بهترین خودکار

ویژگی های بهترین خودکار

برای خرید خودکار خوب باید پیش از هر چیز به کاربرد آنها دقت کنید. درست است که خودکار برای نوشتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما به دلیل طراحی مختلفی که در بخش بدنه و حتی در نوع نوک وجود دارد. هر خودکار برای کار خاصی مناسب است. بهترین خودکار برخی از خودکارها برای طراحی مناسب هستند که نوک ریز و بدنه تقریبا کوچکتری هم دارند تا بهتر بتوان برای طراحی از آنها استفاده کرد. بهترین خودکار برخی دیگر نیز برای نوشتن مناسب هستند و ساختاری که دارند حتی روی خوش خطی ما تاثیرگذار است.

همچنین برخی خودکارها این امکان را دارند که بتوانید مجددا آنها را با جوهر مخصوصی که دارند پر کرده و بهترین خودکار یا به اصطلاح شارژ کنید تا مجددا از آن استفاده کنید.

استفاده از نوشت‌افزار مناسبی مانند روان‌نویس تریپلاس(Triplus) برند معتبر استدلر(Staedtler) نوشتن بهترین خودکار را به کاری لذت‌بخش تبدیل می‌کند. استفاده‌ از این روان‌نویس به مدت طولانی به انگشتان شما فشاری وارد نمی‌کند؛ به‌علاوه لازم نیست نگران کثیف شدن لباس، پارچه‌ی مبل یا جامدادی خود در اثر برخورد با نوک این محصول باشید.

بهترین خودکار برند

اگر فراموش می‌کنید درپوش لوازم‌تحریرتان را ببندید یا همیشه در سفر هستید، استفاده از روان‌نویس‌های تریپلاس را به شما توصیه می‌کنیم. روان‌نویس تریپلاس استدلر دارای بهترین خودکار بدنه‌ای مثلثی شکل است. از آنجا که انگشتان دست روی یک بدنه‌ی مثلثی در طبیعی‌ترین حالت ممکن قرار می‌گیرند، بدنه‌ی روان‌نویس تریپلاس را می‌توان ارگونومیک دانست. به همین دلیل است که در هنگام نوشتن با این روان‌نویس به انگشتان دست فشار زیادی وارد نشده و دست خسته نمی‌شود.

بدنه‌ی خودکار جت صیقلی و درخشان است. و باوجود وزن سبک می‌توان ساعت‌های طولانی و بدون خستگی با این بهترین خودکار کار کرد. جوهر به‌کاررفته در این خودکار از نوع سمی ژل(Semi Gel) یا نیمه‌ژله‌ای است. این جوهر مانند جوهرهای معمولی روان است و برخلاف آن‌ها به‌سرعت خشک می‌شود. جوهر سمی ژل روی سطح کاغذ بهترین خودکار پخش نشده . و لکه نمی‌اندازد. ترکیب رنگ‌های متنوع بدنه شامل، قرمز، آبی و مشکی با گیره و انتهای استیل براق، به این خودکار ظاهری جذاب بخشیده است. بهترین خودکار از گیره‌ی تعبیه‌شده روی درپوش می‌توان برای حمل آسان خودکار در جیب یا لبه‌ی کتاب و دفتر بهره برد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>