ترجمه تخصصی مهندسی صنایع

شما در جشن تولد یک دوست هستید. یکی از آشنایان می فهمد که برای امرار معاش خود چه کاری انجام می دهید ترجمه تخصصی مقاله صنایع و فریاد می زند ، “شما برای خودتان کار می کنید؟ خوش شانس!” – و شما از بین می برید.

فریلنس ها می دانند که جذاب ترین جنبه شغلی آنها با دلهره آورترین موارد همزمان است: مدیر خود بودن. فریلنسینگ مترجم را به یک شرکت بزرگ تبدیل می کند. از یک دقیقه به لحظه دیگر ، باید کلاه خود را به خدمات مشتری ، دبیرخانه ، حسابداری و بازاریابی تغییر دهید – در حالی که فقط برای ترجمه پول دریافت می کنید!

در یک مجمع درباره فشارهای ترجمه مستقل ، شرکت کنندگان ProZ چند ایده مدیریت خوب برای به حداقل رساندن ناامیدی و به حداکثر رساندن کارایی در The Individual Freelancer Corp (کوچکترین SMB موجود در آنجا) پیشنهاد کردند:

مرزهای منطقی تعیین کنید. تلفن خود را خاموش کنید ، ساعات کاری خود را محدود کنید و کارهای لحظه آخر نیوزتین را کورکورانه قبول نکنید. دائماً در دسترس بودن ممکن است لحظه ای مشتری ها را راضی کند ، اما بعداً شما را دیوانه خواهد کرد.

مراقب خودت باش. تعطیلات را برنامه ریزی کنید – به خاطر خود و مشتریان خود. هر روز برای ناهار مقداری وقت بگذارید و هر چند وقت یک بار برای یک آخر هفته طولانی به استراحت بروید.

همکاران قابل اعتماد را زیر قرارداد بگیرید. داشتن یک نسخه پشتیبان قابل اعتماد برای کمک گوگل ترجمه به تقسیم بارهای کاری یا پوشش ناگهانی در موارد اضطراری نتیجه خوبی خواهد داد.

نقش خدمات مشتری ، دبیرخانه و حسابداری را به مشتری خود واگذار کنید. همسران ، والدین و دوستان بازنشسته کاندیداهای خوبی برای این شغل هستند.

به یاد داشته باشید که خدمات شما ارزشمند هستند. مشتریان خوب شما را به دلیل اینکه در یک ماشین ترجمه 24/7 نیستند ، شما را رها نمی کنند.

کار هوشمندانه تر ، نه سخت تر نقاط قوت و تخصص خود را توسعه دهید تا برتری رقابتی کسب کنید. اگر خود را بیش از توان خود می بینید ، به جای کار بیشتر ، نرخ های خود را افزایش دهید.

از عشق خود به ترجمه محافظت کنید. خودتان را نسوزانید و در وهله اول فراموش کنید که چرا از ابتدا وارد این صنعت شدید.

اکنون وقت آن است که رئیس خود را ارزیابی کنید. چگونه خود را به خوبی مدیریت می کنید و چه کارهایی می توانید بهتر انجام دهید؟ کمی فکر جدی کنید. بالاخره ، بهره وری ، سلامتی و خوشبختی تنها کارمند شما به نحوه پاسخ شما بستگی دارد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>