خرید دریم کچر ها

خرید دریم کچر ارزان

از دریم کچر ها چه میدانید ؟ خرید دریم کچر به طرز عجیبی این روز ها افزایش پیدا کرده است . مردم برای رهایی از کابوس های شبانه از صابر ها در هنگام خواب استفاده می کنند . نخستین باری که صحبت از رویا و کابوس شد ، در زمان سرخ پوست ها بود که خرید دریم کچر گسترش یافت . آن ها بر این باور بودند که در محیط افراد انسان ها خواب و رویا وجود دارد . به این شکل که ممکن است گاهی رویا به خواب شما بیاید و گاهی هم خواب های بد وارد شود که در این صورت به خرید دریم کچر نیاز پیدا می کنید . برای مطالعه جامع تر درمورد این مورد باید در لکسی گیفت وارد شوید و سپس اقدام به خرید دریم کچر کنید .

خرید دریم کچر

بنابراین با استفاده از مقدار زیادی نخ و یک حلقه چوبی دست به ساخت و خرید دریم کچر کردند . کابوس گیرها به این صورت ساخته می شود که با استفاده از کنف و نخ های رنگی ، طرحی مانند تار انکبوت در وسط یک حلقه گاها فلزی ایجاد می کنند . هنگامی که شما به رخت خواب می روید و خوابیده اید ، کابوس ها به دام این وسیله می افتند . و رویا های شیرین از آن عبور می کنند .

خرید دریم کچر بهتر است یا ساخت آن ؟

اگرچه خرید کابوس گیر ها بسیار راحت تر است اما برخی دوست دارند که آن ها را خود بسازند . اگر سری به سایت های اینترنتی بزنید مشاهده می کنید که آموزش ساخت Dream Catcher در یوتیوب و یا آپارات بسیار مشاهده می شود . مراحل تولید و ساخت آن هم آسان است . هم اکنون مردم زیادی هستند که می سازند و در فروشگاه ها اقدام به فروش به نوجوانانی میکنند که برای خرید دریم کچر بسیار هزینه می کنند  . قیمت دریم کچر ها از 125 هزارتومان شروع می شود و تا 1 میلیون تومان نیز ادامه خواهد داشت .

معیار قیمت آن هم بستگی به میزان بزرگی حلقه آن ، نوع نخ استفاده شده از آن و توان کابوس گیری است . به گفته یکی از سرخ پوستان آمریکایی ، هرچقدر که تار و پود Dream Catcher شما بیشتر باشد ، قدرت و کارایی آن بیشتر است و مردم بیشتر مایل به خرید دریم کچر خواهند شد  . اما باید دقت کنید که آن ها را خیلی گران نخرید . خوشبحتانه مراکز تولید و فروش کابوس گیر ها در ایران بسیار است می توانید از یکی از آن ها مانند لکسی گیفت آن ها را بخرید و استفاده کنید .

گردنبند دریم کچر

ممکن است شما مثل افراد سرخ پوستی باشید که بیش از خرید دریم کچر و استفاده از آن را واجب می دانند . اگر حس می کنید که حتما باید یک کابوس گیر در نزدکی شما باشد تا از شر خواب های بد در امان بمانید ، از گردنبند دریم کچر حتما استفاده کنید . بافتن و ساخت آن کار چندان دشواری نیست ام خرید دریم کچر خیلی راحت تر می باشد . ولی اگر حس می کنید که حوصله ساخت آن را ندارید ، یکی را از فروشگاه ها تهیه کنید . و به عنوان گردنبند استفاده کنید . رنگ های بنفش و سیاه یکی از محبوب ترین نوع کابوس گیر ها است که مورد پسند بیشتر مردم در هنگام سفارش ، انتخاب و خرید دریم کچر است . اما شما میتوانید از هر رنگی که دوست دارید سفارش ساخت و فروش دهید .

قیمت دریم کچر در بازار

اگرچه اخیرا کابوس گیر ها با افزایش قیمت برای مصرف کننده دچار شده اند ، اما هنوز هم میتوان مدل های ارزان آن را پیدا کرد و به خرید دریم کچر اقدام نمود . مدل هایی از این محصول وجود دارند که بین پنجاه و هشتاد تومان به فروش میرسند. برخی از آن ها در بازار های خرید دریم کچر به صورت عمده یافت میشود . به این صورت که اگر شما تعداد 50 عدد Dream Catcher داشته باشید ، با 20 درصد تخفیف از سوی فروشنده مواجه میشوید . بعضی از آن ها با وجود ارزانی و قیمت کمی که دارند ، دارای گارانتی هستند و در صورتی که در هنگام شست و شو ، Dream Catcher شما آسیب ببیند می توانید آن را در بازار های خرید دریم کچر با قیمت کمی تعویض کنید .

cuttlyis.gdbit.lybit.do

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>