خرید و فروش خودرو در کمترین زمان

این روزها خودرو بازار ملتهبی را پشت سر می‌گذارد. با قرار گرفتن قیمت‌های ماشین در یک شیب صعودی غیر قابل باور، بسیاری از خریداران با مشکل مواجه گشته‌اند. این بازار با این قیمت‌های نجومی به رکود عمیقی فرو رفته است. و در تمامی روش‌های معامله چه به طریق سنتی و چه از طریق مراجعه به سایت‌های خرید و فروش خودرو سرعت معاملات بسیار کمتر از گذشته شده است.

رنو کولیوس 

رنو کولیوس با همکاری شرکت رنو فرانسه و نیسان ژاپن طراحی و تولید گردید. پس از آن در سال ۲۰۱۷ وارد بازار ایران شد. اما فقط مدل‌های 2017 تا 2018 این خودرو در ایران موجود است. شرکت نگین خودرو عهده‌دار عرضه‌ی این خودرو به بازار ایران بود. این خودروی پرفروش مجهز به موتوری است که توان تولید 171 اسب بخار و حداکثر گشتاور 233 نیوتن متر را دارد. از لحاظ ایمنی دارای کنترل پایداری، اتوپارک، کنترل ایستایی در سربالایی ، دیلایت، اتولایت، چراغ چرخشی و چراغ مه شکن و غیره است. علاوه بر این‌ها 5 ستاره ایمنی موسسه استاندارد ایمنی اروپایی یوروانکپ را در کارنامه‌ی کاری خود دارد. رنو کولیوس یک خودروی جادار خانوادگی است که فضای کافی برای پنج سرنشین بزرگ‌سال دارد.

رنو داستر 

رنو داستر از ارزان‌ترین کراس اوور هایی است که در سال 2010 طی یک همکاری بین شرکت رنو فرانسه و شرکت داچیا رومانی طراحی گردیده است. و در دو نوع تک دیفرانسیل در سال 2014 و دو دیفرانسیل بین سال‌های 2016 تا 2018 مجوز واردات را گرفته است. رنو داستر که در بعضی کشورها با نام نیسان ترانو نیز شناخته می‌شود در هر دو نوع تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل دارای قدرت 135 اسب بخار و حداکثر گشتاور 195 نیوتن متر است. مدل تک دیفرانسل دارای شتاب صفر تا صد 10.4 ثانیه و نوع دو دیفرانسیله ی آن دارای شتاب صفر تا صدی 11.4 ثانیه است. رنو داستر دو دیفرانسیل دارای امکانات رفاهی مناسبی نظیر کابین جادار است. در زمینه‌ی فنی و در مسیرهای آفرود نیز عملکرد مناسبی دارد. این خودرو دارای مصرف بهینه‌ی سوخت است. قطعات خودرو قیمت مناسبی دارد و دارای فضای دید خوبی است. اما دارای معایبی نیز است. مثلا اینکه فرمان پذیری ضعیفی دارد و مناسب مسافرت‌های شهری نیست. علاوه بر این‌ها به دلیل ظاهرش از بازار کارکرده‌ی مناسبی برخوردار نیست.

فروش خودرو، بدون ریسک، بدون هزینه

فروش خودرو در نمایشگاه‌های خودرو و یا وبسایت های مختلف دردسرهای مختلف و متنوعی را به همراه دارد. برای مثال در صورتی که خودروی خود را برای فروش در وب‌سایت‌های آگهی خودرو آگهی کرده باشید، بایستی شبانه‌روزی به تلفن‌های خریداران احتمالی پاسخ دهید.

شما می‌توانید راهی مطمئن‌تر و راحت‌تر را انتخاب کنید. کافیست به وبسایت همراه مکانیک مراجعه کرده و درخواست فروش خودروی خود را ثبت نمایید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>