الی آنکو کانادایی صورتحساب ها را بالا می برد و به جوانان بومی کمک می کند


الی آنکو به تازگی از NFL خارج نشده بود. او مانند سنگ مرمری که در جاروبرقی گیر کرده است، در لیگ کمانه کرد. در طی 14 ماه، پنج بار رد شد، سه بار منتشر شد و یک بار در مجموع 9 تراکنش در هشت فرنچایز مختلف معامله شد.

دهمین بار خوش شانس؟ شما آنکو را به خاطر تردیدهایش می بخشید. اما این او نیست. دیگر نه. هنگامی که یک غروب در اواسط نوامبر به مقصد نهایی خود رسید، کیف های مسافرتی خود را روی زمین انداخت و پرده ها را باز کرد، آنکو شک نداشت.

مدافع 27 ساله اتاوا هفته گذشته به استار گفت: “من می توانم لحظه ای که از نظر فرهنگی فهمیدم جایی هستم که باید باشم به شما بگویم.” “از هواپیما پیاده شدم، مستقیم به هتل رفتم و به بیرون از پنجره نگاه کردم و تیم هورتونز را دیدم که درست روبروی هتل نشسته است. گفتم: “باشه!” حالا باید یک خامه داغ با خامه دوبل و یک دونات خامه بوستون برام تهیه کنم.

آنکو در بوفالو بود، در فاصله کوتاهی از خانه با برخی از امکانات رفاهی کافئین این نقطه خوب. آیا نوشیدنی داغ یا دونات او را در آن قرار داده است، او مطمئن نیست، اما ما فرض می کنیم که لذیذ بودن با انگشتان چسبناک بیشتر است. چون در هفته ها و ماه های بعد چیزی به او چسبید.

آنکو پنج هفته از شش هفته گذشته را از تیم تمرینی بیلز دور بوده است و درست در یکی از پویاترین خطوط دفاعی لیگ در گرمای داغ بازی های پلی آف قرار دارد. او در یک مبارزه 14 هفته ای با قهرمانان فعلی، تام بردی را اخراج کرد. جاش آلن و بیلز که پس از فصل جای خود را رزرو کرده اند، هنوز یک عنوان در بخش در روز یکشنبه با ورود نیویورک جتس دارند.

برخی از ناظران لایحه خواستار حذف مجدد آنکو از تیم تمرینی هستند – این بار برای همیشه. خود مرد فقط مشتاق است که نقش خود را در کنار نگاه کردن ایفا کند.

آنکو می‌گوید: «شروعی بی‌ثبات در فصل، پریدن، تلاش برای به دست آوردن چیزی که به آن بچسبد و در نهایت فرصتی در اینجا به دست آورد، واقعاً لذت‌بخش بود که دوباره فوتبال را در خالص‌ترین شکل آن بازی کنیم. “این یک تغییر در ذهنیت است که شما در بازی رشد می کنید و در خود رشد می کنید. شما گاهی اوقات اشتباه می کنید که به سمت حرفه ای ها می روید و آن را برای کارهای سطحی انجام می دهید.

تعیین اینکه چه چیزی کلیک کرده است سخت است، اما من می گویم که مربیگری در اینجا فوق العاده بود. من به سیستم هایی رفته ام که شما کمی دورتر هستید و مطالعه می کنید، اما اینجا آنها فقط می خواهند حمله کنند. با گذشت زمان و با این سیستم بیشتر و بیشتر، این احتمالاً سرگرم کننده ترین فوتبال برای من است …

و این کیف؟

“بسیار دیوانه کننده بود که منفجر شد. برادرم شب بعد با من تماس گرفت و گفت: «آیا می‌دانی که احتمالاً یکی از تنها کانادایی‌هایی هستی که برادی را اخراج کرده‌ای؟» صحبت کردن در مورد آن خنده‌دار است، اما این تنها بخش کوچکی از مشارکت من در این تیم است. من در شرایط بسیار آرامی هستم. من این مکان را دوست دارم و آنچه را که آنها نیاز دارند انجام خواهم داد.

مدافع بیلز، الی آنکو، 51 ساله، یک بلوک را مسدود کرد و زمانی که تیم ها در 12 دسامبر در تامپا به مصاف یکدیگر رفتند، تام بردی، کوارتر مدافع Buccaneers را اخراج کرد.

لوازم جانبی بینی در هوای خنکی که وارد دریاچه ایری می شود بوی خاصی می دهد. او این احساس را با اولین فصل خود در لیگ مقایسه می‌کند، زمانی که او در سال 2017 با جگوارز جکسون‌ویل تا مسابقه قهرمانی AFC رفت. زیر نظر مربی شان مک درموت و با آلن غیرقابل توقف در مرکز، اهداف بیل ها به همان اندازه بالاست… و بالاتر. کسانی که در سکوها هستند چنین امیدی دارند. آنکو از پیوستن به مردم محلی خوشحال بود.

او می خندد: «یک چیز مسلم است: مافیای بیلز واقعی است. یادم می آید که برای جاگز بازی می کردم و می دانید، آنها طرفداران خوبی در آنجا هستند. اما وقتی دیدم طرفداران بیلز در استادیوم جگوارز، این دریای قرمز و آبی بیش از حد شلوغ شده‌اند، با خودم گفتم: «این چه جهنمی است؟» چقدر خاص است. شما بلافاصله وارد شوید و جامعه با آغوش باز از من استقبال کرد.

آنکو، که به میراث بومی و آفریقایی خود بسیار افتخار می کند، همچنین به کانادایی بودن تیمی که بخش بزرگی از هوادارانش را از مرز می کشد، مفتخر است (قبل از اینکه محدودیت های COVID-19 چنین سفرهایی را به یک کابوس لجستیکی تبدیل کند. ). از زمانی که بازیکن کلاچ مورد علاقه استیو کریستی در سال 2001 کنار رفت، کانادایی ها در لیست بیلز بسیار نادر بوده اند.

هماهنگ کننده دفاعی لزلی فریزر از داشتن این کانادایی در حال حاضر خوشحال است و هفته گذشته آنکو را “رهبر آرام” خطاب کرد. فریزر گفت: “او پوست روی دیوارها دارد.” او در موقعیت‌هایی مانند شرایطی که اکنون در آن هستیم، جنگ و نبرد بازی می‌کرد.

آنکو در ابتدای فصل 2019 جاگز را ترک کرد. از آن زمان، نبرد و بازگشت به بازی های معمولی چیزی بوده است. او به براونز نقل مکان کرد و 9 بار بازی کرد تا اینکه سپتامبر گذشته رد شد. به این ترتیب کمانه شروع شد: از کلت تا تگزاس، با کابوی ها مبادله شد، دو اقامت با فالکون ها در دو طرف کار پیش فصل با بیلز، یک هفته با استیلرز، یک بازی با تایتان ها و در نهایت، قاطعانه، یک مشارکت. دوباره با قبض ها

آنکو در داخل و خارج از زمین با استقامت همراه است. مردی که او از آن به عنوان نقش مهمی در زندگی حرفه ای خود یاد می کند، ورود آنکو را از ابتدا به یاد می آورد.

آکادمی گریدیرون ویکتور تدوندو در اتاوا یک کارخانه فوتبال قابل توجه است که بیش از 30 بازیکن را به کالج های بخش اول در ایالات متحده می فرستد. اما اولین، پیشگام، آنکو بود.

تدوندو به ستاره گفت: «ما هر دوی ما سفرمان را خیلی جوان شروع کردیم. آکادمی Gridiron را در 21 سالگی شروع کردم. آن موقع الی 13 یا 14 ساله بود پس با هم بزرگ شدیم. من در آن زمان هنوز در دانشگاه بودم و او را در ورزشگاه دانشگاه اتاوا می گذاشتم تا او را آموزش دهم. این کمک کرد که الی شبیه بچه ها نیست. او 13 سال داشت، اما شش فوت و دو، حدود 280 پوند وزن داشت. پسر بزرگ!”

آنکو در حالی که آن روزهای اولیه را به یاد می آورد، می خندد – از یکی از دوستانش می پرسد: “لعنتی چه می زند؟” وقتی این اصطلاح را در حین بازی استراحت در کلاس هشتم شنید. اما تدوندو به او کمک کرد تمرکز خود را پیدا کند و فیوز را روشن کرد. یک بورسیه تحصیلی کامل UCLA راهی برای همه چیزهایی بود که برای هر دو مرد دنبال شد. تدوندو می‌گوید آنکو از آن زمان تا کنون “الهام بخش” آکادمی بوده است.

جای تعجب نیست که آنکو نیز برای گوش دادن و توصیه به نسل بعدی در آکادمی حضور دارد. این ثابت دیگری در زندگی اوست: بازگشت، صحبت کردن، شنیدن و انتقال دانش.

آنکو از طریق مادرش نیکول از قبیله Ojibwe است و خانواده ای در First Doc Nation در نزدیکی Sudbury دارد. او در کالج عمیق‌تر در فرهنگ خود فرو رفت و در آنجا با نامزدش شینا پاولز آشنا شد. پاولس، دوچرخه سوار حرفه ای، یکی از اعضای قبیله اونیدا در ویسکانسین است. برادرش نیلسون اولین سرخپوست آمریکایی بود که در تور دو فرانس شرکت کرد.

این زوج با هم بنیاد Dreamcatcher را برای تأثیرگذاری و الهام بخشیدن به جوامع محلی و جوانان از طریق ورزش و افزایش آگاهی در مورد زنان و دختران بومی گم شده و کشته شده تأسیس کردند. آنها در حال حاضر در حال جمع آوری کمک های مالی برای تهیه دوچرخه برای جوانان اهل سنکا در نزدیکی بوفالو هستند.

“من با ارتباط قوی با هویت خود به عنوان یک مردم بومی و همچنین ریشه های آفریقایی ام بزرگ شدم. من واقعاً شروع کردم به یادگیری بیشتر در مورد مردم و فرهنگ خود در UCLA، “آنکو، که در طول 12 ماه گذشته – با کشف قبرهای بدون علامت در مدارس مسکونی سابق و متعاقب آن بیداری ملی – عزم خود را برای تأثیرگذاری بر بنیاد تقویت کرده است. رویا گیر.

آنکو که در سپتامبر گذشته کمپین روز حقیقت و آشتی NFL را رهبری کرد، گفت: «مادرم تقریباً توسط دولت کانادا گرفته شد. “آنها بیش از چند بار به خانه پدربزرگ و مادربزرگ من رفتند و (پدربزرگم) تقریباً به آنها گفت: “بچه های من را نمی گیرید.” مادرم خیلی نزدیک بود. شاید من هرگز وجود نداشتم. این وضعیت برای یک خانواده است. به این فکر کنید که چند خانواده تحت تأثیر این موضوع قرار گرفته اند.»

شما این احساس را دارید که آنکو فردی نیست که در زمین یا خارج از زمین استراحت کند. با فوتبال و پایه، او هنوز هم برای دنبال کردن اشتیاق به فناوری، ارزهای دیجیتال و بازی‌ها زمان پیدا می‌کند. او پنج دقیقه (با موفقیت!) را صرف توضیح #DAG (یا گرافیک غیر چرخه ای هدفمند) می کند – یک سیستم ارزان تر، انعطاف پذیرتر و مقرون به صرفه برای همه رمزارزها. او در این مورد وسواس دارد.

با این حال، او کمتر موفق بود و یک نقص بزرگ در فناوری را اصلاح کرد: مشخصات او در بازی های ویدیویی Madden NFL. هر فصل دوستانش او را می پزند، زیرا شخصیت او در زندگی واقعی هیچ شباهتی به او ندارد.

“هر بار، مرد!” هرگز تعجب من را متوقف نمی کند که چقدر ظاهرم را خراب می کنند. “امیدوارم مدن بتواند این مصاحبه را دریافت کند و به من کمک کند. مدتی است که سعی می کنم از آنها کمک بگیرم.”

بعد از کلی کمانه، الی آنکو با آن سرگرم می شود. همه اینها دقیقا همان جایی که باید باشد.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و موضوع آن است منشور رفتار. ستاره از این دیدگاه ها پشتیبانی نمی کند.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود کتاب جدید

ایندکسر