در صفحه در مقابل SEO Off Page SEO – که بهتر است برای کسب و کار آنلاین?

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو است که معمولا به دو روش انجام می شود. آنها شامل در صفحه و خارج از صفحه بهینه سازی. در صفحه بهینه سازی عمدتا اشاره به کار بر روی وب سایت خود را برای تولید ترافیک برای آن است. جنبه های مهم که باید در نظر گرفته برای بهینه سازی صفحه شامل لینک خارجی, تصویر, با, برچسب, کلمات کلیدی, ارتباط داخلی همراه با سر دسته.

اما خارج از صفحه بهینه سازی شامل انجام تمام فعالیت های که به طور مستقیم در سایت. این شامل توسعه وب سایت توسط ارسال به وبلاگ ها و مقالات منتشر شده در مطبوعات در سایت های دیگر و تولید ترافیک برای وب سایت است. جنبه های مهم خارج از صفحه جستجوگرها, رسانه های اجتماعی, بازاریابی مقاله و وبلاگ نویسی خوش آمدید.

بیایید بررسی روش های ساده برای انجام کار در صفحه و خارج از صفحه جستجوگرها و سپس تصمیم می گیرید بهترین گزینه برای بهینه سازی:

در صفحه جستجوگرها:

• کلمات کلیدی باید شامل عنوان محتوا در محل مناسب و فرکانس. اما کلمه کلیدی چاشنی باید اجتناب شود.

• محتوای موجود در وب سایت باید از کیفیت بسیار بالا و مربوط به کلمه کلیدی است که به آن مرتبط است. شما باید جلوگیری از استفاده از plagiarized مطالب در سایت.

• شما باید به جلوگیری از دادن آدرس انواع مشابه صفحه وب و عنوان دسته نیز باید تکثیر نمی شود.

• وجود استراتژی های مختلف استفاده می شود که برای ارتباط داخلی. شما همچنین باید بررسی چگالی کلمه کلیدی و پیگیری از کلمات کلیدی مورد نظر. پنهان متون در وب سایت نیز باید اجتناب شود.

• بهینه سازی حرفه ای باید انجام تحقیقات مناسب در مورد کلمات کلیدی و نگه داشتن یک مسیر از صفحه نمایش و رتبه وب سایت.

• محتوای سایت نیز باید به طور مداوم به روز شده.

Off Page SEO:

• شما می توانید شروع به خارج از صفحه بهینه سازی با ارسال مطالب مرتبط با کلمات کلیدی در سایت های شبکه های اجتماعی. این کمک خواهد کرد که شما را به مستقیم ترافیک به وب سایت خود را. شما می توانید ترویج وب سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان پیروان که پیگیری های خود را از آخرین به روز رسانی. تمام این امر را در ساخت وب سایت خود را بالا مورد علاقه. این به شما یک شماره ثابت از بازدید کنندگان سایت خود ،

• یکی دیگر از بهترین راه برای ارسال وبلاگ ها در وب سایت های دیگر. این را جذب بازدید کننده از وبلاگ به وب سایت خود را. شما می توانید به طور منظم پست وبلاگ در این سایت و یادآوری بازدید کنندگان از وب سایت. در مورد شما می خواهید به برخی از محتوای منحصر به فرد شما می توانید انتخاب کردن برای یک وبلاگ نویس مهمان. آنها کمک خواهد کرد که شما را به برخی از مطالب اصلی است که جلب توجه بیننده است. در این وبلاگ شما می توانید همچنین ذکر است در مورد آینده موضوعات را به بازدید کنندگان مشتاق تر به طوری که آنها را دوباره به سایت مراجعه دوباره.

• برخی از SEO برای موتور های جستجو تسلیم که بدان معنی است که از جمله وب سایت در تمام موتورهای جستجو. این افزایش شانس خود را از مشاهده وب سایت.

• شما می توانید پست های بسیار جالب عکس های مربوط به کلمه کلیدی و ایجاد علاقه از بازدید کننده و هدایت آنها به وب سایت خود را.

• جدا از وبلاگ شما همچنین می توانید با ارسال مقالات و اخبار مقالات و همچنین مطبوعات است که تا حدودی مرتبط با سایت خود و یا کلمات کلیدی استفاده شده در آن است. این مطبوعات نوشته شده در جریان اتفاقات و مطمئنا دریافت بازدید کننده.

• سایت های مختلف وجود دارد در دسترس است که ارائه تسهیلات به ارسال مقالات در سایت و لینک به وب سایت خود را. این سایت به شما ارائه لیست از اغلب تایپ موضوعات و یا کلمات کلیدی و کمک به شما در این کار از بهینه سازی.

• شما همچنین می توانید پاسخ پرسش های بازدید کنندگان خود را در وبلاگ ها و مقالات. این ایجاد انگیزه در آنها را به دوباره سایت خود را به عنوان به خوبی آنها اطمینان می دهم که شما یک متخصص در زمینه های مربوط. این کمک در ارتقاء سایت خود ، شما همچنین می توانید برای سازماندهی بحث و تبادل نظر و بحث در مورد آخرین توسعه و یا یک زمان بحث در جریان مربوط به کلمه کلیدی.

همانطور که ما مورد بحث قرار داده اند تا در حال حاضر دو نوع از بهینه سازی. این مفید است برای ایجاد ترافیک فقط با بسته هر کدام از این دو راه. به منظور موفقیت در بهینه سازی وب سایت خود را, شما نیاز به رفتن برای یک تلاش مشترک در صفحه و خارج از صفحه بهینه سازی. آن را نشانه ای از بهترین خدمات SEO و بسیاری از خدمات جستجوگرها شرکت ترجیح می دهند برای رفتن برای هر دو این روش ها.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>