دانلود مقالات گوگل اسکولار

گوگل اسکولار اکانت کاربری خویش , به نشانی scholar.google.com وارد گردید و روی لینک و پیوند “ نقل پیمان های اینجانب ” برفراز برگه کلیک نمایید .
در کاغذ اولیه , داده ها تعلق و نشانی آدرس اینترنتی دانش گاه خویش را بیش تر فرمایید تا Google Scholar بتواند اکانت شمارا تأیید نماید . عبارات حیاتی را طولانی تر فرمایید که به علایق تحقیق شما مربوط باشد تا دیگر افراد بتوانند شما‌را هنگام مرور یک زمینه متبوع پیدا نمایند پیوندی به برگه دانشگاه خویش بدهید .
“ تراز بعدی ” را کلیک نمائید و – این! نمایه اساسی شما انجام می شود درحال حاضر , بیایید بعضا از انتشارات را به آن بیشتر کنیم .
سطح 2 : انتشارات را بیشتر فرمائید
گوگل احتمالاً قبلاً تحت عنوان جزء ماموریت خویش تحت عنوان موتور جستجوی علمی , مدتی است که فعالیت شمارا فهرست می نماید . با این وجود , به خاطر داشته باشید که Google Scholar تمامی چیز را ایندکس نمیکند .

Google Scholar لیستی از انتشاراتی را که میپندارند وابسته به شماست به شما ارائه میدهد . شما می بایست لیستی از نشریات را که تحت عنوان متبوع شماست بخوانید و مواقعی را که میخواهید به نمایه خویش بیشتر فرمایید گزینش فرمایید .

مراقب باشید – در حالتی که اسم مشترک دارید , احتمالاً بعضی از نشریات در‌این لیست وجود دارا‌هستند که وابسته به شما نیستند . و احتمالاً مطالبی هم موجود هست که شما در پروفایل خویش نمیخواهید , چون این یک مقاله علمی نیست , یا این که نماینده مسیر تحقیق فعلی شما و غیره نیست .

لیست نشریات را بخوانید و مواقعی را که نمی‌خواهید به پروفایل خویش بیشتر فرمایید ( نظیر مورد مجله تحت که Google Scholar فکر می‌کند مقاله علمی است ) تعیین فرمایید .

سوییچ خاکستری “ افزودن ” را بر بالای نمایه خویش کلیک فرمائید .

چهره ای از لیستی از مقالاتی که Google Scholar با یک تالیف کننده در رابطه است . یک نشانه گر به قاب کنار یک فیض اشاره می نماید , با تلاوت نوشته “ حذف هرگونه نشریاتی را که نمی‌خواهید به نمایه خویش بیش تر شود ” تعیین نمائید .

تأیید نمایید که میخواهید Google در آتی به صورت خودکار انتشارات تازه را به نمایه شما بیفزاید . در حالتی‌که اسم دوچندان متداولی دارید , دقت داشته باشید که‌این ممکن است انتشاراتی را که شما ننوشتید به پروفایل خویش طولانی تر فرمایید ولی درصورتی که شما تالیف کننده پرکاری باشید , میتواند برای وقتی که شما‌را در تأیید مقاله‌ها نو در هر ماه صرفه جویی می نماید , بها آن را داشته باشد .

نمایه شما اکنون نسبتاً بی نقص است! دو تراز دیگر : با کلیک روی لینک و پیوند “ تغییر تحول عکس ” در کاغذ اساسی نمایه خویش , یک عکس بیش تر فرمایید و نمایه سری خویش را روی “ همگانی ” تهیه نمائید .

سطح 3 : نمایه خویش را همگانی فرمائید
در‌صورتی‌که جدیدا آن را ساخت نموده اید , پروفایل شما محرمانه است . با کلیک روی لینک “ آن را همگانی فرمائید ” پایین اسم و تیتر خویش , نمایه پروفایل خویش را تغییر‌و تحول دهید . همینطور می‌توانید با کلیک بر روی کلید دستکاری و تعیین فریم کنار عبارت “ نمایه منرا همگانی فرمائید ” نمایه خویش را همگانی نمائید .

سطح 4 : نویسندگان dd
اضافه کردن نیز نویسندگان راهی عالی برای اطلاع دیگر افراد است که اکنون در Google Scholar می‌باشید . با این وجود , شما صرفا میتوانید مولف هایی را طولانی تر نمائید که قبلاً پروفایل های Google Scholar خویش را تولید کرده اند . Google Scholar همت می نماید نویسندگانی را پیدا نماید که نمایه های کاربری دارا هستند و آنها‌را برای شما لیست می نماید . براین اساس , در شرایطی‌که نیز نویسندگان را نمیبینید , احتمالاً آن ها پروفایل کاربری Google Scholar را ندارند .

برای اضافه کردن یک مولف پیشنهادی , بخش “ نویسندگان ” را در نصیب بالای سمت راست نمایه خویش پیدا نمائید و آن‌گاه روی نشانه به علاوه در کنار هر مولف ای که می‌خواهید بیشتر نمایید کلیک فرمایید .

تصویر کاغذ نمایه Google Scholar . مکان نما به قاب “ اضافه کردن نویسندگان بیش تر شده ” اشاره می نماید و “ یک مولف پیشنهادی را به پروفایل خویش بیشتر فرمائید ”

خودشه! اکنون یک نمایه Google Scholar دارید که به شما امداد می نماید تا وقتیکه کارتان در ادبیات بررسی شده بوسیله اشخاص ذکر شده شده‌است , ردیابی نمایید و هنوز یک برگه فرود علمی است که سایرافراد را با انتشارات شما لینک می‌دهد . شایسته ترین قسمت؟ Google Scholar

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>