آموزش عملی سئو

آموزش خصوصی سئو تقریباً روزانه ، کسی را به صورت آنلاین می بینم که می پرسد کدام دوره برای یادگیری SEO بهتر است.

با به روزرسانی مرتب الگوریتم اصلی توسط Google و تسریع در اجرای یادگیری ماشین ، فضای بازاریابی دیجیتال به سرعت در حال تغییر است.

گفته می شود ، تاکتیک های منسوخ که 10-15 سال پیش کار می کردند ، هنوز هم به عنوان بهترین روش ها در بسیاری از گروه ها و انجمن های جستجوگر ترویج می شوند.

روزهای تغییر یک یا دو مورد برای بهبود معنادار نتایج جستجوی ارگانیک برای هر مدت زمان گذشته است. جان مولر از گوگل همین حرف را زده است.

امروز ، برای ایجاد آنلاین آن ، باید به بهبود کل وب سایت نگاهی بیندازید .

برای بسیاری از افراد ممکن است دلهره آور به نظر برسد. خوشبختانه ، وقتی تدریس خصوصی سئو آن را به قطعات قابل کنترل تقسیم می کنید ، واقعاً اینگونه نیست. نکته اصلی تمرکز بر قسمتهایی از الگوریتم است که بیشترین وزن را دارند.

با حرکت به جلو ، فکر می کنم منطقی است که انتظار یادگیری ماشین را داشته باشیم و هوش مصنوعی نقش بیشتری در الگوریتم اصلی بازی کند. معرفی BERT ، پاییز گذشته ، تازه ترین اقدام در این راستا بود.

بهترین دوره های آموزش آنلاین رایگان SEO در سال 2020

طبق اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی ، مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در بازاریابی دیجیتال شهریه بین 14000 تا 32000 دلار است .

خبر خوب این است که همان سطح دانش سئوفاکس به صورت رایگان در دسترس است – اگر فقط می دانید کجا را جستجو کنید. بهتر است ، در زمینه SEO ، هنوز می توانید آن را بدون مدرک خرد کنید – اگر دانش کافی دارید.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، سازنده ترین راه برای مقابله با این آموزش تخصصی سئو مسئله مطالعه مناطقی است که بیشترین تأثیر را در ترافیک جستجوی ارگانیک دارند. که شامل موارد زیر است.

همراه اول
جستجوی موبایل پایه و اساس SEO محلی است. مطالعه ای که توسط uberall انجام شد نشان داد که 82 درصد از خریداران جستجوهای “نزدیک من” را در دستگاه های تلفن همراه انجام می دهند.

این نقطه شروع منطقی برای هر کسی است که آجر و ملات یا تجارت حرفه ای خدمات ارائه می دهد. با بررسی این دوره ها و راهنماها ، مجموعه مهارت های خود را تیز کنید

دوره های آموزشی
سئو محلی مبتدی | مبانی آنچه گوگل می خواهد

این دوره رایگان Udemy برای صاحبان مشاغل محلی و مبتدیان بازاریابی دیجیتال که دانش کمی از SEO محلی دارند ، طراحی شده است. این طراحی شده است که به عنوان نقطه شروع یادگیری اصول.

پس از فارغ التحصیلی ، دانش آموز درک بنیادی از جستجوی محلی و دانش را برای برتری در دوره بعدی خواهد داشت.

بهینه سازی وب سایت برای جستجو: سئو محلی

این UC Davis MOOC بصورت آزمایشی رایگان از طریق Coursera در دسترس است. این دوره تخصصی سئو برنامه درسی را پوشش می دهد:

چرا سئو محلی مهم است.
تاریخچه سئو محلی.
چشم انداز فعلی سئو محلی.
جستجوی ارگانیک در مقابل تبلیغات پولی.
Google برای کسب و کار من.
بهبود قابلیت مشاهده محلی شما.
اهمیت استنادات خارج از سایت.
لینک سازی خارج از سایت با کیفیت.
اهمیت بررسی مشتری.
راهنماها
راهنمای جامع سئو محلی در سال 2020

از Hubspot ، این راهنما یک نقشه راه است دوره آموزش سئو که شامل یک سری وظایف در حال انجام و یکبار مصرف است که برای افزایش دید در نتایج جستجوی محلی طراحی شده است.

SEO محلی: راهنمای قطعی برای بهبود رتبه بندی جستجوی محلی شما

کتاب الکترونیکی Search Engine Journal یک رویکرد استراتژیک آموزش کامل سئو و هدفمند را برای پیروزی در SEO محلی ارائه می دهد. روشی کاملاً متفاوت از سئو عمومی .

سئو فنی
چتر SEO فنی هر اقدامی را که برای بهبود نتایج جستجو در سطوح بالای وب سایت یا سرور طراحی شده باشد ، پوشش می دهد.

فصل جدید SEO را از سال 2021 شروع
کنید ، پلت فرم SEO همه در یک رتبه بندی SE Ranking را امتحان آموزش سئو کنید! ده ها ابزار ، انبوهی از داده ها را دریافت کنید – صرف نظر از بودجه شما. پس از اشتراک ، از انتقال داده های SEO به صورت رایگان استفاده کنید.

اکنون به صورت رایگان امتحان کنید
تبلیغات
این به ویژه به اقداماتی اشاره دارد که بر خزیدن ، نمایه سازی و ارائه صفحات وب تأثیر می گذارد. نکته اصلی سئو24 این است که تا آنجا که ممکن است صفحات ارزشمند را فهرست بندی و رتبه بندی کنید.

دوره های آموزشی
معرفی SEO فنی

این یکی دیگر از UC Davis MOOC است که به صورت آزمایشی رایگان از طریق courser در دسترس است. این برنامه درسی را پوشش می دهد:

معرفی SEO فنی.
ایجاد بنیاد ساختاری با SEO فنی.
نقشه سایت HTML در مقابل نقشه سایت XML.
پروتکل پرونده robots.txt.
غلبه بر کدهای خطای Pesky.
تغییر مسیر می دهد.
404 صفحه بهترین روش ها.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>