تزجمه کتاب | ترجمه مقاله

کار درسی
مشاهده دوره های صفحه وب ما را با کلیک کردن در اینجا برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد توصیف و محتوا.

شهریه و ثبت نام
هر اعتبار در UMass Amherst 402 دلار برای کلاسهای 400 سطح و 474 دلار برای کلاسهای سطح 500 + هزینه است. گواهینامه 15-اعتباری ما تقریبا 6،678 دلار است. برای مرور کلی دروس مربوط به گواهینامه ، دنباله و موارد دیگر ، دستورالعمل های گواهینامه ما (صفحه 4) را بررسی کنید. دوره های آنلاین ما در زمینه ترجمه و تفسیر را می توان تحت عنوان دوره زبان ها ، ادبیات و فرهنگ ها یافت و از طریق آموزش مداوم و حرفه ای ارائه می شود. برای ثبت نام در صورتی که دانشجوی جدید دانشگاه ماساچوست هستید ، اینجا را کلیک کنید . اگر برای ثبت نام و ثبت نام به کمک بیشتری نیاز دارید ، لطفاً با متخصص اطلاعات برنامه ما Lori Knapp به آدرس [email protected] یا 413-545-6811 تماس بگیرید.

دانشکده
دانشکده ما سوابق تحصیلی و تجربه قوی در صنعت به عنوان مترجمان ، مترجمان و مربیان دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تیم فوق العاده ما اینجا را کلیک کنید .

صفحه فیس بوک –
اینجا را کلیک کنید تا صفحه ما را دنبال کنید و اطلاعاتی در مورد ترجمه و تفسیر در خبرها ، آموزش های خاص ، تبادل اطلاعات در مورد اصطلاحات تخصصی ، شغل و غیره پیدا کنید.

http://tinyurl.com/quh8hza
https://rebrand.ly/qjairwj
https://bit.ly/2UW0tXS
https://xip.li/tLxlhZ
https://is.gd/1yadTf
https://v.gd/fkSoxL
https://v.ht/bwnP0
https://u.nu/3zocd
https://clck.ru/MtV6B
http://ulvis.net/9LUj
https://cutt.ly/7tL6GJC
https://shrtco.de/mU3iU
http://tny.im/96Fif

منبع : https://1da.ir/t4wPd5

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>