بهترین عکس های ورزشی ستاره تورنتو برای سال 2021

[ad_1]

در سال 2021 ورزش های زنده در مقابل هواداران به آرامی بازگشتند و بهترین عکاسان ستاره تورنتو آنجا بودند تا این اقدام را ثبت کنند. ما تعدادی از موارد دلخواه خود را بدون ترتیب خاصی انتخاب کردیم، با عکاسان توضیح دادند که چگونه عکس گرفته اند و خاطراتشان.

ریک مدونیک: هنگامی که جولیا گروسو در 6 آگوست در ضربات پنالتی گلزنی کرد و به کانادا مدال طلای المپیک را بر سوئد در فوتبال زنان داد، بازیکنانی که تماشا می کردند در شادی و هیجان منفجر شدند. اگرچه گل برای مستندسازی مهم بود، اما توجه خود را به تماشای بازیکنان حفظ کردم، زیرا می دانستم که آنها داستان را تعریف خواهند کرد. همان‌طور که دیدم چهره‌هایشان روشن شد (هیچ جمعیتی در سالن نبود که به من اطلاع دهد که آیا گل یا سیو وجود دارد)، زندان را برای یک سری چهار یا پنج شوت فشار دادم. در ابتدا، آنها به خوبی چیده شده بودند، اما عنصر گرافیکی تصویر با شروع تعطیلات خود تغییر کرد.

استیو راسل: گاهی اوقات تعجب می کنم که آیا هنگام فیلمبرداری یک بازی فانتزی به عنوان یک بازیکن همان سطح از هیجان را احساس می کنم؟ هر دوی ما سعی می‌کنیم باحال بازی کنیم، بعد از بازی در نقش دروازه‌بان Maple Leafs، جک کمپل، که در 7 دسامبر با دستکشی سریع دستکش الیور کلمبوس را دزدید، نخواهید دید که من مشتم را گره می‌کنم یا فریاد می‌زنم. کمپبل هم همینطور. اما امیدوارم او هم مثل من در داخل جشن گرفته باشد، فقط چند ثانیه قبل از اینکه هر دو روی بازی بعدی تمرکز کنیم، افتادن جن در دایره سمت چپ صورت.

SP-TFC17JULY TOPSTARPIX TORONTO، NA - 17 ژوئیه در نیمه اول الکس بونو دروازه بان تیم فوتبال تورنتو (25) به پشت سر نگاه کرد، اما توپ از دروازه خارج شد.  تورنتو اف سی در اولین بازی خانگی خود در مارس 2020 در تورنتو برای قرمزها میزبان اورلاندو سیتی در BMO Field است.  در مسابقات MLS 7000 هوادار که بیشتر آنها کارکنان بهداشتی بودند به ورزشگاه راه یافتند.  17 ژوئیه 2021 ریچارد لوتنز / ستاره تورنتو ریچارد لوتنز / ستاره تورنتو

ریچارد لاوتنز: بازگشت به BMO Field برای اولین بار امسال در 17 جولای احساس عجیبی بود. یک چهارم هواداران که اکثراً کارکنان بهداشتی بودند، در جایگاه ها حضور داشتند و مکان برای مسابقه بین TFC و اورلاندو به طرز عجیبی خلوت بود. دیدن تیم های مختلف ورزشی که به ظاهر عادی وارد می شوند عالی بود. در این عکس الکس بونو دروازه بان تورنتو اف سی به پشت سر نگاه می کند اما توپ از دروازه خارج می شود.

استیو راسل: تورنتو بلو جیز خواستار سه استادیوم مختلف شد که به آرامی از دوندین به بوفالو و در نهایت به مرکز راجر به شمال مهاجرت کردند. این تیم همچنین به جدول رده بندی مهاجرت کرد و باید آخرین مسابقه خود را در 3 اکتبر برابر بالتیمور برای ورود به پلی آف می برد، اما به کمک دیگران نیز نیاز داشت. جیس برنده شد، اما در جامبوترون تماشا کرد که رد ساکس تیم ملی را شکست داد تا به امیدهای تورنتو پس از فصل پایان دهد. طرفداران بلو جیز از همه اینها کمی افسرده و از نظر عاطفی تخلیه شده بودند.

SP-ARGOS5DEC TOPSTARPIX TORONTO، در - 5 دسامبر در نیمه اول، Hamilton Tiger-Cots DB Ciante Evans تلاش برای پاس دادن به گیرنده عریض Toronto Argonauts Juwan Brescacin (11) را قطع کرد.  آرگونات های تورنتو در مسابقات قهرمانی CFL Eastern Division با همیلتون تایگر-کتز در زمین BMO بازی کردند.  5 دسامبر 2021 ریچارد لارنس / ستاره تورنتو

ریچارد لاوتنز: غرفه ها در روز 5 دسامبر در BMO Field در تورنتو از طرفداران همیلتون برای فینال CFL East Divison بین Ticats و Argos پر شد. بدون توجه به اینکه در نمایشنامه چه اتفاقی می افتاد، تشویق ایستاده لذت بخش بود. از آنجایی که به نظر می رسید آرگوس قادر به پاس دادن نیست، به خصوص در منطقه پایانی، نیمه اول به نظر می رسید مشکلات آنها را خلاصه کند. سیانت ایوانز، دفاع دفاعی همیلتون، تلاش برای پاس دادن به آرگونات ها با دریافت کننده دور جیووانی برسکاچین را متوقف کرد تا ضربه دیگری را خنثی کند.

استیو راسل: شادی جاستین شامپاین، در مرکز، با گری ترنت جونیور و اسکاتی بارنز پس از غرق شدن برنده بازی مقابل اوکلاهاما در 8 دسامبر، یکی از بهترین عکس های تعطیلات رپتورز بود که من گرفتم. اما بعد نگاهم به سمت مسئولانی رفت که برای تماشای ریباند به سمت تابلوی امتیاز حرکت می کردند. نگاهی گذرا به پشت دوربینم انداختم و دیدم که نوک انگشتان شامپانی همچنان توپ را لمس می کرد در حالی که تابلوی امتیازات روشن می شد و نشان دهنده پایان بازی بود. در پایان، برای شامپاین ناامیدی وجود داشت، اما برای من نیز. مانند نصیحت او، تصویر من از این لحظه بزرگ نیز به حساب نمی آید.

ریک مدونیک: اولین بالابرهای مود شارون در 27 ژوئیه مانند چاقوی داغی بود که در روغن می چرخید. بدون تلاش. در طول لیفت برای کسب مدال طلای المپیک برای او، در نهایت احساسات ظاهر شد. با هالتر محکم بالای سرش فریاد زد. هنگامی که چراغ سبز نشان داد که بلند شدن موفقیت آمیز بود، او اجازه داد نوار روی زمین بیفتد و دستانش بلافاصله به سمت صورتش رفتند. نوار به طرز ناخوشایندی منعکس شد، که فقط به ایجاد تنش در تصویر کمک کرد. این احتمالاً یکی از لحظات مورد علاقه من از توکیو 2020 بود.

SP-WILNER6AUG TOPSTARPIX TORONTO، در - 6 آگوست در اینینگ پنجم، Bo Bischet (11) با توقف کوتاه تورنتو بلو جیس (11) پس از اعتصاب جیس تئوسکار هرناندز (37) وینگر راست تورنتو بلو برمی گردد. مرکز راجرز در اکشن بیسبال MLB.  6 آگوست 2021 ریچارد لارنس / ستاره تورنتو

ریچارد لاوتنز: بو Bichette برای شلیک لذت بخش است. Shortstop Blue Jays یک بازیکن بسیار ورزشکار و تمام عیار است که با اشتیاق و سرگرمی زیادی بازی می کند. اوایل آگوست بود، جیس داشت با جوراب‌های قرمز بازی می‌کرد و هواداران حاضر بودند برای تشویق کردن. انگار یه مقدار عادی برگشته بود. سکوها در تاریخ 6 آگوست به دلیل کووید، ظرفیت کامل نداشتند، اما هنوز انرژی وجود داشت و به نظر می رسید که جیس آن را احساس می کرد و در نهایت 12-4 پیروز شد. در اینجا، بیشه پس از تعقیب تئوسکار هرناندز برای دویدن، برای یک بشقاب خانگی شیرجه می‌زند.

استیو راسل: وقتی یک تیم بازیکنی مانند کایل لوری را از دست می‌دهد، کسی که شهر با او همذات پنداری می‌کند، او سؤالاتی در مورد اینکه چه کسی برای ایفای این نقش بزرگ خواهد شد، از دست می‌دهد. این سوال در اولین بازی پیش فصل در خانه در 4 اکتبر با یک دانک و به دنبال آن فریاد اسکاتی بارنز تازه کار تورنتو رپتورز پاسخ داده شد. نمایش احساسات بارنز تقریباً شبیه اظهارات او در مورد “We The North” برای طرفداران رپتور بود که امیدوارند او بازیکنی باشد که جای لوری را بگیرد.

ریک مدونیک: پس از هیجان کسب مدال طلای المپیک و جشن پر هرج و مرج پس از آن، اعضای تیم فوتبال بانوان شروع به تماس تصویری، پیامک یا تماس با دوستان و خانواده کردند تا لحظات خاص خود را به اشتراک بگذارند. برای من کمی دژاوو از ونکوور 2010 بعد از مدال طلا در هاکی روی یخ زنان بود، زمانی که بازیکنان با سیگار و شامپاین در دست به روی یخ بازگشتند. حدود 15 دقیقه بعد از مراسم مدال، و بازیکنان هنوز در حال معاشرت بودند، من با عکاسان دیگر شروع به سر و صدا کردم که چگونه همه بازیکنان باید به رختکن برگردند تا بتوانیم پاس‌ها را ادامه دهیم. آنها این کار را نکردند و همه قبول کردیم که عکس ها را تمام کردیم و با هم رفتیم. به این ترتیب، اگر اتفاقی بیفتد، یکی از ما با «تصویر» باقی نمی‌ماند. یا همه ما فرصتی برای بدست آوردن آن داریم یا همه قبول کردیم که آن را به حال خود رها کنیم. گاهی اوقات ما فقط باید برویم و دستگاه را روشن کنیم.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و موضوع آن است منشور رفتار. ستاره از این دیدگاه ها پشتیبانی نمی کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود کتاب جدید

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort su tesisatçısıgüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroad