازی، مسئول آتش لاستیک اطرافش نیست.

در مورد آنچه که هست، مک دیوید به سختی توضیح داد که چگونه Oilers اجازه دادند چنین بازی مهمی در برابر یکی از ضعیف ترین تیم های NHL از بین برود.

“من مطمئن نیستم به شما چه بگویم… ای کاش در آنجا پاسخی برای شما داشتم… بارها و بارها و بارها در این اتاق در مورد آن صحبت کردیم و واضح است که هنوز پاسخی پیدا نکرده ایم.”

سوزش روی صورتش بود.

این باید به عنوان یادآوری این باشد که این فصل چقدر در ادمونتون در حال حرکت است – در حال حاضر هفتمین فصل در حرفه مک دیوید. رد شدن از پلی آف یک گزینه نیست و نفتکش ها با نزدیک شدن به نیمه سال به تعقیب بخش اقیانوس آرام پیوسته اند.

کن هالند تا کنون ثابت قدم بوده و به طور علنی از دیو تیپت حمایت کرده و توضیح می دهد که چرا او منطق زیادی در تغییر مربی در میانه فصل نمی بیند. مدیر کل کهنه کار به عنوان دنبال کننده اصلی بازیکن آزاد، ایواندر کین در نظر گرفته می شود، که می تواند قرارداد بعدی NHL خود را در چند روز آینده امضا کند، تا نتیجه تحقیقات لیگ در مورد سفر او به ونکوور در اواخر دسامبر باشد. تست مثبت برای COVID.

فرود کین باعث تقویت فوری می شود زیرا او می بیند که زک هیمن به موقعیت راحت تر خود در جناح راست باز می گردد و با حرکت جسی پولیواروی به خط سوم، تعادل بیشتری در ترکیب ایجاد می کند.

سناتورهای اتاوا پنج بار در دوره سوم گلزنی کردند تا شنبه شب در ادمونتون، استوارت اسکینر و اویلرز، دروازه بان دسته سوم را شکست دهند.

با این حال، این نیاز آشکار ادمونتون را برآورده نمی کند. این تیم از سوم دسامبر تاکنون دو بازی را برده و در هر دو بازی پنج گل به ثمر رسانده است. سه دروازه بان مختلف در این دوره شروع کردند و هر کدام از آنها کمتر از سطح تعویض بازی کردند: میکو کوسکینن (0-5-1, 0.866)، مایک اسمیت (0-2-1، 0.877) و استوارت اسکینر (2-3). -0، 0.882).

هر معامله ای که نفتی ها می توانند برای کمک به دروازه بان ها انجام دهند یک اقدام ناامیدانه به نظر می رسد، زیرا این روزها به دوران ناامیدکننده ای تبدیل شده است. اما این بدان معنا نیست که هلند باید به شدت از جستجوی پاسخ خارجی اجتناب کند.

رفتار کاپیتان او پس از باخت روز شنبه، همه آنچه را که باید در مورد اینکه نفتکش ها اکنون در کجا هستند بدانید، گفت.

انتخاب سوپ

چیزی که اغلب در داستان دروازه بان جک کمپبل از انتخاب بسیار تبلیغ شده دور اول تا ECHLer به ستاره های NHL گم می شود، این است که او از زمان ورود به تورنتو در 6 فوریه 2020 چقدر بهتر شده است.

کمپبل بازی خود را از سر گرفت و موفقیت اولیه خود را با کینگز تجربه کرد، اما از زمانی که به لیفز پیوست، نخبه شد.

به خاطر داشته باشید که او تقریباً به همان تعداد بازی در حرفه خود با هر سازمان انجام داد – 57 در لس آنجلس، 56 در تورنتو – و نتایج قابل توجهی بهتری به عنوان Leaf ارائه داد. به گزارش hockey-reference.com، نرخ ریباند او از 918.926 به .

این باعث شد کمپبل به جایزه Vezina تروفی برسد و او را به بازی ستاره های NHL در ماه آینده در دوازدهمین فصل حرفه ای خود دعوت کند.

این بازیکن 30 ساله از زمانی که با کایل کلیفورد آمد، در یک مبادله که در آن دو نفر از دور سوم انتخاب شدند و ترور مور به لس آنجلس بازگردانده شد، جنبه های بازی خود را مورد بررسی قرار داد. کمپبل که همیشه یک دروازه بان ورزشکار در نظر گرفته می شود، تلاش می کند تا آرام تر شود و اعتماد به نفس بیشتری در بازی های خود داشته باشد.

نتایج خیره کننده هستند، به خصوص با توجه به سفر طولانی غیرمنتظره ای که او برای تثبیت خود به عنوان بازیکن NHL از زمان انتخاب شدن در رتبه یازدهم توسط دالاس در سال 2010 طی کرده است.

حضور کمپبل در رختکن لیفز که در رختکن لیفز بسیار محبوب است – و در میان هواداران تیم – نوید می دهد که یکی از نکات برجسته آخر هفته ستاره ها، 4 و 5 فوریه، باشد. امیدوارم آنها آن را برای رویداد بهبود بخشند.

او پس از دریافت خبر انتخابش برای آل استار در روز پنجشنبه با والدین و خواهرش تماس گرفت و چیز دیگری گفت که باید گوش او را شاد کند: کمپبل ابراز اطمینان کرد که هنوز خوب خواهد بود.

# AskCJ

آیا بوستون بروینز به عنوان تیمی که می تواند در زمان بازی های پلی آف به شرق آسیب برساند نادیده گرفته می شود؟

@ joseph_wood64

شاید حق با شما باشد که رسانه ملی و هواداران حریف روی بروین می خوابند، اما قطعا از سوی حریفان نادیده گرفته نمی شوند. این تیم خیلی وقت است که خیلی خوب بوده است. به یاد داشته باشید که بوستون در زمان بازی های پلی آف کمی انگیزه بیشتری خواهد داشت، کاپیتان پاتریس برگرون در آخرین سال قرارداد خود بازی می کند و برای آینده خود پس از این فصل نیز محجوب باقی می ماند.

چه زمانی پایان فصل امسال را در NHL می بینید؟

@vcitano

فصل عادی در حال حاضر قرار است در 29 آوریل به پایان برسد، اما اگر لیگ مجبور شود در هفته اول ماه مه شیرجه بزند تا تمام مسابقات تغییر برنامه ریزی شده ثبت شود، تعجب نمی کنم. NHL تمام تلاش خود را برای بردن جام استنلی تا 30 ژوئن انجام خواهد داد.

به نظر شما کدام تیم NHL سرگرم کننده ترین سبک بازی را دارد؟

@ FilipKowalski2

سوال عالی دو تیمی که بیشتر دوست داشتم در این فصل تماشا کنم فلوریدا و کلرادو بودند – هر دو بازی‌های پویا و هیجان‌انگیزی انجام می‌دادند و تهاجمی را تعقیب می‌کردند. Maple Leafs همچنین امتیاز بالایی در شاخص سرگرمی من دارد. آنها می توانند تور را پر کنند.

آیا هرگز می توانم دوباره مسابقه Leafs را با ضربان قلب طبیعی تماشا کنم؟

@ McClernon85

نه احتمالا نه بسیاری از طرفداران پیشنهاد می کنند که هر چیزی که ممکن است اشتباه پیش برود، اشتباه خواهد شد، و لیفز برای قفل کردن همه چیز و پیروزی 2-1 طراحی نشده است. آنها از سفری پر استرس و سرگرمی زیاد می آیند و با افزایش بازی ها، ضربان قلب شما همچنان آزمایش می شود.

با توجه به اینکه تیم ها بسیار پرتنش هستند، آیا می توان تیمی را دید که دروازه بان ذخیره نپوشد؟

@ ZEEEMAN4LIFE

ما قبلاً نسخه او را در این فصل دیده‌ایم که لیفز با الکس بیشاپ دروازه‌بان دانشگاه تورنتو برای حمایت از کمپبل برای بازی اکتبر قرارداد امضا کرد. این تصمیم ناشی از وضعیت کلاه آنها بود. بنابراین، نه، شما یک بازی تیمی را بدون دروازه بان دوم نخواهید دید، اما می توانید بازی دیگری را بدون دروازه بان دوم که تجربه در NHL یا AHL دارد، ببینید.

وقتی در حال دویدن هستید، این یک پادکست است یا موسیقی در هدفون شما؟

@BradofHFX

این روزها در طول اجراهایم پادکست های زیادی گوش می دهم و تقریباً همیشه مربوط به اخبار یا رویدادهای جاری هستند. من هر از گاهی یک کپسول هاکی پیدا می کنم.

سی جی، من یک دیپ خریدم، حالا خطر از دست دادن خانه ام را دارم. آیا باید بازپرداخت کنم؟؟ # بیت کوین

@ tylerwalker94

فقط آرام باش و ادامه بده رفیق همه چیز به نفع شما توسعه خواهد یافت.

غذاهای لذیذ

کانادایی‌های مونترال روی استخدام یک مدیر کل تمرکز کرده‌اند، در حالی که دور دوم مصاحبه‌ها در حال انجام است و لیست به تعداد انگشت شماری کوتاه شده است… دانیل بریر و نماینده کنت هیوز همچنان در ترکیب شغلی باقی می‌مانند… منتظر مدیر کل لس‌آنجلس، کینگز باشید. راب بلیک به زودی قرارداد خود را تمدید خواهد کرد … تخمین زده می شود که بیش از نیمی از مربیان دروازه بانان NHL در حال کار بر روی قراردادهای منقضی شده در این فصل هستند … اگرچه رویای بازگشت یک تیم NHL به کبک سیتی ممکن است طولانی مدت باشد. قابل توجه است که رهبری NHL و مقامات استانی از جلسه هفته گذشته کناره گیری کردند و قول دادند که خطوط ارتباطی را باز نگه دارند… کایوت های آریزونا هنوز عرصه ای برای بازی در فصل آینده ندارند… Canadiens (0.264) ) اکنون درصد امتیاز بدتری از کایوت ها (.278) دارند و قرار است در ژوئیه میزبان درفت شوند … هاکی کانادا قصد دارد نام تیم المپیک مردان را در 24 ژانویه … از سرگیری مسابقات جهانی لغو شده صحبت شود. مسابقات نوجوانان 202 2 سال در آگوست … آستین متیوز سه بازی را از دست داد تا در این فصل مصدوم شود و همچنان در آستانه زدن 60 گل است … رکورد امتیاز لیفز 54 توسط ریک ویو در سال های 1981-82 بود. اریک استال دو گل دارد. گل در دو بازی با آیووا وایلد از AHL … کارتر وره ​​در سال 2013 توسط Leafs در رده 82 انتخاب شد، مدتی را در ECHL و AHL گذراند و شش سال طول کشید تا اولین بازی خود را در NHL انجام دهد. او در این فصل 13 گل و 31 امتیاز در 37 بازی برای پانترز فلوریدا به دست آورده است. داستان بزرگ استقامت

پنج نفر برتر سی جی

انتخاب تمام ستاره های NHL آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. هر تیم باید نماینده داشته باشد و برخی از بازیکنان باید بی سر و صدا تماس بگیرند. با توجه به اینکه “آخرین مردان” هنوز توسط هواداران برای بازی در 5 فوریه انتخاب نشده اند، در اینجا پنج بازیکن برتری هستند که قبلاً باید دعوت نامه را دریافت می کردند:

1. کارکنان زمینی

فصل غیرمنتظره ای که این مرکز کهنه کار در آن 10 گلزن برتر شد را باید به درستی شناخت. ناتان مک کینون درست می گفت که انتقال هم تیمی اش از بهوالانچ “احمقانه” بود.

2. استفان استامکوس

کاپیتان لایتنینگ زمان را به عقب برگرداند و کمک کرد تامپا در طول استراحت های طولانی با مصدومیت نیکیتا کوچروف و برادن پوینت سرپا بماند.

3. برد مارچند

مارچند که از نظر گل و امتیاز از بوستون بروینز پیشتاز است، شایسته سفر به لاس وگاس است.

4. ایگور شسترکین

نیویورک رنجرز از نظر نجات تیم NHL را رهبری می کند و شسترکین در 23 بازی آنها ظاهر شده است. رکورد او 17-4-2 است.

5. سیدنی کراسبی

به نظر می رسد بهترین بازیکن نسل خود علاقه چندانی به رویدادی ندارد که به ندرت در دوران حرفه ای خود در آن شرکت کرده است. اما کرازبی تعریف یک ستاره است، مهم نیست تعداد او در هر فصل چقدر باشد.

به فکر جدایی افتاد

خوب است که ما مجبور نیستیم برگه های رای جوایز NHL را تا پایان آوریل ارسال کنیم، زیرا انتخاب بین ویکتور هدمن و کیل اگرچه برای جایزه نوریس در حال حاضر تقریبا غیرممکن است. بازی همچنین بازی را به رسمیت می شناسد: هدمن اخیراً گفت که اگرچه او مدافع مورد علاقه اش برای تماشای لیگ است.

کریس جانستون یک روزنامه نگار مقیم تورنتو با یک شرکت بازی جدید است. کارهای او در وب سایت و اپلیکیشن شرکت بازی سازی جدید و همچنین در تورنتو استار دیده خواهد شد. او را در توییتر دنبال کنید: @reporterchris

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و موضوع آن است منشور رفتار. ستاره از این دیدگاه ها پشتیبانی نمی کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود کتاب جدید

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıinstagram takipçi satın almobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themes1xbetaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme