تشدید درگیری ها در فلسطین

تشدید درگیری ها در نابلس ؛ فلسطینی ها تشنه انتفاضه

 خبرگذاری بیگ خبر میگوید رسانه های فلسطینی گزارش دادند که به دنبال انتشار خبر شهادت محمد فرید حسن که بر اثر شلیک مستقیم یک مهاجر صهیونیست ساکن در یکی از شهرهای نزدیک نابلس کشته شد ، درگیری بین جوانان فلسطینی و ارتش رژیم صهیونیستی شدت گرفت.

این درگیری در حالی است که نیروهای امنیتی فلسطین در اعتراض به قتل یک فعال فلسطینی مخالف رهبر آن محمود عباس با فلسطینیان درگیر می شوند.

رسانه های اسرائیلی نیز گزارش کرده اند که بیشترین نگرانی در محافل امنیتی اسرائیل افزایش محبوبیت حماس در کرانه باختری است.

کارشناسان فلسطینی معتقدند مردم کرانه باختری تشنه انتفاضه دیگری هستند ، اما همکاری امنیتی نزدیک تشکیلات خودگردان با ارتش رژیم صهیونیستی این روند را به شدت سرکوب می کند.

طبق جدید ترین گزارشات رسیده از سایت خبری باب خبر داریم :

نمادهای این همکاری شامل انتقال مقادیر قابل توجهی مواد ضد شورش از جمله گلدان اشک آور از ارتش اسرائیل به نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین برای سرکوب اعتراضات است.

کانال ۷ اسرائیل نیز در گزارشی از روستای قصرا اعتراف کرد که جوانان فلسطینی به قتل (شهادت) یک فلسطینی واکنش شدیدی نشان دادند و با سنگ به ارتش اسرائیل حمله کردند.

براساس شبکه عبری زبان ، روستای قصره از جمله مناطقی است که به شدت با اسرائیلی ها خصمانه است و همچنان علیه آنها می جنگد.

منبع:فستست نیوز

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>