خرید اپل ایدی + بررسی کامل ان همراه با روش های افزایش امنیت اپل ایدی

اپل ایدی ، چندین دستگاه یا یک دستگاه، نحوه استفاده + خرید اپل ایدی

اگر تعدادی دستگاه اپل در مجموعه خود دارید یا می خواهید به زودی به آن اضافه کنید ، پس ممکن است با Apple ID آشنا باشید.همین ابتدا هم بگوییم میتوانید اپل ایدی را خودتان بسازید ولی هم میتوانید از فروشگاه ها آن را خرید نمایید از وبسایت خرید اپل ایدی اپل ایدی خود را تهیه نمایید 

همانطور که Mac Rumors توضیح می دهد ، وقتی مردم از خدمات اپل استفاده می کنند ، برای اینکه همه کارها انجام شود ، به شناسه Apple احتیاج دارند.

اساساً ، شناسه اپل به احراز هویت شما و همگام سازی همه حساب های شما کمک می کند تا بتوانید به طور یکپارچه بین دستگاه های اپل جابجا شوید و در حال حرکت هستید.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا به خدمات اپل از جمله فروشگاه iTunes ، App Store ، iCloud ، Apple Music و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

هر بار که وارد دستگاه Apple می شوید ، از شما خواسته می شود Apple ID خود را وارد کنید.

شناسه ، ویکی پدیا را اضافه می کند ، شامل اطلاعات شخصی و تنظیمات کاربر است. وقتی از آن برای ورود به دستگاه استفاده شود ، آن دستگاه بطور خودکار تمام اطلاعات شخصی کاربر را اتخاذ می کند.

این کار برای شما بسیار راحت تر می شود ، زیرا جزئیات شما را به خاطر می آورد تا دیگر نیازی به افزودن یا تنظیم اطلاعات و تنظیمات در هر بار استفاده از سرویس Apple نداشته باشید.

این راهنما شامل پاسخ کلیه سوالات سوزان شما در مورد Apple ID می باشد.

اما قبل از شروع ، شما باید مطمئن شوید که دستگاه (یا دستگاه های) اپل شما در برابر حوادث غیرمترقبه محافظت می شود ، جایی که Gadget Cover در آن وارد می شود.

ما می توانیم یک بیمه نامه آیفون به شما ارائه دهیم که مواردی مانند خسارت ، خرابی ، سرقت و حتی خسارت را با پرداخت هزینه اختیاری پوشش دهد.

ما در زمینه بیمه محصولات اپل متخصص هستیم و می توانیم از سایر وسایل شما نیز محافظت کنیم.

 

چگونه Apple ID خود را ایجاد می کنیم؟

ایجاد Apple ID خود بسیار ساده است و خبر خوب این است که کاملا رایگان است.

اگر این اولین دستگاه اپل است که متعلق به شماست ، باید از ابتدا شروع کنید – و این با راه اندازی دستگاه شما شروع می شود.:

 1. به «رمز ورود فراموش شده» یا «Apple ID ندارید» بروید
 2. روی «ایجاد یک اپل آیدی رایگان» ضربه بزنید
 3. قبل از ضربه زدن روی «بعدی» تاریخ تولد خود را انتخاب کنید و سپس نام خود را پر کنید
 4. یا “استفاده از آدرس ایمیل فعلی خود” را انتخاب کنید یا روی “دریافت آدرس ایمیل رایگان iCloud” ضربه بزنید

همچنین می توانید شناسه خود را با استفاده از App Store در iPhone خود ایجاد کنید. پس از باز کردن فروشگاه و ضربه زدن روی عکس نمایه خود ، در اینجا چیزی است که باید انجام دهید:

 1. با انتخاب کشور / منطقه ای که با آدرس صورتحساب برای روش پرداخت شما ارتباط دارد ، ایمیل و رمز ورود خود را وارد کنید. آدرس ایمیلی که وارد می کنید Apple ID شما خواهد شد.
 2. شرایط و ضوابط و خط مشی رازداری اپل را بخوانید ، اگر موافقت کردید ضربه بزنید و سپس “بعدی” را بزنید.
 3. نام و تاریخ تولد خود را وارد کنید ، سپس اگر به روزرسانی های اپل را می خواهید انتخاب کنید – اینها شما را در جریان نرم افزار ، خدمات ، محصولات و سایر به روزرسانی های سازنده قرار می دهند. “بعدی” را بزنید.
 4. اکنون باید کارت اعتباری و جزئیات صورتحساب خود را وارد کنید. همچنین می توانید “هیچکدام” را انتخاب کنید (تا زمانی که چیزی را از طریق سرویس Apple خریداری نکنید ، مانند برنامه پولی) از شما هزینه ای دریافت نمی شود. بعداً می توانید جزئیات پرداخت را ویرایش یا حذف کنید.
 5. سپس باید صحیح بودن شماره تلفن همراه خود را تأیید کنید – در صورت لزوم می توانید از این طریق برای شناسایی و بازیابی حساب خود کمک کنید.
 6. یک ایمیل تأیید باید به آدرس ایمیل شما ارسال شود – مراحل ذکر شده در این ایمیل را دنبال کنید

 

با اپل آیدی چه کارهایی می توانید انجام دهید؟

همانطور که اشاره کردیم ، Apple ID شما تمام حساب های شما را بهم پیوند می دهد و در موارد مختلفی می تواند به شما کمک کند. در اینجا مواردی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد:

 • همگام سازی محتوای خود در بین دستگاه ها ، از جمله مخاطبین ، پیام ها ، پشتیبان گیری ، عکس ها ، پرونده ها و موارد دیگر اگر برای فعال کردن iCloud انتخاب کرده باشید.
 • پیدا کردن دستگاه گمشده یا دزدیده شده با استفاده از ویژگی “یافتن من” اپل.
 • استفاده از خدمات اپل مانند Apple TV ، Apple Music و Apple Music.
 • استفاده از ‘فعال سازی قفل’ به طوری که در صورت سرقت دستگاه اپل نمی تواند استفاده شود.
 • خریدهای فروشگاه Apple Store و App Store را با سهولت انجام دهید (اگر شناسه خود را اضافه کنید ، نیازی به وارد کردن جزئیات پرداخت مجدد ندارید).

مطمئناً فقط درصورتی که دستگاه های شما از کار خوبی برخوردار باشند می توانید به حساب های خود دسترسی پیدا کنید. در صورت بروز هرگونه اتفاق ناخوشایند با گوشی خود ، حتماً بیمه iPhone را در محل خود داشته باشید.

 

آیا خطر هک شدن حساب Apple ID وجود دارد؟

این احتمال وجود دارد که Apple ID شما به خطر بیفتد – آدرس ایمیل یا سایر ورودهای وب سایت شما نیز به سرقت برود.

با توجه به این واقعیت که در حساب شما ممکن است اطلاعات حساسی مانند جزئیات کارت اعتباری شما وجود داشته باشد ، نگران کننده است.

اپل علائم داستانی مبنی بر به خطر افتادن Apple ID شما را به اشتراک می گذارد . آنها عبارتند از:

 • شما یک ایمیل یا اعلان دریافت می کنید که از شناسه شما برای ورود به دستگاهی که با آن آشنایی ندارید استفاده شده است – به عنوان مثال ممکن است پیام با عنوان “Apple ID شما برای ورود به iCloud از طریق رایانه شخصی Windows استفاده شد” باشد.
 • شما یک ایمیل تأیید دریافت می کنید که رمز ورود Apple ID شما تغییر کرده یا جزئیات حساب به روز شده است ، اما خودتان این تغییرات را ایجاد نکرده اید.
 • دستگاه شما در حالت «گمشده» قرار گرفت یا قفل شد ، اما شما این کار را نکردید.
 • پیام هایی را که ارسال نکرده اید یا موارد گمشده ای را که پاک نکرده اید مشاهده می کنید.
 • مشاهده می کنید که برای خریدهایی که انجام نداده اید از شما هزینه کسر شده است.
 • رمز ورود شما دیگر کار نمی کند ، یا ممکن است قفل شود یا تغییر کند.
 • برخی یا تمام جزئیات حساب شما برای شما ناآشنا به نظر می رسند.

همچنین لازم به ذکر است که می توانید از طریق کلاهبرداری که تظاهر به اپل بودن می کند ، ایمیلی دریافت کنید و با این کار مشکلی در حساب خود ایجاد کنید.

این می تواند فیشینگ باشد – این پست وبلاگ نکات مفیدی در مورد شناخت و جلوگیری از چنین کلاهبرداری هایی را به اشتراک می گذارد .

اگر به این نتیجه رسیدید که حساب کاربری شما هک شده است ، می توانید چند مرحله برای کنترل مجدد آن و بازبینی اطلاعات مرتبط با شناسه خود انجام دهید. در اینجا آنچه باید انجام شود:

 1. وارد صفحه حساب Apple ID خود شوید – اگر نمی توانید ، یا پیامی دریافت کردید که حساب شما قفل شده است ، پس باید مراحل Apple را برای تلاش برای بازنشانی یا باز کردن قفل حساب خود دنبال کنید.
 2. رمز ورود ID خود را تغییر دهید و از قوی بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 3. تمام اطلاعات امنیتی و شخصی خود را مرور کنید ، جزئیاتی را که درست نیست یا آنها را تشخیص نمی دهید به روز کنید. توجه دقیق به:
  – نام خود
  – آدرس ایمیل اصلی Apple ID خود (در صورت نیاز به تغییر آدرس ایمیل ، سپس تمام ویژگی ها و سرویس هایی را که با استفاده از Apple ID به آنها دسترسی دارید به روز کنید تا اطمینان حاصل کنید که هر یک از شناسه به روز شده شما استفاده می کنند)
  – گزینه آدرس ایمیل ، آدرس های ایمیل نجات و شماره تلفن ها
  – اگر احراز هویت دو عاملی تنظیم کرده اید
  – سوالات و پاسخ های امنیتی – دستگاه های مرتبط با شناسه شما – مطمئن شوید که حدس زدن این موارد سخت است و در غیر اینصورت ، آنها را تغییر دهید.
 4. آدرس ایمیلی را که ارائه کرده اید بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه آدرس های ایمیل مرتبط با شناسه خود را کنترل می کنید. اگر این کار را نکردید ، پس باید رمز عبوری را برای آدرس ایمیل تغییر دهید یا به طور کلی از آدرس دیگری استفاده کنید.
 5. احراز هویت دو عاملی را برای شناسه خود تنظیم کنید. این یک سطح امنیتی اضافی را تضمین می کند و می تواند به جلوگیری از دسترسی کسی به حساب شما کمک کند ، حتی اگر بداند رمز ورود شما چیست.

 

نکاتی سریع برای گذرواژه و حساب امن اپل ایدی شما

در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید برای محافظت هرچه بیشتر از حساب خود و کاهش احتمال هک کردن انجام دهید:

 • از گذرواژه Apple ID خود برای سایر حسابهای آنلاین استفاده نکنید.
 • رمزهای عبور خود را مرتباً تغییر دهید و از رمزهای عبور قدیمی استفاده مجدد نکنید.
 • اطمینان حاصل کنید که سوالات امنیتی شما به راحتی قابل حدس نیستند. حتی ممکن است جوابهای مزخرفی را برای سالات انتخاب کنید – تا زمانی که به خاطر بیاورید چه چیزی هستند ، این کاملا خوب است. اپل مثالی از تنظیم “Mozart” به عنوان پاسخ برای “رنگ مورد علاقه شما چیست؟” بدیهی است که از این مثال پیروی نکنید!
 • اگر شماره تلفن یا آدرس ایمیل مرتبط با Apple ID خود را رها کردید ، شناسه را با جزئیات به روز در اسرع وقت به روز کنید.
 • Apple D خود را با دیگران ، حتی دوستان یا اعضای خانواده خود به اشتراک نگذارید.
 • اگر از رایانه عمومی استفاده می کنید ، همیشه در پایان جلسه از سیستم خارج شوید تا دسترسی غیرمجاز به حساب را متوقف کنید.

 

اگر Apple ID خود را فراموش کنید چه اتفاقی می افتد؟

اگر می خواهید Apple ID خود را به خاطر بسپارید و یا هنگام تلاش برای ورود به سیستم با استفاده از آن مشکلی دارید ، نگران نباشید.

این یک فرآیند ساده برای بازنشانی رمز ورود و دسترسی مجدد به حساب Apple ID شما است – در آیفون ها به نظر می رسد :

 1. به «تنظیمات» بروید.
 2. [نام خود را]> “گذرواژه و امنیت”> “تغییر رمز عبور” را فشار دهید.
 3. اگر به سیستم iCloud وارد شده باشید و انتخاب کنید که کد عبور فعال باشد ، از شما خواسته می شود رمز عبور دستگاه خود را وارد کنید.
 4. برای به روزرسانی رمز ورود خود ، راهنمای گام به گام را در صفحه دنبال کنید.

می توانید گذرواژه خود را از هر دستگاهی که به آن اعتماد دارید – از جمله iPad ، iPod Touch ، Mac یا iPhone – بازنشانی کنید یا از دستگاه دوست یا عضوی از خانواده خود استفاده کنید.

اگر این کار نکرد ، ممکن است نتوانید از طریق یک دستگاه واجد شرایط به سیستم iCloud وارد شوید یا احراز هویت دو عاملی را برای Apple ID خود فعال کرده اید.

اگر چنین باشد ، این مراحلی است که باید امتحان کنید :

 1. به صفحه حساب Apple ID خود بروید و سپس “Apple ID یا رمز ورود خود را فراموش کرده اید”.
 2. شناسه خود را وارد کنید.
 3. برای بازنشانی گذرواژه را انتخاب کنید ، سپس ادامه را فشار دهید.
 4. نحوه تنظیم مجدد رمز ورود خود را انتخاب کنید:
  – اگر س questionsالات امنیتی در حساب شما تنظیم شده باشد ، می توانید “پاسخ به س questionsالات امنیتی” را انتخاب کرده و مراحل بعدی را دنبال کنید
  – برای دریافت ایمیل به جای آن ، “دریافت ایمیل” را انتخاب کنید. برای بازنشانی گذرواژه خود ، به ایمیلی که Apple به دستگاه اصلی یا آدرس ایمیل نجات می فرستد نیاز دارید
  – در صورت درخواست کلید بازیابی ، برای احراز هویت دو عاملی یا دو مرحله ای باید مراحل بالا را دنبال کنید تایید.

 

بیمه آیفون از Gadget Cover

به یاد داشته باشید ، اگر شما صاحب افتخار آیفون هستید ، پس می خواهید از آن محافظت کنید.

از این گذشته ، دستگاه های آیفون ارزان نیستند – که خرید آنها اغلب صدها پوند هزینه دارد – بنابراین با اطمینان از اینکه می توانید در جیب ، کیف یا دست خود باشید ، آرامش خاطر را برای شما به ارمغان می آورد.

اگر به دنبال بیمه آیفون با طیف وسیعی از ویژگی های عالی هستید ، چیزی بیشتر از Gadget Cover نباشید. ما در پوشش تلفن های شاخص اپل تخصص داریم و سیاست هایی را برای محبوب ترین دستگاه های این محدوده ارائه می دهیم.

در اینجا تنها برخی از ویژگی ها و مزایایی آورده شده است که اگر Gadget Cover را انتخاب کنید از آنها لذت خواهید برد:

 • خسارت تصادفی – اگر تلفن شما در اثر تصادف آسیب دیده باشد ، حتی از ترک های جزئی صفحه نمایش نیز بیمه خواهیم کرد (برخلاف ارائه دهندگان دیگر).
 • آسیب مایع – اگر دستگاه شما آسیب ببیند به دلیل پاشش یا غوطه ور شدن کامل در مایع ، از این دستگاه محافظت می کند.
 • استفاده غیرمجاز – خط مشی شما می تواند شما را در برابر تماس های غیرمجاز و استفاده از داده ها از تلفنتان ، در صورت گم شدن یا سرقت ، تا سقف 2500 پوند محافظت کند.
 • سرقت – در صورت سرقت دستگاه شما جایگزینی دریافت خواهید کرد.
 • جلد در سراسر جهان – ابزار شما در هر کجای دنیا که حداکثر 180 روز در هر یک سال را پوشش می دهد.
 • پوشش خانوادگی – بیمه برای پوشش خانواده نزدیک شما نیز تمدید می شود. به عنوان مثال ، اگر نیمه دیگر تلفن شما را بیندازد و آن را خراب کند ، پوشیده اید!
 • ضرر – با پرداخت هزینه اضافی ، درصورت از دست دادن آن ، ابزار شما را جایگزین خواهیم کرد.

منبع: اپل ایدی 24

منبع:آیدی تاپ

منبع:https://newsworlds.ir/2021/05/21/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a7%d9%be%d9%84-%d8%a7%db%8c%d8%af%db%8c-%d9%88-%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%a7%d9%be%d9%84-%d8%a7%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%b1%d9%88/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>