انواع سشوار خانگی

همانطور که اشاره کردم ، در مورد مدل سازی پیشرفته استعداد بالایی ندارم ، بنابراین در حالی که ضمیمه های پخش کننده و متمرکز کننده را امتحان کردم ، نمی توانم در مورد عملکرد آنها اظهار نظر معناداری کنم. حدس می زنم وقتی از دیفیوزر استفاده می کردم موهایم موج دارتر بود و پوست سرم را نمی سوزاند. سشوار پاناسونیک مدل pa-53hd من سعی کردم و نتوانستم با استفاده از اتصال متمرکز به خود ضربه بزنم ، اما این را بیشتر از خود سشوار به خودم و عدم مهارت می دانم. و برای دوستان مو فرفری من ، اگر می خواهید پیوست انتخاب کنید ، این یکی نیست.

به همین اندازه قضاوت در مورد اینکه آیا کل ذرات نانو فناوری قانونی ، سشوار پاناسونیک 7000 مزخرف بازاریابی است ، یا اینکه عدم مهارت در فرم دهی مو بر نتایجی که کسب کردم تأثیر دارد. از این گذشته ، من نمی توانم ذرات میکروسکوپی را ببینم. من فقط می توانم به نتیجه نهایی نگاه کنم و نحوه قرارگیری آن را با سایر سشوارهایی که در زندگی خود استفاده کرده ام مقایسه کنم. آنچه می توانم بگویم سشوارهای یونی هرگز برای من مفید واقع نشده اند و فکر نمی کنم این مواد نانو نیز مفید باشد. در بهترین حالت ، موهای من حاشیه کمتری داشت ، اما واقعیت این است که هرگز قیمت سشوار پاناسونیک 7000 وات phd به اندازه برازش و براق نبودن به عنوان زمانی که اخیراً برای یک وبلاگ دیگر منفجر کردم. و گرچه دوست داشتم اگر این سشوار مشکلات وز موی من را برطرف کند ، من احساس می کنم تا زمانی که یاد نگیرم چگونه از ماسک ها و روغن های مو به درستی استفاده کنم ، هرگز موهای براق ندارم.

نگاه دقیق تر به نازل سریع خشک و همچنین می توانید دریچه ای را ببینید که ظاهرا ذرات نانو را شلیک می کند. مطمئن نیستم که آنها وجود دارند
نگاه دقیق تر به نازل سریع خشک و همچنین می توانید بهترین مدل سشوار پاناسونیک دریچه ای را ببینید که ظاهرا ذرات نانو را شلیک می کند. مطمئن نیستم که آنها وجود دارند
عکس: ویکتوریا سانگ / گیزمودو
وقتی در نظر بگیرید که هزینه اکثر سشوارهای آمازون کمتر از 50 دلار است ، قیمت سشوار پاناسونیک 7000 وات پرسش بیش از سه برابر چمدان برای پاناسونیک جای سوال دارد. اینکه 150 دلار ارزش دارد به سبک زندگی شما بستگی دارد. اگر کسی هستید که وقت و هزینه زیادی را صرف خرید موهای خود می کنید ، هزینه این سشوار تقریباً همان است که در آرایشگاه های حرفه ای استفاده می شود. از این لنز ، اگر می خواهید روی یک ابزار طراحی با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید ، چیزی غیرعادی پرداخت نمی کنید. بعلاوه ، ارزان تر از 400 دلار Dyson Supersonic است ، اگرچه Dyson ساکت تر است و از نظر فن آوری و طراحی فانتزی ، ارائه می دهد.

مشترک شدن در خبرنامه ما!
اخباری از آینده ، تحویل حال شما.
ایمیل خود را تایپ کنید

ثبت نام کنید
با مشترک شدن ، شما با شرایط استفاده و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.
به شخصه ، من کاملاً دوست دارم که این موهایم سریع خشک شود اما احتمالاً صرفه جویی در وقت را انجام نمی دهم. زمان مطمئناً پول است ، اما اینقدر پول نیست. باز هم ، من حوصله ندارم 10 دلار خرید سشوار پاناسونیک برای یک بطری روغن آرگان جمع کنم ، همانطور که آرایشگران مدام از من التماس می کنند ، چه رسد به یک سشوار با تکنولوژی پیشرفته. اما حالا که آن را دارم؟ من از این سشوار برای 20 سال آینده سشوار حرفه ای پاناسونیک استفاده خواهم کرد ، یا تا زمانی که خراب شود ، هر کدام که اول باشد.
بررسی سشوار Panasonic Nanoe – آیا کیفیت حرفه ای دارد؟
7 ژانویه 2021
FacebookTwitterPinterestEmail
همه ما می دانیم که دستگاه های دیجیتال ژاپنی شهرت جهانی دارند ، اما به نظر می رسد سشوارهای آنها در ایالت ها شیوع چندانی ندارد. در واقع ، پاناسونیک دارای چندین مدل سشوار است که فروش فوق العاده آنلاین دارند. و خشک کن نانویی Panasonic EH-NA65-K بهترین فروش را در بین آنها دارد.

سشوار Panasonic EH-NA65-K Nanoe از کیفیت مثبت کافی برای خشک کردن مناسب انواع موها برخوردار است ، که این سشوار را به فروشنده برتر در چندین سیستم تجارت الکترونیکی تبدیل می کند. بنابراین ، اگر قصد خرید این سشوار را دارید ، نمی توانید با خواندن بررسی دقیق ما در مورد سشوار Panasonic EH-NA65-K Nanoe اشتباه کنید.

بررسی سشوار پاناسونیک نانو – چگونه به نظر قیمت سشوار پاناسونیک می رسد؟
خشک کن نانویی Panasonic EH-NA65-K
به طور کلی ، خشک کن نانویی Panasonic EH-NA65-K یک سشوار کاملاً مدرن اما جمع و جور است. اگرچه بزرگتر از سشوارهای معمولی به نظر می رسد ، اما ترکیب سیاه و قرمز تیره آن باعث شده است که خشک کن بسیار شیک باشد و تشخیص اینکه این سشوار چند سالی است تولید شده دشوار است.

ظاهری منظم سشوار ندارد. قسمت جلوی پاناسونیک EH-NA65-K نیمه شفاف است و قسمت پشتی بدنه خشک کن بسیار بلند است. بالای نازل خشک کن ، یک خروجی نانو وجود دارد که به این ترتیب پاناسونیک فناوری ثبت شده نانو را ثبت می کند.

دکمه های دسته بسیار بزرگ هستند ، که به شما امکان می دهد در هنگام خشک کردن مو به راحتی دما را تغییر دهید. علاوه بر این ، رنگ مشکی مات احساس خوبی را ایجاد می کند و قیمت سشوار پاناسونیک موتور سنگین به راحتی از کف شما نمی لغزد. از نظر چشم انداز ، من از این ده هشت سخت به این خشک کن می دهم.

بررسی سشوار Panasonic Nanoe – قدرت خشک کردن و نتیجه خشک کردن
به گفته آزمایش کنندگان ، سشوار Panasonic EH-NA65-K Nanoe قدرت خشک کنی بالاتر از حد متوسط ​​را ارائه می دهد تا بتوانید موهای خود را خیلی سریع خشک کنید. وقتی تنظیمات را روی زیاد قرار بهترین مارک سشوار پاناسونیک دهید ، به لطف فناوری انحصاری nanoe که می تواند 1000 برابر رطوبت بیشتری نسبت به سشوارهای یونی معمولی داشته باشد ، احساس نمی کنید جریان شدید هوا به موهای شما آسیب می رساند. پاناسونیک ادعا می کند که فناوری نانو می تواند ذرات نانو را به هر رشته تزریق کند تا گرمای زیاد باعث خشک شدن و زوال آنها نشود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>