بک لینک چیست؟

بعد از این که این سایت ها و وبلاگ ها جایگاه خود را پیدا کردند ، مناسب برای لینک سازی می شوند. سپس وقتی که دامنه های اکسپایر شده یا منقضی را پیدا کرد محتوای یونیک برای هر وبسایت تولید کرد و به سایت اصلی خود لینک داد. رتبه بندی سایت ها به لینک هایی وابسته بود که دریافت می کردند. همانطور که می دانید یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین عوامل رتبه بندی در گوگل ، کمیت و کیفیت لینک های ورودی به سایت است. الگوریتم پنگوئن توانایی جستجو و شناسایی تمامی موارد عنوان شده را دارد و با توجه به آنها وب سایت شما را رتبه بندی کرده یا حتی باعث پنالتی شدن آن می شود. External Link یا لینک خارجی هم یکی دیگر از عناوین بک لینک است و وجه تسمیه آن هدایت کاربران به خارج از سایتی است که در آن حضور دارند. روش های مختلفی برای خرید بک لینک یا ساخت بک لینک از طریق خرید رپورتاژ آگهی وجود دارند که در این بخش به آنها نمیپردازیم و تنها روش هایی که برای شما هزینه ندارند را بررسی خواهیم کرد. وظیفه پنگوئن شناسایی و جریمه سایت هایی است که با خرید بک لینک یا استراتژی های فریبنده برای خود لینک سازی میکنند است.

با کلمه کلیدی طولانی و به یکی از صفحات داخلی خود لینک سازی کنید. سافت هاب در این مطلب به معرفی لینک PBN ، مزایا و معایب آن می پردازد. این مقاله در ادامه مسیر آموزش سئو مبتدی تهیه شده است و در آن تلاش شده مفاهیم با بیانی ساده مطرح شوند. در این مقاله راهنمای جامع نحوه ساخت بک لینک را آموزش می دهیم. مقالات سایت را عینا در شبکه های اجتماعی کپی نکنید، برداشتی کوتاه از مقاله را با بیانی جدید بازنویسی کرده و لینک سازی مورد نظر خود را در این متن انجام دهید. اگر بک لینک خود را در حجم بالا و در مدت کوتاه تهیه کنید پس روال منفی را در روند تهیه بک لینک در سئو سایت اجرا نموده اید. لطفا این حرف من را به عنوان قانون حتمی نبینید، چون فکر میکنم حتی خود راس جونز (Russ Jones) هم گفته است که در مقیاس زیاد، این نسبت، نمیتواند اسپمی بودن را مشخص کند.

7. ارسال نظرات به صورت انبوه با استفاده از ربات یا به صورت دستی. بهترین PBN، شامل سایت هایی هستند که از بک لینک های بزرگ و با کیفیت استفاده می کنند. نکته : TF که همان مخفف Trust Flow می باشد ، پارامتری در خصوص میزان قابل اطمینان بودن و کیفیت بک لینک های یک سایت محاسبه می شود . در واقع PBN مخفف کلمات Private Blog Network است که با عنوان Private Backlink Network نیز شناخته می شود. PBNS که مخفف “سایت ” PBN است ، اشاره به وب سایتی دارد که بخشی از شبکه وبلاگ شخصی شماست. به عقیده بسیاری ، بک لینک های pbn موثرتر از بک لینک های عادی و طبیعی هستند زیرا تصمیم گیری در مورد نحوه ساختن آنها و انتخاب وب سایت های قدرتمند کاملا در اختیار شماست. از مزایای دیگر ساختن لینک از طریق PBN ، سرعت بخشیدن به انتشار و اشتراک گذاری مطالب سایت است و دیگر نیازی به طی مدت زمانی جهت آشنایی سایر سایتها با مطالب و باز نشر مقالات شما نیست. حتما بخشی برای ارسال دیدگاه کاربران در نظر بگیرید و به خوبی پاسخ گوی آنها باشید. 6. ایجاد حساب کاربری در سایت ها و فروم های مختلف بدون فعالیت و نشر محتوا با هدف درج لینک در پروفایل شخصی.

اول ببینیم سئو محتوا چیست؟ یکی از ایده های دریافت بک لینک ، تولید محتوا در رابطه با وب سایت های بزرگ ، معتبر و پربازدید است. بهترین و تاثیرگذارترین روش برای ساخت بک لینک تولید محتوای باکیفیت و تخصصی است. برای اینکه پنگوئن به سایت شما مشکوک نشود و فعالیت های شما برای ساخت بک لینک را غیرطبیعی ارزیابی نکند موارد زیر را در نظر داشته باشید. اگر ایدۀ جدیدی در رابطه با لینک سازی به ذهن تان می رسد، حتماً آن را با ما در میان بگذارید. این لینک ها نه تنها موجب اذیت شدن کاربران و سردرگمی آن ها می شد، بلکه در مواردی باعث افت سایت می شدند. معیار Spam Score یک وب سایت، اندازه گیری در مقیاس ۰ تا ۱۷ میباشد که نشان میدهد احتمال جریمه شدن وب سایت توسط موتورهای جستجو (به دلیل اسپم بودن) وجود دارد. از آنجا که PBN ها در ابتدا با توجه به اصول سئو و به عنوان یک شبکه از بک لینک های معتبر ایجاد می شوند ، پس می توان انتظار داشت که موجب ارتقا رتبه سایت شوند. بعنوان مثال سایت شما در طول ۶ ماه فعالیت ۱۰ بک لینک ارزشمند داشته است ولی طی یک ماه ۵۰ بک لینک جدید برای آن ایجاد میشود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>